Neler Yeni

nova7 wir vs razer blackshark v2 pro 2023 mü?

ramo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
Ramazan
Kulaklık ile açacağım son konu arkadaşlar
Nova 7 wireless vs razer blackshark v2 2023 mü ve neden
Nova 7 wir in hassas oldugunu ve hafif bi dusmede plastik yerinin kirildigini duydum bu kulakliklar arasinda hangisini tercih etmeliyim

xspinoza

80+
Nova7 nasıldır bilmiyorum. Daha önce arctis7+ kullandım, çok rahat olmadığı için kısa bir süre sonra satıp blackshark v2 pro aldım. Blackshark da malzeme kalitesi konusunda oha taş gibi mükemmel tarzı değil. Ama kırılcak gibi de değil. Padleri ve kafaya dayanan kısım gerçekten çok çok iyi.

• Beğen
Reaksiyonlar: ramo

ramo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
Ramazan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Nova7 nasıldır bilmiyorum. Daha önce arctis7+ kullandım, çok rahat olmadığı için kısa bir süre sonra satıp blackshark v2 pro aldım. Blackshark da malzeme kalitesi konusunda oha taş gibi mükemmel tarzı değil. Ama kırılcak gibi de değil. Padleri ve kafaya dayanan kısım gerçekten çok çok iyi.
Yorum için teşekkürler peki kullandigin model kablosuz ve ses kalitesi ve fps oyunlarda ses kasilabiliyor mu

MovesLikeJaggeR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
511
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
ss artctis 7+ neden memnun kalmadınız cloud2 den geçmek istiyorum beyaz kablosuz bir f/p kulaklık arıyorum da

• Beğen

xspinoza

80+
Yorum için teşekkürler peki kullandigin model kablosuz ve ses kalitesi ve fps oyunlarda ses kasilabiliyor mu
Evet kablosuz model. Ses kasma yeteneği çok iyi. Ben Valorant oynuyorum FPS oyunu olarak. Programında ve oyunda da bir kaç ayar yaparak biraz daha üst seviyelere çıkarabiliyorsunuz bu durumu. Ses kalitesi olarak film ve müzik de çok fazla dinleyen birisi olarak gayet memnunum. Mikrofonuna zaten diyecek bir şey yok bu seviye kulaklıkların hepsi çok hoş mikrofona sahipler. Dediğim gibi Nova7 nasıldır bilmiyorum,tek taraflı yorum yapıyorum. Eski Arctis7+ kullanıcısıyım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ss artctis 7+ neden memnun kalmadınız cloud2 den geçmek istiyorum beyaz kablosuz bir f/p kulaklık arıyorum da
Arctis7+ beni o kadar fazla rahatsız ediyordu ki kimi zaman Youtube'de falan bişey izlerken AirPods takıp telefondan izliyordum. Kafa band kısmı çok rahatsız edici. Tüm kulaklığı kafanızın bir bölümünde taşıdığınızı hissettiriyor. Bir ergonomiklik göremedim. Ve bir zamandan sonra uzamaya başlıyor o lastikli kumaş. İlk dönem tam olması gerektiği gibi dururken,bi dönem sonra diğer kulaklığa doğru yaklaştırmaya başlıyorsunuz yavaş yavaş kulaklık komple kafanıza oturmasın diye. Bu tip yorum yapan bir kısım da var çok rahat diyen bir kısım da. Kendi çevremden de kullanan arkadaşlarım oldu. Onlarda rahat ve rahat değil diye ayrılıyorlardı, kafa yapısı veya ne beklenildiğiyle alakalı bir durum da olabilir bilmiyorum.

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Arkadaş doğru diyor Arctis 7+ modelinde kafa kavrama stabilliği iyi değil. İşin üzücü tarafı bu Nova 7 modelinde de aynı derecede.

Arctis kulaklıklarda mikrofon iyi durumda değil.

Birisinin iyi olduğu yerde diğeri kötü oluyor hep böyle durumda iki kulaklık arasındaki durum. Razer kulaklıkta her şeyden iyi durumdayken Steelseriesten kötü denecek şeyler de var(tiz, kafa duruşu, ses izolasyonu, dışarı ses çıkarma) .

Bence Razer tercih etmek daha mantıklı.

ramo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
Ramazan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaş doğru diyor Arctis 7+ modelinde kafa kavrama stabilliği iyi değil. İşin üzücü tarafı bu Nova 7 modelinde de aynı derecede.

Arctis kulaklıklarda mikrofon iyi durumda değil.

Birisinin iyi olduğu yerde diğeri kötü oluyor hep böyle durumda iki kulaklık arasındaki durum. Razer kulaklıkta her şeyden iyi durumdayken Steelseriesten kötü denecek şeyler de var(tiz, kafa duruşu, ses izolasyonu, dışarı ses çıkarma) .

Bence Razer tercih etmek daha mantıklı.
Saolasin

..............

80+ Bronze
Ama bs v2 yerine kraken v3 pro bakabilirsin

• Beğen

..............

80+ Bronze
V3 pro hangisi oluyor link atarmisin

• Beğen

ramo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
Ramazan

Esca

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
193
İsim
Can ŞİMŞEK
Kulaklık ile açacağım son konu arkadaşlar
Nova 7 wireless vs razer blackshark v2 2023 mü ve neden
Nova 7 wir in hassas oldugunu ve hafif bi dusmede plastik yerinin kirildigini duydum bu kulakliklar arasinda hangisini tercih etmeliyim
nova serisi çok abartılıyor denedim ben hiç memnun kalmadım bende g733 var ona kıyasla bile kötü kalıyor, 7+1 sanal koymuşlar sesin nereden geldiği belli olmuyor ses sağdan geliyo ama adam sağ çaprazımda :D

• Beğen
Top Bottom