Neler Yeni

Öneri Razer Blackshark V2 Pro 2023 vs Corsair HS80 Max vs SS Arctis Nova 7

Hangi kulaklığı almamı önerirsiniz.

• Razer Blackshark V2 Pro 2023

Oylar: 20 48.8%
  • Corsair HS80 Max Wireless

Oylar: 11 26.8%
  • Steelseries Arctis Nova 7

Oylar: 7 17.1%
  • Diğer...

Oylar: 3 7.3%

• Oy kullanan toplam üye
    41

Diavelin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Görkem Çağan
Bütçe
20.000
Yakın zamanda 7 yıldır kullandığım Hyperx Cloud 2 kulaklığım kırıldı ve yeni bir kulaklık arayışına girdim :kizginpeepo:. Kriterlerime uyan 3 kulaklık bulabildim bunlar başlıkta görülebileceği üzere;
- Razer Blackshark V2 Pro 2023
- Corsair HS80 Max Wireless
- Steelseries Arctis Nova 7
Bu 3 kulaklık bütçe olarak birbirine yakın olsalarda bütçe derdim yok ondan ötürü bunlar haricinde kumaş pede sahip , kafa bandı deri olmayan aynı zamanda hem bluetooth hem wireless özelliğine sahip bir cihaz arıyorum. Normalde bütçe sorunum olmadığı için SS Arctis Nova Pro almayı düşündüm ama deri pedle geldiği için ve kumaş pedinide bulamadığım için almaktan vazgeçtim. Önerilerinize açığım teşekkürler :peepo2:

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,751
İsim
Emir
Hs80 kullanıyorum istedğini sorablirsn.Fakat kablolu benim zamanımda wireles modelı 15k idi.

Karizarez

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Batuhan Nugay
Bende aynı kulaklıklar arasında kalmıştım. Son ana kadar Blackshark 2023 Pro 2023 almak istiyordum. Fakat sonradan araştırma yapınca aklımda Corsair HS80 Max Wireless'a kaydı. Dün sipariş verdim gelmesini bekliyorum.

Sencrom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Mert
Hs 80 kablolu kullanıyorum muazzam kaliteli malzeme ve muazzam ses ique den bütün ayarları yapabiliyorsunuz kesinlikle corsair seçin

Diavelin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Görkem Çağan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hs80 kullanıyorum istedğini sorablirsn.Fakat kablolu benim zamanımda wireles modelı 15k idi.
İzlediğim bir videoda 1 yıl kullanan kişi pedlerin çabuk deforme olduğunu ve yırtıldığını söyledi bu doğru mu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende aynı kulaklıklar arasında kalmıştım. Son ana kadar Blackshark 2023 Pro 2023 almak istiyordum. Fakat sonradan araştırma yapınca aklımda Corsair HS80 Max Wireless'a kaydı. Dün sipariş verdim gelmesini bekliyorum.
Geldikten sonra tecrübelerinizi benle paylaşırsanız sevinirim ona göre sipariş geçicem bende 😃

Hs 80 kablolu kullanıyorum muazzam kaliteli malzeme ve muazzam ses ique den bütün ayarları yapabiliyorsunuz kesinlikle corsair seçin
Aynı soruyu sizede sorayım izlediğim bir videoda 1 yıl kullanan kişi pedlerin çabuk deforme olduğunu ve yırtıldığını söyledi bu doğru mu

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,751
İsim
Emir
İzlediğim bir videoda 1 yıl kullanan kişi pedlerin çabuk deforme olduğunu ve yırtıldığını söyledi bu doğru mu

Geldikten sonra tecrübelerinizi benle paylaşırsanız sevinirim ona göre sipariş geçicem bende 😃

Aynı soruyu sizede sorayım izlediğim bir videoda 1 yıl kullanan kişi pedlerin çabuk deforme olduğunu ve yırtıldığını söyledi bu doğru mu
onu okumuştum fakat ıslak mendille mi ne silen arkadaşlarda yırtılma oldu fakat müşteri hizmetlerine yazınca yenisini yollamışlar.Ek olarak bu kulaklığı alalı 1yıla yakın oldu ve deforme olmadı.

