• A
      AlperTheGreat, Nasıl yağ yakımı yapabilirim ? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Merhaba, öncelikle gün içindeki beslenmende kalori açığı oluşturman gerekiyor. Örneğin, gün içinde tükettiğin yiyecekler 2000 kalori ise senin 2000...
    • A
      AlperTheGreat, Scirocco vs Megane 4 başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Hasarsız Scirocco yoktur bence :D
    • A
      Ben aslında araçtan ziyade içindeki motor sağlığının önemli olduğunu düşünüyorum .Bugun maalesef tamir-bakım maliyetleri çok yüksek. Renault,toyota ve...
    • A
      Scirocco olupta yağ yakmayan, enjektörleri tıkalı olmayan, temiz kullanılmış olanına hiç dek gelmedim. Alırım ve sonrasında da kolay satmak isterim dersen...
    • A
      AlperTheGreat, Araba kategorisinde 750.000 TL ile araç önerisi başlıklı bir konu açtı.
      Selamlar; 750.000 TL ile düşük model(2015-2016) otomatik almak mı? Yoksa 2020-2021 model manuel daha yeni bir araç mı almak mantıklı? Ayrıca bu fiyat...
    • A
      AlperTheGreat, Yardım Kızdırma bujisi ağrıza lambası başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Kızdırma bujisinin arızalı olması aracın yakıt performansını, çekişini etkiler. Buna ek kara duman atmada yaşanabili. Geçtiğimiz gün benim başıma geldi...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,214
Üyeler
140,618
Son üye