Neler Yeni

ınno3d RTX 3070 Kaça satılır?

Kr0nos6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
515
İsim
Kronos
4 fanlı model sıfır kıvamında kaça satılır max

2FPS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Alperen Akküp
Ethereum patlak vermeden önce DFS Bilgisayarda 6380 TL'ye satılıyordu. Grafiğe bakarsanız madencilik bitene kadar 10-11K sularında gider, bittikten sonra ise ( rahat 4-5 ayı var) kendi fiyatı olan 7K civarlarına geleceğini düşünüyorum.
2.El olarak sizde varsa ve fiyat istiyorsanızda şuan stoğu az bulunduğundan 10-11 arası gidip geliyor fiyatları. link

Son düzenleme:

Kr0nos6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
515
İsim
Kronos
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ethereum patlak vermeden önce DFS Bilgisayarda 6380 TL'ye satılıyordu. Grafiğe bakarsanız madencilik bitene kadar 10-11K sularında gider, bittikten sonra ise ( rahat 4-5 ayı var) kendi fiyatı olan 7K civarlarına geleceğini düşünüyorum.
Fiyatlar düşer mi düşmez mi o kafamı karıştırıyor açıkçası

Deadlifter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
850
İsim
Cenk
  • Beğen
Reaksiyonlar: 2FPS

Kr0nos6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
515
İsim
Kronos
Onu bilemeyiz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sahibinden üzerinden 9-10 k fiyatlar ile satılıyor en ucuzları.
Hocam satarsam ekran kartım olmayacak ve ileride almak zorundayım yine 3070 alıp kar edebilir miyim ya da 3080 alabilir miyim ne dersiniz?

2FPS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Alperen Akküp
Fiyatlar düşer mi düşmez mi o kafamı karıştırıyor açıkçası
Madencilik bitmedikçe stok kalmaz, stok kalmadıkça fiyat artar, fiyat arttıkça ise bireysel kullanıcı sayısı düşer. Şuan gördüğüm kadarı ile piyasada %200~250 kadar zamlanmış kartlar, bunları alanlar ise genelde miningciler oluyor. Bu zamanlarda ekran kartı altından değerli...

Deadlifter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
850
İsim
Cenk
Hocam satarsam ekran kartım olmayacak ve ileride almak zorundayım yine 3070 alıp kar edebilir miyim ya da 3080 alabilir miyim ne dersiniz?
Eth düşerse alırsın düşmez ise 3070 ten 2060 a düşersin elindede para kalmaz :D

• Beğen
Reaksiyonlar: 2FPS

Kr0nos6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
515
İsim
Kronos
Madencilik bitmedikçe stok kalmaz, stok kalmadıkça fiyat artar, fiyat arttıkça ise bireysel kullanıcı sayısı düşer. Şuan gördüğüm kadarı ile piyasada %200~250 kadar zamlanmış kartlar, bunları alanlar ise genelde miningciler oluyor. Bu zamanlarda ekran kartı altından değerli...
Sabır Kar ettirir mi mesele o hocam dediklerinizi ben de biliyorum zaten

2FPS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Alperen Akküp
Sabır Kar ettirir mi mesele o hocam dediklerinizi ben de biliyorum zaten
Hocam sayfada müneccim olduğunu sanmıyorum;
Satarsınız 10.000'e sonraki gün ethereum artar kart 14-15 olur, ya da değeri düşer ether'in kartlar eski fiyalarına düşebilir. Bu bilinmez ama Abdullah Abi'nin yaptığı paylaşıma göre uzun bir süre kart bulamayacağız...
a.png

Hocam bu arada sabır yazmanızı anlayamadım, yardımcı olmamı istemiyorsanız teşekkür edip yollayabilirsiniz beni.

Kr0nos6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
515
İsim
Kronos
Hocam sayfada müneccim olduğunu sanmıyorum;
Satarsınız 10.000'e sonraki gün ethereum artar kart 14-15 olur, ya da değeri düşer ether'in kartlar eski fiyalarına düşebilir. Bu bilinmez ama Abdullah Abi'nin yaptığı paylaşıma göre uzun bir süre kart bulamayacağız... Alıntıyı görüntüle

Hocam bu arada sabır yazmanızı anlayamadım, yardımcı olmamı istemiyorsanız teşekkür edip yollayabilirsiniz beni.
Hocam ben sabır diye bir şey yazmadım ki bug muhtemelen
AlperAkküp yazmış:
''Sabır Kar ettirir mi mesele o hocam dediklerinizi ben de biliyorum zaten'' (ben böyle yazdım )

Touoa

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,998
İsim
Turuncu Keskin
Hocam ben sabır diye bir şey yazmadım ki bug muhtemelen

''Sabır Kar ettirir mi mesele o hocam dediklerinizi ben de biliyorum zaten'' (ben böyle yazdım )
Hocam bence gereksiz bir hamle olur. Karın sonunda zararda olabilir. Stoklar gelince fiyatların düşeceği net değil, belki daha fazla artacak TALEP çok olacağı için. Bana kalırsa elindekiyle şükür etmesini bil. Uğraşmaya pek değmez.

Top Bottom