Arama sonuçları: *

1. 2

Monster V25.1 Thunderbolt'tan görüntü alma

Herkese merhabalar, V25.1 sahibiyim ve elimde Odyssey G7 bir monitörüm var. Monitör yalnızca DP üzerinden 240hz verebiliyor, bende bu kablodan satın aldım; Taktığımda bilgisayar, monitörü USB-C dongle olarak görüyor. Sizce ne yapmalıyım? Şimdiden teşekkürler. İşletim sistemi: Windows 11 Pro...
  2. 2

🔥İndirim MSI G241V E2 Monitör 999TL

Konusu açılmıştı zaten https://forum.donanimarsivi.com/konu/msi-23-8-inc-optix-g241v-e2-999-tl.432924/
  3. 2

Samsung Odyssey G7 LC32G75TQSMXUF iyi midir

Hocam aynı monitörün kullanıcısıyım, monitör çok hassas plastik aksamı kırılacak gibi (internette kıranlar baya fazla). Performans olarak zaten sınıfının en iyisi, 240 Hz ve 1ms GTG ikilisi müthiş bir performans veriyor; HDR600 ve G-SYNC’de cabası. Her iyinin kötü tarafları vardır bununki ise...
  4. 2

🔥İndirim MSI GTX 1650 SUPER Ventus XS OC 3.069,39 TL

distribütör firma kartları getirmemiş, zor durumda kalan onlar olmuş. Bana öyle dediler...
  5. 2

Hocam bana az önce ulaştılar, ellerinde kalmadığını söylediler. Sizde bir değişiklik oldu mu acaba? @samet4747
  6. 2

Hocam çok saol 6 aydır stok bekliyorum aldım bir tane...
  7. 2

Alt Yapı nasıl sağlanır?

İyi forumlar arkadaşlar, ben 2 yıldır Türk Telekom ADSL kullanıcısıyım. Konumum iki köyün arasında o kadar kötü bir yerde ki (oy kullanmaya soldaki köye gidiyoruz ama adres olarak sağ köyde görünüyoruz) hiç bir alt yapı sorgulama sitesinde çıkmıyor sorgu. Sözleşme 2 haftaya kadar bitecek ve...
  8. 2

ınno3d RTX 3070 Kaça satılır?

Hocam sayfada müneccim olduğunu sanmıyorum; Satarsınız 10.000'e sonraki gün ethereum artar kart 14-15 olur, ya da değeri düşer ether'in kartlar eski fiyalarına düşebilir. Bu bilinmez ama Abdullah Abi'nin yaptığı paylaşıma göre uzun bir süre kart bulamayacağız... Hocam bu arada sabır yazmanızı...
  9. 2

Madencilik bitmedikçe stok kalmaz, stok kalmadıkça fiyat artar, fiyat arttıkça ise bireysel kullanıcı sayısı düşer. Şuan gördüğüm kadarı ile piyasada %200~250 kadar zamlanmış kartlar, bunları alanlar ise genelde miningciler oluyor. Bu zamanlarda ekran kartı altından değerli...
  10. 2

Ethereum patlak vermeden önce DFS Bilgisayarda 6380 TL'ye satılıyordu. Grafiğe bakarsanız madencilik bitene kadar 10-11K sularında gider, bittikten sonra ise ( rahat 4-5 ayı var) kendi fiyatı olan 7K civarlarına geleceğini düşünüyorum. 2.El olarak sizde varsa ve fiyat istiyorsanızda şuan stoğu...
  11. 2

Vatan Bilgisayar’daki 3070 Suprim X

Beklediğim fiyatta çıkmadan ethereum patlak verdi hocam, o yüzden Gamerock OC daha uygun geldi. 1612728715 Mesajınızı kaydettim, bulursam etiketlerim hocam.
  12. 2

Teşekkürler hocam, 3070 Gamerock OC stok bekleyeceğim.
  13. 2

ekran kartları ucuzlarmı örnek rtx 3070

Hocam gelen zamlar üretici kaynaklı diyorlar, örnek veriyorum Palit markası +150 Dolar arttırmış kartların fiyatını. Bunlar stok sorunları yüzünden olduğu kesin ama ne zaman düzelir bilinmez.
  14. 2

Herkese iyi forumlar arkadaşlar yakın zamanda 3070 alma planlarım var, Palit 3070 GameRock OC’de (7100 tl) karar kılmıştım fakat stokları bitti. Bugün gezinirken Vatan Bilgisayar’a Msı Suprim X (~7300 tl) geleceğini gördüm ve aklıma da yattı almak, sonuçta Msı’ın en tepe kartı olacak kendisi...
  15. 2

İnceleme Palit GameRock RTX 3070 Inceleme

Hocam merhabalar, kartı almayı düşünüyorum ama emin olamadım. Tüm bileşenlerim MSI ve Mystic Light destekli, yabancı forumlarda bilgisayar kapanıp yeniden açıldığında ışıklarında kapandığı söylenmiş (kendi programı olan ThunderMaster kullanmadan açılmıyormuş). Sizde de öyle mi ? Ayrıca Msı 3070...
  16. 2

Yamax Store Güvenlimidir?

Hocam hem ilgilenmeniz olsun hem güler yüzlülüğünüz olsun çok hoşuma gitti.Sipariş ettiğim ekran kartını iptal edip,sizden 3070 Ichill sipariş vereceğim.Sağlıcakla kalın :).
  17. 2

27" Odyssey G7 mi? 27" 27GL850-B mi?

Arkadaşlar herkese iyi günler ve iyi forumlar pc topluyorum ve monitör olarak bu ikisi arasında kaldım.Sizce 144hz IPS mi? 240hz VA mı? Genellikle Cs,Pubg tarzı oyunlar oynayıp,youtube'a içerik üretiyorum.Belki ileri dönük olarak yayında açabilirim...
Top Bottom