Neler Yeni

vatandaki bu hazır kasa alınır mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Serkan
Aklıma Vatan'ın sevgililer gününde piyasanın 7K altına çıkardığı sistem geldi :D neyse o zaman sana indirim için iyi pusmalar :D
iyi akşamlar hocam.:D:kedi:
Mesaj otomatik birleştirildi:

14400F seçerek hata yapmışsın çünkü 13400F ile arasında pek fark yok. 13400F ile 7500F eşit sayılır ve 7500F + 4060 ti sistem piyasası 30-32k civarı ama sen 35k yapmışsın. Ramleri crucial yapmışsın ama cl22 ddr4 için çok yüksek bir değer cl16 almalısın, xpg en iyi seçenek olur. 1 tb ssd'yi kioxia exceria seçebilirsin aralarında pek hız farkı yok ve 500 TL daha ucuz. 4060, 4060 ti gibi kartlar ile 2k oynayabilirsin ama fps'in düşük olur, güzel bir fps için 4070 ve 7800 xt'li sistemlere bakmalısın.

Belirli bir bütçen varsa söyle direkt en iyi sistemi göstereyim
Hocam çünkü 32GB diye seçtim kafamda biraz geleceğe yatırım gibi düşündüm ssd de okuma yazma ne işe yarıyo pek bilmiyorum bide oyun testlerine baktığım zaman 1080p de 130 150 arası hep 2k monitör almamım nedeni biraz darboğaz korkum var bide hikayeli oyunları 2k oynamak istediğim için umarım düzgün anlatabilmişimdir.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
CtrlAltDefeat
iyi akşamlar hocam.:D:kedi:

Hocam çünkü 32GB diye seçtim kafamda biraz geleceğe yatırım gibi düşündüm ssd de okuma yazma ne işe yarıyo pek bilmiyorum bide oyun testlerine baktığım zaman 1080p de 130 150 arası hep 2k monitör almamım nedeni biraz darboğaz korkum var bide hikayeli oyunları 2k oynamak istediğim için umarım düzgün anlatabilmişimdir.
32 gb yapmak için rami sistemden değil de başka siteden satın alırsan daha ucuza gelir. darboğaz hiçbir türlü olmaz ama 2k'ya geçmek güzel fikir gözlerin için :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Serkan
32 gb yapmak için rami sistemden değil de başka siteden satın alırsan daha ucuza gelir. darboğaz hiçbir türlü olmaz ama 2k'ya geçmek güzel fikir gözlerin için :D
hocam gözlerim için derken 1080p de kötü mü oluyo bi korkurtdun şuan :unsure:

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Serkan
2K'ya göre bulanık kalıyor ve biraz devri geçti gibi bir şey bence.
fps oyunları hariç haklı olabilirsin valorant oynarken 2k görüntüye ihtiyaç yoktur yani bana göre öyle hocam.
sadece hikayeli oyunlar için sonuna kadar haklısın

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Serkan
Videolarda, filmlerde ve genel kullanımda da çok fark ettiriyor
veya
https://www.vatanbilgisayar.com/asus-27-tuf-gaming-vg27aqml1a-1ms-260hz-2k-ips-gaming-monitor.html
bu vardı aklımda ama pahalı işte :(

Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
CtrlAltDefeat
veya
https://www.vatanbilgisayar.com/asus-27-tuf-gaming-vg27aqml1a-1ms-260hz-2k-ips-gaming-monitor.html
bu vardı aklımda ama pahalı işte :(
O gereksiz pahalı ya. 7700-10000 TL arası gayet güzel monitörler var. Bu arada monitör de mi vatandan olmak zorundaydı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Serkan
O gereksiz pahalı ya. 7700-10000 TL arası gayet güzel monitörler var. Bu arada monitör de mi vatandan olmak zorundaydı?
yani kasayı ordan alıyoz ekranıda ordan alırız ya ama benim en çok merak ettiğim internetten direkt siparişmi versem yoksa subeşine gidip ordan mı baksam + int alınca sadece ekran kartını takıcaz demi başka bi kablo felan takmıcaz bi tane videoda görmüştür habire bişeyler takıyodu adam şimdiki int kafelere götürmek istemiyorum malum.

yani kasayı ordan alıyoz ekranıda ordan alırız ya ama benim en çok merak ettiğim internetten direkt siparişmi versem yoksa subeşine gidip ordan mı baksam + int alınca sadece ekran kartını takıcaz demi başka bi kablo felan takmıcaz bi tane videoda görmüştür habire bişeyler takıyodu adam şimdiki int kafelere götürmek istemiyorum malum.
ilk defa alıcamda kasa ve monitör baya acemiyim o yüzden böyle sorular soruyom mlsf :( :(

Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
CtrlAltDefeat
Vatan'ın sitesindeki tüm bilgisayarların üzerinde Web'e Özel Fiyat yazıyor. Yani oraya gidersen aynı bilgisayar var mıdır aynı fiyatta mıdır bunları bilmiyorum gidip sorman lazım. İnternetten alınca kasanın camını çıkarıyorsun, ekran kartını takıyorsun, stok olarak gelen işlemci soğutucuyu söküyorsun, işlemcinin üzerindeki termal macunu siliyorsun, yenisini sürüyorsun, başka bir siteden aldığın işlemci soğutucuyu takıyorsun, camı kapatıyorsun, o kadar. Kimseye götürmene gerek yok, en kötü discord'da yardım istersin yardım ederiz.

Vatan'da alınabilecek en ucuz 2k monitör buymuş. https://www.vatanbilgisayar.com/asu...ps-freesync-g-sync-uyumlu-gaming-monitor.html
Diğer sitelerde 2k monitör fiyatları 7600 TL'den falan başlıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Serkan
Vatan'ın sitesindeki tüm bilgisayarların üzerinde Web'e Özel Fiyat yazıyor. Yani oraya gidersen aynı bilgisayar var mıdır aynı fiyatta mıdır bunları bilmiyorum gidip sorman lazım. İnternetten alınca kasanın camını çıkarıyorsun, ekran kartını takıyorsun, stok olarak gelen işlemci soğutucuyu söküyorsun, işlemcinin üzerindeki termal macunu siliyorsun, yenisini sürüyorsun, başka bir siteden aldığın işlemci soğutucuyu takıyorsun, camı kapatıyorsun, o kadar. Kimseye götürmene gerek yok, en kötü discord'da yardım istersin yardım ederiz.

Vatan'da alınabilecek en ucuz 2k monitör buymuş. https://www.vatanbilgisayar.com/asu...ps-freesync-g-sync-uyumlu-gaming-monitor.html
Diğer sitelerde 2k monitör fiyatları 7600 TL'den falan başlıyor.
valla hakkın ödenmez hocam bunun ssni aldım ben .
ADAMSIN

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,979
Üyeler
142,065
Son üye
metebey414
Top Bottom