Arama sonuçları: *

1. E

DaVinci Resolve "giriş noktası bulunamadı" hatası

Uygulama burada da gördüğünüz gibi, localfree yordam giriş noktası, dinamik bağlantı kitaplığında bulunamadı, hatası veriyor. Hata verdiği tüm DLL dosyalarını "System32" ye tekrar tekrar atmış olmama rağmen api-ms-win-core-|2-1-0.dll dosyasına erişim sağlayamıyor, bağlanamıyor. Nedenini ve...
  2. E

ekran kartı modelimi bulamıyorum

merhaba ekran kartı modelinizi öğrenmek için win + r tuşlarına basıp ardından çıkan yere dxdiag yazınız biraz bekledikten sonra açılan ekranda sisteminiz ve grafik kartı modeliniz yazacaktır. 1620720875 ayrıca hazır bilgisayar toplanmasını önermiyorum bu işleri bilen birisiyle güzel bir...
  3. E

Windows 10 güncelleme sorunu

güzel bi bilgisayarın var bende aynı sorunu laptopumda yaşıyorum ama çoğu kişi bilmediği için bu tür konulara pek cevap gelmiyor.
  4. E

Windows 10 güncelleme ve yeniden başlatma sorunu

Öncelikle merhaba, laptopumda yeniden başlatma ve güncelleme sorunu var 1909 sürüm 20H2 güncellemesi istiyor zar zor internetten bakıp yaptım şu anda güncelleniyor. Ama eski güncellemelerden sonra da yeniden başlatma sorunu ile karşılaşıyordum sorun tam olarak şu; yeniden başlata bastığımda...
  5. E

Java ve jar açılmıyor

Java açılmıyor "AÇ" dediğimde cmd ekranını 1saniyeliğine açıyor sonra kapanıyor dahası java ve jar dosyaları .rar olarak açılıyor java yı yönetici olarak çalıştırdımbi iki şey denedim ama olmadı yardım lazım.
  6. E

Java ve Jar dosyaları .rar olarak açılıyor

deniyeceğim teşekkürler 1617611780 birlikte aç dediğimde java yok başka uygulamalarada baktım ama java yı yüklediğim halde yok
  7. E

Java ve Jar dosyaları .rar olarak açılıyor

indirdiğim java da sadece .jre iniyor .jdk inmiyor ayrıca .java veya .jar .rar olarak açılıyor
  8. E

minecraft envanter açmadan blok alma

saol deneyeceğim
  9. E

yok knk öyle deil bed wars ta felan diyorum o senin dediğin gamemode 1 de yapılıyo
  10. E

arkadaşlar ilk öncelikle ben bir minecraft oyuncusuyum ve genellikle online serverlerde bedwars felan oynuyorum lakin bir sıkıntı var yol yaparken bloğum bittiğinde envanterimi açmak zorunda kalıyorum lakin bazı youtuber larda görüyorum adamlar envanteri açmadan yani "E" tuşuna basmadan blokları...
  11. E

Bloody a90 kullanan var mı?

evt eskiden bende o mouse u istiyordum hatta şu anda bu mouse dan ucuz bi mouse su var lakin ben drag click yapmak istiyorum buda deathadder la yapılmıyor bloody ile yapılıyor ama tavsiyeniz için teşekkürler.
  12. E

tmm çok teşekkürler
  13. E

Bloody A90 vs A9081 farkı

a9081 mouse +mousepad yani a90+81 model mouse a90 da sadece A4 tech bloody a90 denilen mousetur farkları mouse pad ın olması
  14. E

mouseun yazılımının ücretli olduğunu bilmiyordum peki ya crack ı var mı? 1606984672 ben ayrıca drag click yapıyorum lakinmousem buna olanak verniyor bu nedenle a90 ı seçtim
  15. E

gerçekten çok teşekkürler mouseun sağlam olduğunundan emin oldum .
  16. E

çok teşekkür ederim aslında bloody al90 alacaktım ama hiçbiryerde bulamadım a90 ın sensörü eski diyorlar ama çok kaliteliymiş sizin yorumunuzlada emin oldum bu mouse u alacağım ççok teşekkürler yine
  17. E

merhaba arkadaşlar ben bir minecraft oyuncusuyum ve kendi mouse mu yenilemek istiyorum ve bloody a90 almaya karar verdim lakin kullanan var mı varsa ürün hakkında neler düşünüyor.Merak ettim. eğer kullanan varsa mouse memnun edici mi bana bilgi verebilir mi?
  18. E

hangi ekran kartını tercih etmeliyim

Bütçe ne
  19. E

MİNECRAFT İÇİN FARE ÖNERİSİ

hepinizee çok teşekkür ederim. ama ben galiba a4tech bloody RT5Ax alcam.
  20. E

MİNECRAFT İÇİN FARE ÖNERİSİ

Herkese merhaba arkadaşlar ben Minecraft oyuncusuyum. Ve bana mouse lazım elimdeki mousenin ömrü bitti bitecek(Logitech M185). Bana jitter Click için bir mouse lazım 300 TL'yi aşmamak şartıyla bana bir mouse önerir misiniz?
Top Bottom