Neler Yeni

Öneri Razer Blackshark V2 Pro 2023 vs Corsair HS80 Max vs SS Arctis Nova 7

Hangi kulaklığı almamı önerirsiniz.

• Razer Blackshark V2 Pro 2023

Oylar: 26 51.0%
  • Corsair HS80 Max Wireless

Oylar: 13 25.5%
  • Steelseries Arctis Nova 7

Oylar: 8 15.7%
  • Diğer...

Oylar: 4 7.8%

• Oy kullanan toplam üye
    51

marsl0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
trgyblc
valla hocam sana bişey diyim mi kafayı yedim hiç bir kulaklık tam değil bu üç kulaklıktan bahsederken bir anda kendimi ss arctis pro ve g pro x 2 wireless de buldum hala araştırıyorum karar verirsem bugün yarın sipariş geçicem
Mesaj otomatik birleştirildi:

barracuda malzeme olarak kaliteli ama kafa bandı deri olması üzüyor
Bende aynı durumdayım 1 haftadır kulaklık arıyorum g pro x için kafayı çok sıkıyor diyorlar arctis pro gürültü sorunu ve yazılım sorunu var diyorlar uygun fiyata düşerse direkt barracuda alıp çıkıcam konu içinden şimdiden kolay gelsin sana :D

Bilal539

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,283
İsim
Recep Can Boyacı
Gpro x malzeme kalitesi çok iyi onun üstüne yok bu arada ama mikrofon kötü blackshark 2023 hem batarya hem mikrofon süper ama malzeme kalitesi pek iyi sayılmaz herkes biyerden kısıp biryere yatırım yapmış bende 2023 blackshark v2pro var şimdilik memnunum.

Diavelin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
268
İsim
Görkem Çağan
Gpro x malzeme kalitesi çok iyi onun üstüne yok bu arada ama mikrofon kötü blackshark 2023 hem batarya hem mikrofon süper ama malzeme kalitesi pek iyi sayılmaz herkes biyerden kısıp biryere yatırım yapmış bende 2023 blackshark v2pro var şimdilik memnunum.
valla hocam kafabandı suni deri olmasa alacağım kulaklıklar arasında geliyor ama hyperx cloud 2 kullandım uzun süre kafa bandı deriydi ve o deri döküldü ve saçlarım hep deri oluyordu kullandıktan sonra ondan ötürü deri kullanmamayı tercih ediyorum ama piyasada tüm isteklerimi kusursuz karşılayan bir kulaklık yok herhangi bir sorun yaşadınız mı peki 2023 blackshark v2 pro ile ? bide yazılım konusunda ne düşünüyorsunuz çoğu kişi razer yazılımını beğenmiyor

Bende aynı durumdayım 1 haftadır kulaklık arıyorum g pro x için kafayı çok sıkıyor diyorlar arctis pro gürültü sorunu ve yazılım sorunu var diyorlar uygun fiyata düşerse direkt barracuda alıp çıkıcam konu içinden şimdiden kolay gelsin sana :D
kafa bandı deri olmasa çok tatlı kulaklık hem dışarıda hem evde kullanmalık bir kulaklık

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
664
İsim
Furkan
Cloud 3 wireles beya düz alın madem cloud 2 memnunsunuz :) deride olsa yapacak bir şey yok :) corsairden hs50 pro aldım 1.5 yıl sonunda kulaklık padi deforme oldu sonra iletişime geçtim yurtdışı corsairle yenisini 2 günde geldi hızlı kargoyla mı yolladılar bilmiyorum hollandadan gelmişti sanırım

Bilal539

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,283
İsim
Recep Can Boyacı
Leon cok guzel kuzenimde vardi ama bu fiyatlara var mi onu bilemiyorum.

valla hocam kafabandı suni deri olmasa alacağım kulaklıklar arasında geliyor ama hyperx cloud 2 kullandım uzun süre kafa bandı deriydi ve o deri döküldü ve saçlarım hep deri oluyordu kullandıktan sonra ondan ötürü deri kullanmamayı tercih ediyorum ama piyasada tüm isteklerimi kusursuz karşılayan bir kulaklık yok herhangi bir sorun yaşadınız mı peki 2023 blackshark v2 pro ile ? bide yazılım konusunda ne düşünüyorsunuz çoğu kişi razer yazılımını beğenmiyor

kafa bandı deri olmasa çok tatlı kulaklık hem dışarıda hem evde kullanmalık bir kulaklık
Deri alınmaz dediğin gibi çatlayıp dökülüyor kumaş olacak ben şuanlık memnunum ama yazılımsal sıkıntı yaşayanlar var mıhtemelen win11 de sıkıntılı ama yaşamayanda var onu tecrübe edip göreceksin ben şuanlık ses kalitesi seviyesi rahatlığı ve şarjından memnunum. Mikrofon zaten mükemmel.

