Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Colombia marka ayakkabılar 1.244TL'den Başlayan Fiyatlarla!

Kartallar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,107
İsim
Kara Kartal
%90 indirimli ürün zararına satış değil mi iptal olma ihtimali çok yüksek eğer gönderirlerse columbia ürünlerinin maliyeti %10 ya da çakma ürüne Boynerde mi katıldı diye düşünürüm

Dõ man

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
278
İsim
Furkan
46-47 numara var mıydı yoksa boşuna üzülmeyeyim kaçırdım diye

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,025
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, yazılım, bilgisayar ve telefon

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,009
İsim
Draq123
Orjinaldirde 1. Kalite bildiğimiz kolombiya değildir yanı çakmadır colombianın bisürü türü var orjinalini bu fiyattan vermeleri bence mümkün değil

xebec

80+
Orjinaldirde 1. Kalite bildiğimiz kolombiya değildir yanı çakmadır colombianın bisürü türü var orjinalini bu fiyattan vermeleri bence mümkün değil

Niye mümkün değil? Boyner ne zaman sahte ürün satmış?
Mesaj otomatik birleştirildi:

"İptal talebi alındı" geldi. Ürünler iptal arkadaşlar

Robius

80+ Bronze
Tüketici hakem heyeti yolu göründü

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,009
İsim
Draq123
Niye mümkün değil? Boyner ne zaman sahte ürün satmış?

"İptal talebi alındı" geldi. Ürünler iptal arkadaşlar
😁 bu fiyata vermezler çünkü orjinal colombialar yurt dışında100 125 dolar civarı😉 ki vermediler zaten iade talebi geldi iade olmasaydı net orjinal değildi

Nakit ihtiyacı var gibi boş laflar söylemeyin 3000 civarı maal ettiği ayakkabıyı 1200 e vercek kadar düşmedi firmalar

Son düzenleme:

xebec

80+
Tüketici hakem heyeti için dileyen dilekçe paylaşabilir, ben de paylaşacağım önümüzdeki hafta
😁 bu fiyata vermezler çünkü orjinal colombialar yurt dışında150 200 dolar 😉 ki vermediler zaten iade talebi geldi iade olmasaydı net orjinal değildi

Ya hadi güzel kardesim hadi. :) Boyner çakma gönderecek bir de, Boyneri sen küçük esnafla karıştırdın galiba, sahte çıkarsa Boyner'e bir daha satış yaptırırlar mı? Belli ki bu işleri bilmiyorsun.

Hayır yani üstelik Boyner'den zamanında neler neler almışız. Saymakla bitmez.

Hatta sana bir fotoğraf atayım da artık susmuş olursun. Adidas kendi sitesinde daha bir kaç ay önce 450 liraya spor ayakkabı sattı aldım. Tarihe iyi bak, 6 aralık teslim, 4 aralık 2023 kargo yazıyor. Çakma mı yolladı yani :D Şuan ayakkabının ederi 2361 tl adidasın sitesinde. Linki de paylaştım.

1717625093744.png

Neleri ben yüzde 80-90 indirimle almışım sana anlatsam destan olur :D

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,009
İsim
Draq123
Tüketici hakem heyeti için dileyen dilekçe paylaşabilir, ben de paylaşacağım önümüzdeki hafta

Ya hadi güzel kardesim hadi. :) Boyner çakma gönderecek bir de, Boyneri sen küçük esnafla karıştırdın galiba, sahte çıkarsa Boyner'e bir daha satış yaptırırlar mı? Belli ki bu işleri bilmiyorsun.

Hatta sana bir fotoğraf atayım da artık susmuş olursun. Adidas kendi sitesinde daha bir kaç ay önce 450 liraya spor ayakkabı sattı aldım. Tarihe iyi bak, 6 aralık teslim, 4 aralık 2023 kargo yazıyor. Çakma mı yolladı yani :D Şuan ayakkabının ederi 2361 TL adidasın sitesinde. Linki de paylaştım.

Alıntıyı görüntüle

Aldıdığın ayakkabı dandik bi addidas ayakkabı bu kadar neyi abartın anlamadım baya sus pus oldum

Hatta sana bir fotoğraf atayım da artık susmuş olursun. Adidas kendi sitesinde daha bir kaç ay önce 450 liraya spor ayakkabı sattı aldım. Tarihe iyi bak, 6 aralık teslim, 4 aralık 2023 kargo yazıyor. Çakma mı yolladı yani :D Şuan ayakkabının ederi 2361 TL adidasın sitesinde. Linki de paylaştım.

Alıntıyı görüntüle

Sen 1200tl ye o colombia ayakkabının gelceğini düşündüysen zaten gümledim 🤣 bende diyorum 1200e gelseydi zaten orjinal olmazdı

Top Bottom