Arama sonuçları: *

1. Dõ man

HEPSİ BURADAKİ SİSTEM NASILDIR

Kazık Siz bütçenizi belirterek konu açın bilgili/ilgili arkadaşlar yardımcı olacaktır
  2. Dõ man

🔥İndirim 🔥 Philips Evnia 27M2N5500/00 | 2K | IPS | 180 Hz Monitör 🔥 7749 TL 🔥

Usta, Hepsiburada'da %5 indirim ile 8360 TL'ye denk geliyor ben oradan aldım
  3. Dõ man

Rica ederim. Bütçem var MSI için ama aradaki 1000 tl farka değer mi bilemedim Philipsin dizaynı hoşuma gitti aslında
  4. Dõ man

https://amzn.eu/d/04M7IgsI bütçem var 1k fazla verip MSI almak mantıklı mı?
  5. Dõ man

https://amzn.eu/d/04M7IgsI galiba bu modelden bahsediyor
  6. Dõ man

Ana Konu AMAZON 2024 PRIME DAY 16 TEMMUZ'DA BAŞLADI!

İndirim ürünleri bu kadar mıydı? Daha yeni ürün ekleniyor mu prime günlerinde?
  7. Dõ man

Reis bulursan beni de etiketler misin
  8. Dõ man

Uygun fiyata düşen 2K IPS monitör var mı?
  9. Dõ man

❌İndirim Bitti! GALAX Geforce Rtx4090 Sg 17516 TL

iptallik ürün demek istiyor
  10. Dõ man

Steamde 1000 puana ihtiyacım var [Çözüldü]

konuyu çözüldü olarak işaretleyebilirsin
  11. Dõ man

Steamde 1000 puana ihtiyacım var [Çözüldü]

Steam hesabını ver
  12. Dõ man

🔥İndirim CORSAIR HS80 USB Dolby Audio RGB 7.1 Surround Kulaklık

Yakışık 4 aydır kullanıyorum gayet memnunum. Mikrofon kalitesi kablosuz olan modeliyle karıştırılmasın testlerini açın izleyin USB modelinde çok daha iyi (ek olarak kendim pop filter taktim). Güzel equalizer ayarı çekince ses çok temiz geliyor 3k cs oynayan biri olarak ses kasmakta da sıkıntı...
  13. Dõ man

Kamp İçin Mat, Tulum ve Baton Önerisi

İlk defa kamp yapacağım ve bu sebeple mat, tulum ve baton almayı planlıyorum. Boyum 1.90, dolayısıyla bu ölçüye uygun ürünler arıyorum. Ürünlerin üst kalite olmasına gerek yok, çünkü belki sadece bir defa kullanacağım, f/p açısından uygun, bütçemi sarsmayacak ürün önerilerinizi paylaşırsanız çok...
  14. Dõ man

🔥İndirim Samsung S21 FE 2. Nesil 15500 TL 🔥🔥🔥🔥

Bu fiyata daha iyisi var mı?
  15. Dõ man

50-55 bin tl arası sistem

sistemde 2 adet mi 4060 ti olacak?
  16. Dõ man

❌İndirim Bitti! Colombia marka ayakkabılar 1.244TL'den Başlayan Fiyatlarla!

46-47 numara var mıydı yoksa boşuna üzülmeyeyim kaçırdım diye
  17. Dõ man

Sizce gerçekten bana dua eder mi?

oturma organımla güldüm bu yoruma
  18. Dõ man

Sizce gerçekten bana dua eder mi?

Telefon numaranızın hangi isme ait olduğunu ve bu ismin hangi şehirde yaşadığını öğrendiler artık, dolandırıcılara verinizi hediye ettiniz diye yorumladım.
  19. Dõ man

İTOPYADAN HAZIR SİSTEM ALDIM. PARÇALAR ARASINDA UYUMSUZLUK OLURMU

Pahalı alınmaz, arkadaşın attığı sistemi kaçırma (Aldım yazmışsınız görmedim geçmişler olsun, bir insan niye aldıktan sonra soru sorar bir türlü anlayamıyorum)
Top Bottom