Neler Yeni

hyperx cloud 3 wireless,razer blackshark v2 pro 2023 hangisi alınır

Cem123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
cem
hyperx cloud 3 wireless,razer blackshark v2 pro 2023 arkadaşlar bu 2 kulaklık arasında kaldım çoğunlukla rust ve valorant oynuyorum iyi ses kasabilmek önemli benim için hyperx 1200tl daha ucuz ama pek önemli değil benim için sizce hangisini almalıyım

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Burak yılmaz
hyperx cloud 3 wireless,razer blackshark v2 pro 2023 arkadaşlar bu 2 kulaklık arasında kaldım çoğunlukla rust ve valorant oynuyorum iyi ses kasabilmek önemli benim için hyperx 1200tl daha ucuz ama pek önemli değil benim için sizce hangisini almalıyım
hyperx öneririm hocam ses kasman için

Battik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Batuhan BODUR
Instagram
instagram.com/battik
Bende çok kararsızım ikisi arasında kaldım araştırmalarım sonucunda sırf mikrofon diyorsan razer kalite içinde aynı şekil, ama fiyat için değmez diye düşünüyorum f/p ürünü hyper x bende onu almayı düşünüyorum.

AEGON

80+ Bronze
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
775
İsim
YILDIRIM
Full deri kulaklık bir süre sonra sıkıyor şuanda hyperx cloud core wireless kullanıyorum yerinde olsam razerı alırdım.

Cem123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
cem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende çok kararsızım ikisi arasında kaldım araştırmalarım sonucunda sırf mikrofon diyorsan razer kalite içinde aynı şekil, ama fiyat için değmez diye düşünüyorum f/p ürünü hyper x bende onu almayı düşünüyorum.
ben için rahat ses kasmak ve ses kalitesi önemli biraz araştırdım bazıları razer güzel diyor bazıları hyperx o yüzden arada kaldım bende

Battik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Batuhan BODUR
Instagram
instagram.com/battik
ben için rahat ses kasmak ve ses kalitesi önemli biraz araştırdım bazıları razer güzel diyor bazıları hyperx o yüzden arada kaldım bende
kalitesi ve mikrofon razer bro alınır. Bu ay sonu son kararımı verip alacağım bende ama razerın şöyle bir artısı var uygulama üzerinden kontrolü efsane snapse den herşeyi halledip ayar verebiliyorsun. bildiğim kadarıyla hyperx de yok.

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,474
İsim
oğuzhan ege
bir razer kraken v3 pro kullanıcısıyım bu kulaklık modellerin sesi çok farklı biraz alışmak gerekiyor eğer alışırsanız çok güzel ses veriyorlar gerçekten.

mk3_ugur

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
uğur dkyr
Razer den başka ne alırsanız alın. Razer için artık Türkiye nakliye bölgesinde değil. Bu yüzden bozulduğu zaman garanti ve yedek parça temini yok.

Top Bottom