Neler Yeni

vatandaki bu hazır kasa alınır mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Serkan
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
CtrlAltDefeat
peki hocam ben şimdi babamla konuştum ikimizde benim attığım 4060ti ekran kartını beğendi babam benimde onda gözüm kalmıştı onu nasıl geliştiriyim.
https://www.vatanbilgisayar.com/int...60-ti-gaming-16gb-500gb-m-2-ssd-16gb-ram.html linkde bıraktım
O sistem kazık, aynı parçalar ile şu sistem var ve 2800 TL daha ucuz. Kioxia 1 TB Exceria SSD seçip satın alabilirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mümkünse babanı 7700 XT olan sistem için ikna etmeye çalış çünkü 4060 Ti 2K çözünürlük için uygun bir ekran kartı değil. 7700 XT ise 2K için alt sınır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Serkan
O sistem kazık, aynı parçalar ile şu sistem var ve 2800 TL daha ucuz. Kioxia 1 TB Exceria SSD seçip satın alabilirsin

Mümkünse babanı 7700 XT olan sistem için ikna etmeye çalış çünkü 4060 Ti 2K çözünürlük için uygun bir ekran kartı değil. 7700 XT ise 2K için alt sınır.
peki hocam.

Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
CtrlAltDefeat
Eğer ki taksitle satın almayacaksanız vatan bilgisayar'ın bir avantajı yok. Mümkünse vatan bilgisayar dışında bir firmadan almaya ikna et, çünkü diğer firmalar daha uyguna bilgisayar satıyorlar. Tabii ki güvenilir olanlardan bahsediyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Serkan

Eğer ki taksitle satın almayacaksanız vatan bilgisayar'ın bir avantajı yok. Mümkünse vatan bilgisayar dışında bir firmadan almaya ikna et, çünkü diğer firmalar daha uyguna bilgisayar satıyorlar. Tabii ki güvenilir olanlardan bahsediyorum.
ee ilk olarak bu koskaca 4060ti hayal kırıklığı galiba ama ben game testlere baktığımda yt de * 2K ÇÖZÜNÜRLÜKTE*50-150 arası oyundan oyuna göre gidio o 50 fps veren oyunda last of last gibi bişeydi onu hayatta oynamam benim max oynucağım oyunlar Valorant,GTA V,CS2,RDR2,Battefield 1 veya 5 ve forza 4 veya 5 oynucam

2.olarak takibike taksit olarak alıcaz bu devirde peşin bizi baya zora sokar vatan bu yönde iyi

Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
CtrlAltDefeat
ee ilk olarak bu koskaca 4060ti hayal kırıklığı galiba ama ben game testlere baktığımda yt de 50-150 arası oyundan oyuna göre gidio o 50 fps veren oyunda last of last gibi bişeydi onu hayatta oynamam benim max oynucağım oyunlar Valorant,GTA V,CS2,RDR2,Battefield 1 veya 5 ve forza 4 veya 5 oynucam

2.olarak takibike taksit olarak alıcaz bu devirde peşin bizi baya zora sokar vatan bu yönde iyi
7 ay önce yapılmış ortalama fps testi bu şekilde. İleride oyunların VRAM gereksiniminin de artacağını göz önünde bulundurursak 7700 XT 4 GB daha fazla VRAM'e sahip olduğu için daha iyi bir tercih olacaktır. Şunu da belirtmek isterim ki 80 fps altına indiğinde kasma hissiyatı başlıyor. Oynadığın oyunların hiçbirinde DLSS 3.0 FrameGen ( Nvidia ekran kartlarını öne geçiren teknoloji ) yok, bu durumda 4060 ti tercih etmeni isteyeceğin hiçbir sebep göremiyorum.
1714781841563.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Serkan
7 ay önce yapılmış ortalama fps testi bu şekilde. İleride oyunların VRAM gereksiniminin de artacağını göz önünde bulundurursak 7700 XT 4 GB daha fazla VRAM'e sahip olduğu için daha iyi bir tercih olacaktır. Şunu da belirtmek isterim ki 80 fps altına indiğinde kasma hissiyatı başlıyor. Oynadığın oyunların hiçbirinde DLSS 3.0 FrameGen ( Nvidia ekran kartlarını öne geçiren teknoloji ) yok, bu durumda 4060 ti tercih etmeni isteyeceğin hiçbir sebep göremiyorum.
Alıntıyı görüntüle
Yani aslında amd herzaman daha iyiydi ama bende bi önyargı var işte onu kıramıyorum ben nvidiacıyım gibi hissediyorum kendimi ve bunu düzeltemiyorum intel nvidia ile bi bağım var anlamadığım şekilde

Ll3G1OnN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Yağız Arslan Baytekin
Merhabalar size bir kasa atıcam bu kasaya bakarmısınız güzelmi diye ben baktım fazla geliştirme seçenekleri yok diğerlerinde var niye acaba
link

INTEL I5 13400F - RTX 4060 TI 16GB -PRO H610M-E DDR4 - 500GB SSD - 16GB RAM fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla

Bu fiyatlara ddr5 bir sistem alabilirsin 1 2 bin lira daha ucuza

Top Bottom