Diavelin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
268
İsim
Görkem Çağan
Cloud 3 wireles beya düz alın madem cloud 2 memnunsunuz :) deride olsa yapacak bir şey yok :) corsairden hs50 pro aldım 1.5 yıl sonunda kulaklık padi deforme oldu sonra iletişime geçtim yurtdışı corsairle yenisini 2 günde geldi hızlı kargoyla mı yolladılar bilmiyorum hollandadan gelmişti sanırım
hocam ped değişiyor garanti bitsede ama kafa bandı değişmiyor çoğu kulaklıkta ondan ötürü deri kafa bandı olan kulaklık tercih etmiyorum keza kumaş ped arıyorum hyperx cloud 2 den sonra baktığımda wireless modellere kumaş ped koymuyor

Deri alınmaz dediğin gibi çatlayıp dökülüyor kumaş olacak ben şuanlık memnunum ama yazılımsal sıkıntı yaşayanlar var mıhtemelen win11 de sıkıntılı ama yaşamayanda var onu tecrübe edip göreceksin ben şuanlık ses kalitesi seviyesi rahatlığı ve şarjından memnunum. Mikrofon zaten mükemmel.
şarjdayken kullanılmıyordu sanırsam bu sorun yaratıyor mu sizini için

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Arda doğan
Amazondan create Blasster ea5 plus aldım bide razer blackshark v2x İkisi Bir Oldu Ses Kristal Netliğinde Müq Oldu Oyunlarda Akıyor

Bilal539

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,283
İsim
Recep Can Boyacı
hocam ped değişiyor garanti bitsede ama kafa bandı değişmiyor çoğu kulaklıkta ondan ötürü deri kafa bandı olan kulaklık tercih etmiyorum keza kumaş ped arıyorum hyperx cloud 2 den sonra baktığımda wireless modellere kumaş ped koymuyor

şarjdayken kullanılmıyordu sanırsam bu sorun yaratıyor mu sizini için
Yo şarj olurken kullanıyorum ben kim uydurdu bunu :D

Diavelin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
268
İsim
Görkem Çağan
Amazondan create Blasster ea5 plus aldım bide razer blackshark v2x İkisi Bir Oldu Ses Kristal Netliğinde Müq Oldu Oyunlarda Akıyor
ses kartı mevzusundan ötürü biraz steelseries nova pro wirelessde sardım sonumuz son değil bu gidişle pedlerini kumaş dışarıdan alıp ss arctis nova pro alıcam gibi duruyor

Yo şarj olurken kullanıyorum ben kim uydurdu bunu :D
yalnış okumuşum o zaman hocam kusura bakmayın

Bilal539

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,283
İsim
Recep Can Boyacı
nova pro wireless
Bak çok kulaklık kullandım kulak pedi deri alma terleme çatlama dökülme garanti sonra menteşe kalitesi önemli artık malzemeler çok dayanıklı yapılmıyor sonra mikrofon kalitesi önemli kullanım süresi önemli ses zaten senin bileşenlerine göre değişiyor (özellikle anakart veya ek ses kartı gibi) sonrada yazılım bu konulara dikkat et.

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,081
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
Razer in 2023 modelini kullanan biri olarak tek sıkıntım kulaklik boyunda rahatsız ediyor . Onun dışında yazılımmış,ağırlıkmis, sesmiş, vb. Hiçbir sorunum yok . 3 aydır kullanıyorum.
Not:mikrofonu, kullanıyorum. Duocast'im var .

Duzeltme: mikrofonu kullanmıyorum

gomucu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Rasim Şafak
HS80 Max bende almayı düşündüm uzun bir süre fakat kablosuz kulaklarının insana olan zararı açısından biraz endişeliyim fazla radyasyon yaydığını ve direkt beyne zarar veriyo diyorlar bilenler aydınlatabilir mi ve şu an en ucuz nerede satılıyor bu kulaklık?

Cem123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
cem
3 aydır blackshark v2 pro 2023 kullanıyorum gayet memnunum hiçbir sıkıntısını görmedim tek sıkıntısı boyunda bırakınca çok sıkıyor yazılımınıda gayet beğendim

Top Bottom