Sencrom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Mert

Hocam ben alalı 3 ay a yakın oldu inanırmısınız bilmem ama gören herkes yenimi aldın diyor adam akıllı kullanılırsa hiç bir şekilde deforme olucağını düşünmüyorum

IvBaldwin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
erdem
HS 80 kullanıyorum mikrofonu bilgisayarın kendi ses kayıt uygulamasından kayıt alınca inanılmaz temiz ve güzel çıkıyor ama oyunlarda ve discord da bir o kadar kötü ona göre düşünün

Diavelin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Görkem Çağan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
HS 80 kullanıyorum mikrofonu bilgisayarın kendi ses kayıt uygulamasından kayıt alınca inanılmaz temiz ve güzel çıkıyor ama oyunlarda ve discord da bir o kadar kötü ona göre düşünün
Mikrofon derdim bilgisayarda yok açıkcası mikrofonu en fazla kullansam ps5 de online oyun oynarsam kullanırım onun haricinde sorunum yok ya hyperx quadcastim var işimi görüyor açıkcası

onu okumuştum fakat ıslak mendille mi ne silen arkadaşlarda yırtılma oldu fakat müşteri hizmetlerine yazınca yenisini yollamışlar.Ek olarak bu kulaklığı alalı 1yıla yakın oldu ve deforme olmadı.
bunu duyduğuma sevindim bu nedenden ötürü kulaklığa karşı biraz soğumuştum bide ses seviyesi nasıl sizce yeterli mi

Hocam ben alalı 3 ay a yakın oldu inanırmısınız bilmem ama gören herkes yenimi aldın diyor adam akıllı kullanılırsa hiç bir şekilde deforme olucağını düşünmüyorum
ses seviyesi nasıl sizce yeterli mi

Sencrom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Mert
Mikrofon derdim bilgisayarda yok açıkcası mikrofonu en fazla kullansam ps5 de online oyun oynarsam kullanırım onun haricinde sorunum yok ya hyperx quadcastim var işimi görüyor açıkcası

bunu duyduğuma sevindim bu nedenden ötürü kulaklığa karşı biraz soğumuştum bide ses seviyesi nasıl sizce yeterli mi

ses seviyesi nasıl sizce yeterli mi
Yani kişiden kişiye değişir ama sesler net ve tok geliyor ses seviyesi max100 de bile kulaklık kulağındayken dışarıdan duyabiliyorsun sesi 😂

marsl0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
trgyblc
Ben de Barracuda almayı düşünüyorum HS80 mikrofonu çıkarılabilir olsa onu alacaktım Barracuda kulaklığını da bakabilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Merthan İlhan
Aynı durumda kaldım. Bu üçü arasındayım. Sitelerin değerlendirilmelerinde sürekli farklı bir yorum oluyor. Hs80 mikrofon ve yazılım kötü devamı iyi. Nova 7 malzeme kalitesi kötü devamı iyi. Razer 2023'de alanlar hep farklı sebeplerden pişman olmuş. Vallahi ne alacağımı şaşırdım bende.

Diavelin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Görkem Çağan
Aynı durumda kaldım. Bu üçü arasındayım. Sitelerin değerlendirilmelerinde sürekli farklı bir yorum oluyor. Hs80 mikrofon ve yazılım kötü devamı iyi. Nova 7 malzeme kalitesi kötü devamı iyi. Razer 2023'de alanlar hep farklı sebeplerden pişman olmuş. Vallahi ne alacağımı şaşırdım bende.
valla hocam sana bişey diyim mi kafayı yedim hiç bir kulaklık tam değil bu üç kulaklıktan bahsederken bir anda kendimi ss arctis pro ve g pro x 2 wireless de buldum hala araştırıyorum karar verirsem bugün yarın sipariş geçicem

Ben de Barracuda almayı düşünüyorum HS80 mikrofonu çıkarılabilir olsa onu alacaktım Barracuda kulaklığını da bakabilirsin
barracuda malzeme olarak kaliteli ama kafa bandı deri olması üzüyor

Top Bottom