Arama sonuçları: *

1. T

❌İndirim Bitti! A101 Gaming Bilgisayar 19.999 TL - 3 Ekipman Hediye

Tabi ki yapılıyor hocam. Hazır sistemler de oluyor cazip fiyatlı ama parasını da geçtim rx 560 nereden çıktı da böyle satılmaya başlandı anlamak mümkün değil. Görev yaptığım okulun etrafı A101 dolu ve biliyorum ki birçok öğrenci markete girişte afişlerde bunu görüp aldırmak isteyecek. Cidden...
  2. T

Yok ben cidden merak ettim çünkü ortak üretim markaları varsa almayalım uzak duralım dedim. Hi level falan aynı şirkete aitmiş. Diğerlerini hiç duymadım ama onlar da Hi level veya daha alt segmenttir. Tamamen uzak durmakta fayda var.
  3. T

Okuduğunu anlamak ile ilgili bir sorunun varsa ve İstanbul'da yaşıyorsan ücretsiz özel ders verebilirim. Marmara Üniversitesi mezunuyum ve 3 yıldır MEB'de özel eğitim öğretmeniyim. Zihinsel ve otizm grubunda olan tecrübemden ve güncel yöntem/tekniklerle çalışacağımdan hiç kuşkun olmasın. ''Özel...
  4. T

Thull ile ilgili bir bilgi buldum: https://kiminmali.com/18-03-2023-thull-nerenin-markasidir.html
  5. T

Önceki yazdıklarıma hiçbir yanıt vermediğiniz için tıpkı sizin yaptığınız gibi GÖRMEZDEN geliyorum yanıtınızı. İyi forumlar. 1714919083 Bu üslupla ancak sanalda konuşabilirsiniz. Teknoloji ne güzel nimet. Tadını çıkarın.
  6. T

Önceki yazdıklarıma yanıt vermeniz daha iyi olur çünkü asıl konumuz o. ''İndirim kategorisinde sadece gerçek indirim paylaşılmalı.'' gibisinden bir mantıkla ekran görüntüsü paylaşıp konu hakkında hiç yorum yapmadan moderatör etiketleyince ben de birebir aynı sistemin fiyatını paylaştım. Hani...
  7. T

Thull kalitesi yok bunda ama (!) :D
  8. T

@K1NGO82 Dostum gördüğün üzere... Bu konu, foruma üye olsun olmasın Google kullanan herhangi bir kişinin işine yararsa amacına ulaşmış olur. Her zaman tavsiye ettiğimiz, fiyatını makul bulduğumuz sistemler paylaşıyoruz ama bu tarz sistemleri de paylaşıp topluma göstermek gerektiğini düşünüyorum...
  9. T

Ben de anlamadım ne amaçla moderatör etiketlediğini arkadaşın. Hayırlısı bakalım.
  10. T

Aynen öyle. Üzülerek katılıyorum.
  11. T

Arkadaşlar sistemi internette buldum tıklamayın derim fiyatı görünce akıl sağlığınız hasar alabilir: https://www.evshop.com.tr/elden-taksitle-masaustu-bilgisayarlar/elden-taksitle-thull-vortex-v3-i3-masaustu-bilgisayar-16-gb-512-gb-ssd
  12. T

Kimine göre alev alev sistem (!). Ayrıca belli mi olur biri bu veya benzeri bir şey almaya niyetlendiğinde belki de Google'da araştırıp bu konuyu görecek ve parasını daha iyi değerlendirecek. 1714916920 Başlığa yazdım.
  13. T

Asıl trajikomik kısım o. ''Baba nolur al bu bilgisayar çok iyiiii'' diye ağlayacak çocuklar var. Satıcılar bunu bilerek en kötü, en eski nesil ürünleri 1 asgari ücretin dahi üzerinde paralara satıyorlar.
  14. T

Gül gül öldüm cidden. Ciddi ciddi broşür yapmışlar 12100f / RX 560 kart için. Anakart, işlemci, ekran kartı hariç Thull marka sistem. Thull neyse artık... https://api.a101kapida.com/dbmk89vnr/CALL/Image/get/YekOGJbYKD_1024x1024.png Güncelleme: Sistem özelliklerine ve internet fiyatına bakmak...
  15. T

Şarjlı Dik Süpürge Önerisi

Uzun zamandır kullanıyorum ve kesinlikle tavsiye ederim. Biraz nazik kullanılırsa iyi olur çünkü yedek parça pahalı. Ürünün kendisi bir kez satın alınıp kırılmadan kullanılırsa çok fiyat performans ürün. Kalitesinden ve çekim gücünden çok memnunum. Özellikle akşam ışıkları kapatıp kullanılınca...
  16. T

Akım korumalı priz önerisi

Bu markayı tavsiye ediyorum. İhtiyaca göre ve bütçeye göre seçim yapabilirsin. https://www.apc.com/tr/tr/product-subcategory/89026-aşırı-gerilim-koruma-cihazları
  17. T

🔥İndirim Asus RX 7900 XT Tuf Gaming O20G-GAMING GDDR6 - 27481 ₺

Nvidia tarafında rakibi hangi kart?
  18. T

Para Nasıl Çöp Edilir Adlı Hikaye

Yemin ediyorum her harfine katılıyorum ben de ama iş işten geçince soruyorlar. Okulda onlarca öğretmen var en az 30 tanesi bilir benim donanım konusundaki bilgimi. Kimisi sorar şu kadar param ne alayım diye kimisi de gelir x paraya y aldım sizce nasıl der. Hayırlı olsun diyip geçmek lazım...
  19. T

Para Nasıl Çöp Edilir Adlı Hikaye

Birincisi alan kişi ben değilim, sistem dizmeyi hiç bilmeyen kadın bir öğretmen ve 13 yaşındaki çocuk. İkincisi parça seçimlerini yapan vatan personeli. Üçüncüsü kağıtta yazan fiyatlar vergi hariç fiyatlar, aldanmayın. Dördüncüsü belki de birebir aynı performansı verecek orijinal stok sistem 25k...
Top Bottom