Arama sonuçları: *

1. O

Kulaklıktan Dinlediğim Her Ses Sesli Sohbette Arkadaşlarıma da Gidiyor

Aynı sorun bende de vardı böyle yapınca geçici düzeliyor yani yüksek sesle bir şey dinlediğin zaman yine gidiyor ses ama sen halletiysen ne mutlu sana.
  2. O

Kulaklıktan Dinlediğim Her Ses Sesli Sohbette Arkadaşlarıma da Gidiyor

Tamam önce msi ın sitesine gidip realtek hd audi driver ı indir ve kur. Sonra bir uygulama inecek o sürücüyle beraber Realtek Audio Console diye İndirdikten sonra tekrar cevaplar msıın yardımcı olacağım veya varsa da cevap verebilirsin 1657971337 https://tr.msi.com/support/download//mb
  3. O

Çözüldü✓ Ryzen 5 3600 Bios ta bile 62 derece

Teşekkür ederim siz ne düşünüyorsunuz 15 derece konusunda normal olmayan. Cihazımın termal macun fazlayken olan biostaki hali.
  4. O

Arkadaşlar şaka gibi. İşlemcimi fanımı söktüm aşırı kalın ve etrafa yayılmış şekilde macun olduğunu gördüm. Çok fazlaydı. Termal macun o kadar zor ki (COOLER MASTER MASTERGEL MAKER NANO PARTİKÜLLÜ TERMAL MACUN) o kadar yapışkan ve kalınki bu kadar farketmemiştim . Az sürdüğümü düşündüğüm halde...
  5. O

Denedim bu arada sıcaklık 1-2 derece düştü onunla alakası yok sanırım fana ve termal macuna tekrar bakmam lazım teşekkürler 1656116866 Büyük ihtimal. Tekrar sürüp test edeceğim bilgilendiririm.
  6. O

Deniyeceğim teşekkürler
  7. O

Macunu kart ile iyice yaydım aslında çokta dikkat ettim ama olabilir. Başka konulara baktığımda voltaj sorunu görüyorum fakat bu termal macunu sürmeden önce stress altındayken 95 derece olduğunu hatırlamıyorum. Dediğiniz gibi olabilir.
  8. O

Merhaba arkadaşlar DA-G4 Sahibiyim. Bilmeyenler için işlemcim Ryzen 5 3600. 2-3 gün önce Vatan Bilgisayardan COOLER MASTER MASTERGEL MAKER NANO PARTİKÜLLÜ TERMAL MACUN aldım. Kasanın içini temizleyip termal macunumu değiştirdim. Fakat şuanda işlemcim boşta 55 derecelere hatta biosta 62...
  9. O

itopya & Donanım Arşivi Ayın Ürünü İndirimi Ne Olsun?

Sıvı Soğutma
Top Bottom