Arama sonuçları: *

1. S

2K IPS CURVED Mİ 2K IPS DÜZ MÜ BÜTÇE YÜKSEK DEĞİL

Var fakat dusuk butcede yok. En ucuz asus'un bir modeli vardi bildigim kadariyla gecen aylarda 15-16 civarindaydi su an satista yok. Butce 15-25 arasi degilse flat ips alacaksiniz mecburi. Hala satista varmis...
  2. S

2500TL'e Kablosuz Klavye Önerisi

Leobog Reaper 'in seveni cok ben stokta olmadigi icin Icevein Linear almistim. Leobog biraz daha creamy ve tok ses veriyor TTC ise biraz daha tiz bir sesi var click gibi. Ben Reaper'i tercih ederdim.
  3. S

Ikisi de birbirinin muadili klavyeler. 820 Pro'da gif koyabilecegin ekran var F75'te yok. Herhangi birini alsan uzmez. F75'in sesini biraz daha guzel buldugum icin F75'i tercih etmistim.
  4. S

Çok kararsızım Ne yapmalıyım

Bu saatten sonra bir tane ekran karti alip kullanmak gerek cunku satsan yine zarara satacaksin bir anlami yok. Butcenizin el verdigi sekilde bir tane ekran karti alin gecin ustunde fazla dusunmeye gerek yok.
  5. S

Aliexpress'ten 820 Pro veya Epomaker F75
  6. S

RTX 4060 ve ryzen 5 5600lü sistem açıklamaya bakın alınır mı?

Soru-cevap kisminda hangi marka parcalar kullanildigi yazilmis fakat ben parcalarin sifir oldugunu dusunmuyorum. Bu sekilde satis yapan cok yer var cogu zaman parcalar ikinci el garantili veya garantisiz oluyor. Garantisi benim hesabina geliyor kisacasi :)
  7. S

Sistem değiştim Windows etkindi gitti

OEM ise anakartli gomuludur, retail key alindiysa Microsoft hesabina bagli olur. Retail ise MS hesabina girip etkinlestirebilir OEM ise yeni bir lisans almak durumunda.
  8. S

VPN çok mu yavaşlatıyor?

Cahilliginde de baya israrcisin :D Bak bakalim lokasyon ve IP degismis mi degismemis mi? Birinde WARP acik digerinde kapali o kadar farki da anlarsin sanirim AS Name ve Provider kismina bakarak. Yani soyleyecek yorum bulamiyorum hem bir konu hakkinda bilginiz yok hem de bos bos...
  9. S

VPN çok mu yavaşlatıyor?

Dostum sen arizali misin? Gelmissin bana WARP'in VPN olmadigini soyluyorsun once. Ben de sana tam tersini diyorum WARP VPN'dir. 1.1.1.1 sadece DNS ozelligidir. Ben ilk mesajimda da Cloudflare WARP demisim 1.1.1.1 dememisim. Neyin davasini yapiyorsun ki? Bilgisizsin, haksizim de gec olayi...
  10. S

VPN çok mu yavaşlatıyor?

WARP uygulamasinda DNS ve VPN olarak iki farkli ozellik var. 1.1.1.1 yalnizca DNS'tir. WARP 'i secersen VPN'i aktiflesir. https://www.quora.com/What-is-the-difference-between-Cloudflares-1-1-1-1-DNS-and-WARP
  11. S

VPN çok mu yavaşlatıyor?

warp'in icerisinde vpn de var. Giremedigin site varsa soyle acip ekran goruntusu atayim. Sadece 1.1.1.1 i kullanirsan acmaz.
  12. S

VPN çok mu yavaşlatıyor?

Evet cloudflare'in ucretsiz vpn uygulamasi. Ben hem telefonda hem PC'de kullaniyorum 4K'da dahi donmuyor bende.
  13. S

VPN çok mu yavaşlatıyor?

Ustteki vpnsiz olayi kullan ya da cloudflare warp'i kullan. warp'ta performans dusmesi olmuyor.
  14. S

CS2 düşük FPS sorunu?

Yeni alinan notebooklarda genelde grafik surucusu kurulu olmaz, otomatik Windows'un yukledigini kullanir. Asagidaki linkten secerek kurun restart edin duzelir. https://www.nvidia.com/tr-tr/geforce/drivers/
  15. S

Yardım Bu şarj adaptörü orjinalmidir?

Satici hepsiburada degil, yorumlara da bakarsak ben riske girmem. Ugreen ya da Anker marka alternatif sarj aletlerine bakabilirsiniz. Yanlis gormediysem bu sarj aleti samsung'un sitesinde 700TL yani bunu 280TL 'e satma gibi bir luksleri yok. + bu saticinin tum sarj adaptoru urunlerinde sahte...
  16. S

Hava soğutma tavsiyesi

Peerless Assassin 120 Black'i alabilirsin 1500tl icin f/p'dir. Phantom Spirit'in fiyati artmis. Icerisinden macun cikiyor.
  17. S

Güzel hikayeli oyun önerisi verir misiniz ?

Greedfall
  18. S

Bu klavye alınır mı??

Bu butcelerde sonra asus cart curt para vermek sacma geliyor bana. Custom klavyelerin hepsi bunlara bin basar. Ben Epomaker F75 kullaniyorum oneririm ya da 820 Pro. TR ici olsun derseniz darmoshark k8 veya top75 olabilir. Ikisi arasindan k8 'i daha iyi buluyorum.
  19. S

Elektro Gitar Seçimi

Benim sahsi fikrim bir tane ses karti + studyo kulakligi alin ikinci el olarak kolaylikla bulursunuz. Bilgisayara da Guitar Rig, AmpliTube veya Bias FX kurarsiniz ben Guitar Rig kullaniyorum daha kolay geliyor. Bu ikiliyi aldiktan sonra gitar olarak istediginizi alabilirsiniz ton bulma...
  20. S

Elektro Gitar Seçimi

Evet gitar incelemeleri maalesef cok dogruyu yansitmiyor. Yani giris seviyesi bir gitari kaliteli lambali amfilerle, pedallarla test ediyorlar sonra insanlar benim gitardan niye videodaki gibi ses cikmiyor diyor. Yani giris seviyesinde secenek cok fakat cogu birbirinin aynisi o yuzden calim...
Top Bottom