Arama sonuçları: *

1. G

🔥İndirim Anker Q21i Kablosuz Kulaküstü Kulaklık 1.500 TL 🔥

https://www.amazon.com.tr/dp/B0BYWL962Q?ref=ppx_yo2ov_dt_b_fed_asin_title&th=1 jbl mi yoksa bu kulaklık mı sizce hangisi yardımcı olursanız sevinirim
  2. G

Sistem güncelleme önerisi

İyi günler herkese 2 yıldır aynı sistemi kullanıyorum artık bir şeyleri değiştirmek istiyorum öncellikle işlemci ve ssd mi değiştirmek istiyorum ne almam gerekiyor fiyat performans olarak önerilerinizi bekliyorum güncel oyunları sorunsuz açsın bilgisayarda internette dolanırken yavaş kalmasın...
  3. G

Yardım COD MW3 hata alıyorum nasıl çözebilirim!!

Arkadaşlar merhaba gamepass üzerinden cod mw3 indirdim ilk gün sorunsuz girdim dün dosyanın yerini değiştirdim başka bir yere aktarmak istedim sonra eski yerine geri aldım fakat onu yaptıktan sonra oyuna giremiyorum dünden beri bu hatayı alıyorum bilen varsa yardım edebilir mi bu sorunu nasıl...
  4. G

🔥İndirim Puma Unisex Yetişkin Challenger S Duffle Bag Spor Çantası 629 TL

güzel duruyo alacağım teşekkürler 1721165891 https://www.amazon.com.tr/dp/B0B1VS1DQX/?coliid=IMRDCC62K75Z9&colid=LDKJFO9XLIXH&psc=1&ref_=list_c_wl_lv_ov_lig_dp_it 100 tl daha uyguna buda var isterseniz
  5. G

❌İndirim Bitti! E-YOOSO Z11T klavye vergi dahil 375tl

Nasıldır bu klavye kullanan arkadaşlar var mı deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz. Ben ajazz ak820 pro istiyorum fakat fiyatı çok yüksek indirime girmesini bekliyorum ona yakın performansı verebilir mi bu klavye
  6. G

Yardım Steelseries prime wireless mouse şarj sorunu

Yaklaşık 3 aydır steelseries prime mini kablosuz mouse kullanıyorum fakat şarj süresi bana baya kısa geldi önceki mousem razer deathadder v2 pro idi bunun şarjı hem daha az gidiyor hem daha geç şarj oluyor neredeyse 2 gündür şarj oluyor ve şarjı tam kullanımda 1 hafta ancak gidiyor ışıkları...
  7. G

Çözüldü✓ RGB KLAVYE ÖNERİSİ ?

https://tr.aliexpress.com/item/1005006047159121.html?spm=a2g0o.cart.0.0.60ac406aX5nRqF&mp=1&gatewayAdapt=glo2tur
  8. G

🔥İndirim HyperX Cloud Iı Red Kulaklık 2199TL

hp üretince noluyo bilmediğimden soruyorum sonuçta cloud2 değil mi?
  9. G

Öneri Razer Blackshark V2 Pro 2023 vs Corsair HS80 Max vs SS Arctis Nova 7

HS80 Max bende almayı düşündüm uzun bir süre fakat kablosuz kulaklarının insana olan zararı açısından biraz endişeliyim fazla radyasyon yaydığını ve direkt beyne zarar veriyo diyorlar bilenler aydınlatabilir mi ve şu an en ucuz nerede satılıyor bu kulaklık?
  10. G

XPG Summoner Mini kullanan var mı???

Bu klavyeyi kullanan var mı var ise kasaya bağladığımız kablo hangisi ile geliyo bir de memnun musunuz?
  11. G

🔥İndirim SilverStone SST-AR12 TUF Hava Soğutma 904 TL

benim stok fanım çok sesli çalıştığı için bir hava soğutucu almak istiyorum ısı derecelerinden memnunum fakat çok sesli çalıştığı için değiştirmek istiyorum bu alınır mı yoksa daha ucuz yollu bir soğutucu önerebilir misiniz?
  12. G

🔥İndirim Steelseries prime mini 1358tl !!!!

bana bu fiyatta bu ayarda kablosuz önerirsen iptal edip onu alıcam kanka
  13. G

neden olumsuz yönleri nedir?
  14. G

:D 1711316813 düzelttik hocam 1711316841 aradaki farkları bulalım bakalım :d 1711316892 valla ben bayadır takipteydim 2.5-3k arasında dolanıyodu fiyatı düşünce aldım, gelsin incelememi yaparım
  15. G

https://www.trendyol.com/steelseries/prime-mini-kablosuz-gaming-mouse-p-153731961?boutiqueId=638145&merchantId=968&utm_source=aff_t&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_urun_listeleme&adjust_tracker=ejav2ha_253g15b&adjust_campaign=akakce_urun_listeleme&v=1.67.2 Küçük elli kullanıcılar için uygun...
  16. G

Başkası yüzünden VAC ban yer miyim?

sorun olmaz en fazla o maçın silinir
  17. G

Pc sistemime hangisine update getirmeliyim yardım lütfen!

değiştiricem macunu aldığım yere götürmüştüm gerek görmemişti yılın başında ama ben yinede değiştireyim
  18. G

Pc sistemime hangisine update getirmeliyim yardım lütfen!

termal macuna baktım sağlam duruyo, 1,5 sene oldu 1710968100 bu sisteme kingston kc3000 alsam 1tb modelini seviye atlatır mıyım yoksa gereksiz mi olur?
Top Bottom