Arama sonuçları: *

1. CtrlAltDefeat

Çözüldü✓ Beyler arka plandaki uygulamalar gereksiz kasıyor,

Hmm o zaman dediğim diğer sebeplerden olabilir
  2. CtrlAltDefeat

Merhaba. Gerçekten bilen arkadaşlardan sistem tavsiye talebimdir.

"7800X3D'ye thermalright aqua elite 240mm yetmez, sen çok bilmişsin" diyen herifi savundun, kanıt ortada. 1714831844 Bana hakaret eden vatan haini dolandırıcıya haddini bildirdim diye " otizm haplarınızı alın " diyen babam mıydı? bir de kanıt istiyor utanmadan.
  3. CtrlAltDefeat

vatandaki bu hazır kasa alınır mı

Kullananlara sor
  4. CtrlAltDefeat

Birkaç gönderide daha bilmeden yorum yapıp insanları yanlış yönlendirdiğini görmüştüm hep aklıma max futbolcu profilli hesap zekası geliyordu, doğrulamış oldun dostum.
  5. CtrlAltDefeat

Stok fan 13400F için yeterli değil. Oyun oynarken işlemcin ısındığı için bilgisayarın donuyor. Soğutucu almanı tavsiye ederim. Ekstra olarak bilgisayarın için tozluysa ondan da olabilir, saç kurutma makinesini soğuk üfleyerek temizlemeyi dener misin?
  6. CtrlAltDefeat

Acer ‎Nitro XV272UV monitör fiyatına göre alınır mı

Yorumları güzelmiş şimdiden hayırlı olsun. Ekran kartını ileride yükselteceğini de yeni okudum kb. https://www.amazon.com.tr/dp/B086DC3WR9?ref_=cm_sw_r_apan_dp_Y88GB83G0FR7T8J1BY35&language=tr-TR#customerReviews
  7. CtrlAltDefeat

Evet 30.000'e 7600 + 7700 xt sistem var ama sadece vatandan alabiliyormuş o yüzden
  8. CtrlAltDefeat

7 ay önce yapılmış ortalama fps testi bu şekilde. İleride oyunların VRAM gereksiniminin de artacağını göz önünde bulundurursak 7700 XT 4 GB daha fazla VRAM'e sahip olduğu için daha iyi bir tercih olacaktır. Şunu da belirtmek isterim ki 80 fps altına indiğinde kasma hissiyatı başlıyor. Oynadığın...
  9. CtrlAltDefeat

Acer ‎Nitro XV272UV monitör fiyatına göre alınır mı

Sistemin 2K bir monitörde iyi bir deneyim sunmaz. R25i-30 öneririm.
  10. CtrlAltDefeat

Eğer ki taksitle satın almayacaksanız vatan bilgisayar'ın bir avantajı yok. Mümkünse vatan bilgisayar dışında bir firmadan almaya ikna et, çünkü diğer firmalar daha uyguna bilgisayar satıyorlar. Tabii ki güvenilir olanlardan bahsediyorum.
  11. CtrlAltDefeat

O sistem kazık, aynı parçalar ile şu sistem var ve 2800 tl daha ucuz. Kioxia 1 TB Exceria SSD seçip satın alabilirsin https://www.vatanbilgisayar.com/intel-i5-13400f-rtx-4060-ti-8g-h610m-r-500gb-ssd-16gb-ram.html 1714781132 Mümkünse babanı 7700 XT olan sistem için ikna etmeye çalış çünkü 4060 Ti...
  12. CtrlAltDefeat

Bilgisayar almadan önce çok araştırmıştım öyle bilgi edinmek hobim oldu işte
  13. CtrlAltDefeat

RX7700XT sistem alınır mı ?

2K oynayacaksan bu sistemleri de değerlendirmek isteyebilirsin 30K civarı fiyat bandında. https://www.gaming.gen.tr/urun/359851/vulcan-4070-amd-ryzen-5-5600-mpk-galax-1-click-oc-2x-geforce-rtx-4070-12gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/...
  14. CtrlAltDefeat

Sadece sohbet ediyorum hocam :D
  15. CtrlAltDefeat

Vatan'ın sitesindeki tüm bilgisayarların üzerinde Web'e Özel Fiyat yazıyor. Yani oraya gidersen aynı bilgisayar var mıdır aynı fiyatta mıdır bunları bilmiyorum gidip sorman lazım. İnternetten alınca kasanın camını çıkarıyorsun, ekran kartını takıyorsun, stok olarak gelen işlemci soğutucuyu...
  16. CtrlAltDefeat

O gereksiz pahalı ya. 7700-10000 tl arası gayet güzel monitörler var. Bu arada monitör de mi vatandan olmak zorundaydı?
  17. CtrlAltDefeat

Bilgisayarı hiç temizledin mi? Ramleri çıkartıp tekrar takmayı denedin mi? Her oyunda mı oluyor yoksa arkada ağır bir oyun çalışırken mi oluyor? 1714779451 Sakın bilmediğin kişilere bilgisayarını emanet etme. Format atmak çok kolay. Techolayın videosunu izleyerek yapabilirsin. 1714779508...
  18. CtrlAltDefeat

Yanlış yere yazdım bu yorumu
  19. CtrlAltDefeat

Dediğim gibi kanıt gösterene kadar tikime kadar yolun var dostum. Ülkeye adalet geldiğinde vatan hainliğinden idam edilecek / hırsızlıktan hapse girecek kişilerin başında geliyorsun. Engeli çakıp yoluma devam ediyorum. Klasik forum troll'ü. 1714778765 Tüm uzmanlar 240mm önerirken herifin yaptığı...
  20. CtrlAltDefeat

Videolarda, filmlerde ve genel kullanımda da çok fark ettiriyor
Top Bottom