Arama sonuçları: *

1. Nukroyss

❌İndirim Bitti! Lenovo Legion R27QE 27" 2k 180Hz 0.5ms Monitör 4.299TL

Kart bilgilerini giriyodum tam
  2. Nukroyss

❌İndirim Bitti! Lenovo Legion R27QE 27" 2k 180Hz 0.5ms Monitör 4.299TL

Lan kim bitirdii stokları
  3. Nukroyss

🔥İndirim Anker 20.000 mah Powerbank sepette 996 TL 🔥🔥

https://www.akakce.com/powerbank/en-ucuz-xiaomi-20000-mah-tasinabilir-sarj-cihazi-fiyati,7494930.html Bu daha mantıklı giib 850₺
  4. Nukroyss

🔥İndirim High Power Elite 750W 80+ Bronze 1.889 TL

Alınabilir bir fiyata benziyor , High Power kalitesi ve garanti konusuna bu zamana kadar hep gözüm kapalı güvendim
  5. Nukroyss

🔥İndirim PowerBoost 23,8" 100Hz IPS Gaming Monitör 2.499TL

https://www.n11.com/urun/viewsonic-va240-h-238-1-ms-100-hz-fhd-ips-vga-monitor-57658138?magaza=gamers-arena&utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel#unf-review Burda 20-25 tane yorum var bakmak isterseniz
  6. Nukroyss

Yardım Fanlarımın Kontrolü İçin Hangi Ürünü Almalıyım ?

Anakartımda ARGB desteği yok , kasamın fanlarını argb fanlar ile değiştirmek istiyorum. Bir ürün buldum. Bu ürünü kullanırsam fanlarımın hız kontrolünü ve renklerini ayarlayabilir miyim ...
  7. Nukroyss

TEKNOBİYOTİK MİNİPC'LERİ HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ ?

Teşekkürler , bilgilendirmeniz için
  8. Nukroyss

Klasik office işleri , office programları muhasebe programları ve arada bir de oyun
  9. Nukroyss

İşte bilmediğim için size sormak istedim kullanılan işlemciler vs iş görür mü , klasik laptop işlemcilerine falan benziyor ama yeni bir sektör gibi durduğundan güvenemiyorum niyeyse
  10. Nukroyss

Şuanda yapmış olduğum iş sebebiyle minipc'lerin daha çok işime yarayacağını düşünüyorum. Fakat bu minipc sektörü hakkında hiç bir bilgim yok. Neyin nesidir bu minnacık cihazlar , nasıl performans verir , yarın bir gün komple laptopların yerini alabilir mi sizce ...
  11. Nukroyss

İstanbul saç kesim kaç tl

400-500 arası saç sakal
  12. Nukroyss

🔥İndirim AOC 27" 240HZ 0.5 MS (VA PANEL) 🔥🔥5.999TL 🔥🔥

Sırf VA diye vazgeçtim yav
  13. Nukroyss

🔥İndirim HyperX FURY S Speed Gaming MousePad 1000 Liradan 397TL'ye düştü

Aslında bu tarz mousepadler daha iyi oluyor 40x40 yapısı sebebi ile hem klavye altına mousepad koymana gerek kalmıyor hemde mouse için kocaaman bir alan oluyor
  14. Nukroyss

Hangi kulaklığı almak mantıklı?

Ben attığın razer'in v2 pro modeli kullanıyorum. Ama bu 2 si arasında bakacak olursak , forumda gördüğüm kadarıyla da corsair'i tercih edeceklerdir. Çok fazla övülen bir kulaklık
  15. VGN Dragonfly F1 Pro Max Wireless Mouse |  Wraith Spirit of Aim Mousepad

VGN Dragonfly F1 Pro Max Wireless Mouse | Wraith Spirit of Aim Mousepad

VGN DragonFLY F1 Pro Max ve Wraith Spirit Of Aim Mousepad Ürünlerin daha 18 ay garantileri mevcut lütfen Görselde görünen Skate hiç açılıp kullanılmadı bile yanında hediye olarak göndereceğim. 2 ürünü ayrı ayrı da satabilirim Mousepad Sıfır Fiyatı 1299₺ Mouse Sıfır Fiyatı 2799₺
  16. Logitech G413 TKL

Logitech G413 TKL

Merhaba , Ürünü diğer ilanım olan kulaklıkla beraber almıştım acil para ihtiyacımdan kaynaklı satmak durumundayım. Sıfır Fiyatı 2000₺ Garantisi devam ürün 16 ay daha garantisi var
  17. Razer Blackshark V2 Pro Gaming | Kullanılmış

Razer Blackshark V2 Pro Gaming | Kullanılmış

Razer Blackshark V2 Pro Gaming Ürünü teknosa üzerinden 18/12/2023 tarihinde aldım. Ürünü yaklaşık 8 aydır aktif bir şekilde kullanmaktayım ve gerçekten çok memnun olduğum bir kulaklık , fakat şuanda maddi ihtiyacımdan dolayı elimden çıkarmak zorundayım. Ürünün güncel fiyatı akakçe üzerinde 8000₺
  18. Xiaomi Mi Band 7

Xiaomi Mi Band 7

Ürünü 15 Mayıs 2024 tarihinde teknosa'dan aldım. Ürünün garantisi var. Ürünü kolum çok fazla geniş olduğundan kullanamıyorum. Kutusu şarjı garanti belgeleri hepsi duruyor. Olduğu gibi göndereceğim.
  19. Microsoft Xbox 360 Common Controller Win Kablolu Uzaktan Kumanda ( Hem PC Hemde Xbox 360 Uyumlu )

Microsoft Xbox 360 Common Controller Win Kablolu Uzaktan Kumanda ( Hem PC Hemde Xbox 360 Uyumlu )

https://www.hepsiburada.com/microsoft-xbox-360-common-controller-win-kablolu-uzaktan-kumanda-hem-pc-hemde-xbox-360-uyumlu-p-GAMEMIC00005 Ürünün hepsiburada üzerindeki linki burda , aldım sadece valhallayı bitirdim. Ekstra bir oyun oynanmadı 1 yıldan fazladır çekmecede duruyor. Bütün tuşları...
  20. Anker SoundCore Life Q10i Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık | Sıfıra Yakın

Anker SoundCore Life Q10i Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık | Sıfıra Yakın

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 4-5 ay önce aldığım kulaklığı kullanmadığım için satıyorum. Ürünü işe gidip gelmede serviste kullanırım diye almıştım fakat daha sonra kulak içi kulaklık aldığım için kullanmak nasip olmadı toplasanız 1-2 kere anca kullanmışımdır. Daha şarja bile takmadım siz...
Top Bottom