Neler Yeni

Bloody a90 kullanan var mı?

onr1818

80+ Bronze
Yazılım ücretsiz sadece cs go da pubg de vs oyunlarda silah sekmesini engelleyen profiller var silaha göre oyuna göre silahın tepmesine göre profiller var mesela silah sekmiyor gibi oluyor mouse kendisi recoilini düzeltiyor silahın gibi bir nevi hile gibi oluyor kullanmanızı önermem zaten o profilleri kullanmak belli bir click kadar ücretsiz sonra sı için para istiyor ama almanıza gerek yok zaten crack olayını kullanamassınız cihazların herbirinin kimligi ve numarası var tc kimlik numarası gibi düşün cihaza tanımlıyor sonra o numaralı cihaz ile kullanım saglarsın ama almak zorunda değilsin ben almadımda kullanmıyorumda kısacası yazılım ücretsiz hile gibi kullanılabilecek sekmeyi kesen vs macrolar belli bir atış sayısından sonra ücretli 1000 click mi ne ücretsiz denetiyordu galiba

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,736
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
Büyük ele sahip olanlar için tasarımı galiba. Ayrıca çok güzel drag click yapan gördüm A90'da yani alınabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
eyyub çetin
Razer Deathadder bakmanızı öneririm minecraft için.
evt eskiden bende o mouse u istiyordum hatta şu anda bu mouse dan ucuz bi mouse su var lakin ben drag click yapmak istiyorum buda deathadder la yapılmıyor bloody ile yapılıyor ama tavsiyeniz için teşekkürler.

Top Bottom