Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Colombia marka ayakkabılar 1.244TL'den Başlayan Fiyatlarla!

xebec

80+
Aldıdığın ayakkabı dandik bi addidas ayakkabı bu kadar neyi abartın anlamadım baya sus pus oldum

Sen 1200tl ye o colombia ayakkabının gelceğini düşündüysen zaten gümledim 🤣 bende diyorum 1200e gelseydi zaten orjinal olmazdı

Ya kardesim hadi hadi.

450 TL'ye orijinal almışım. Diyecek bir şey bulamadın tabi. Boyner çakma gönderecekmiş de falan da, kurgu yaz bir de inanalım çakma göndereceğine.

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,116
İsim
Draq123
Ya kardesim hadi hadi.

450 TL'ye orijinal almışım. Diyecek bir şey bulamadın tabi. Boyner çakma gönderecekmiş de falan da, kurgu yaz bir de inanalım çakma göndereceğine.
Şurda herkes nerdeyse iade olcağını biliyodu bile bile aldı bi sen bilmiyodun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ya kardesim hadi hadi.

Böyle adidaslar zaten 1000 e felan düşüyor çok havaya üçmaya gerek yok bu fiyata colombia olmasi farklı kulvar

xebec

80+
Şurda herkes nerdeyse iade olcağını biliyodu bile bile aldı bi sen bilmiyodun

Böyle adidaslar zaten 1000 e felan düşüyor çok havaya üçmaya gerek yok bu fiyata colombia olmasi farklı kulvar

Yav hala konuşuyor ya, sen Boyner'in çakma göndereceğine inanıyorsun, ben zaten almışım, iptal olsun olmasın önemli değil :D Sen önce şu söylediklerine bir bak da Boyner'in sahte göndereceğine inanıyorsun, fiyat hatası olmuş olay bu, kurgu hikaye yazmayı bırak feridun.

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,116
İsim
Draq123
Yav hala konuşuyor ya, sen Boyner'in çakma göndereceğine inanıyorsun, ben zaten almışım, iptal olsun olmasın önemli değil :D Sen önce şu söylediklerine bir bak da Boyner'in sahte göndereceğine inanıyorsun, fiyat hatası olmuş olay bu, kurgu hikaye yazmayı bırak feridun.
Okuduğunu anlamamışsınki

Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Melih Baygör
Ürün almayanlar konuyu kirletmesin arkadaşlar. Ürünlerin üretim noktaları değişebiliyor, skechers Türkiye ve çin de üretiyor mesela gibi gibi. Üretim yerine göre kalite değişebiliyor ancak çakma ürün satabileceğini düşünmek komedi olmuş. Neyse konuya dönecek olursak daha önce spigene karşı kazandık bunu da kazanırız evelallah. Ürün alıp iptal olanlar gelişmeleri yazsın ortak hareket edelim.

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,116
İsim
Draq123
Ürün almayanlar konuyu kirletmesin arkadaşlar. Ürünlerin üretim noktaları değişebiliyor, skechers Türkiye ve çin de üretiyor mesela gibi gibi. Üretim yerine göre kalite değişebiliyor ancak çakma ürün satabileceğini düşünmek komedi olmuş. Neyse konuya dönecek olursak daha önce spigene karşı kazandık bunu da kazanırız evelallah. Ürün alıp iptal olanlar gelişmeleri yazsın ortak hareket edelim.
Türkiyede satılanların hepsi 2. 3. Kalite zaten

Devletin Keyfine göre değişen bi durum bu arada bende ayakkabı aldım 🤣

Ekler

• Screenshot_20240606_012642_Chrome.jpg
    Screenshot_20240606_012642_Chrome.jpg
    413.5 KB · Hit: 115
Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Melih Baygör
Türkiyede satılanların hepsi 2. 3. Kalite zaten

Devletin Keyfine göre değişen bi durum bu arada bende ayakkabı aldım 🤣
Belli ki canın sıkılmış sana kolay gelsin.

Kartallar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,235
İsim
Kara Kartal
%90 indirimli ürün zararına satış değil mi iptal olma ihtimali çok yüksek eğer gönderirlerse columbia ürünlerinin maliyeti %10 ya da çakma ürüne Boynerde mi katıldı diye düşünürüm
zararına hiç bir firma satış yapmaz

ERDİ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
ERDİ ÖZGÖR
“İptal talebi alındı” böyle bi talep yapmadığımız halde biz iptal talep etmişiz gibi göstermelerinim bi bedeli olmayacak mı? Hakem heyetinden olumlu karar çıkma şansı nedir? Ayrıca kendimizin iptale basmadığımızı nasıl ispat edeceğiz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Melih Baygör
“İptal talebi alındı” böyle bi talep yapmadığımız halde biz iptal talep etmişiz gibi göstermelerinim bi bedeli olmayacak mı? Hakem heyetinden olumlu karar çıkma şansı nedir? Ayrıca kendimizin iptale basmadığımızı nasıl ispat edeceğiz?
Gelen mailin ve siparişlerinizin ekran görüntülerini alın, iptal talebinde bulunmadığımızı söyleyeceğiz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emre ACAR
bende de aynı şekilde iptal talebi alındı yazıyor. Anlaşılan ürünleri göndermeyecekler.

GirayHan

80+ Gold
Her zaman olduğu gibi stok fazlası alanların ürünleri iptal edip stok dahilinde olanların yani konuyu ilk açtığım anda alanların ürünlerini yollayacaklar.

Benim colombia kargoda.

Yarışmacı arkadaşlara başarılar.

Bilgi;

İptale düşen ürününüz tekrar yüksek fiyattan satışa çıktı ise ekran görüntüleri ve ürün linki ile birlikte thh online şikayet dilekçesi oluşturun. Kışa kadar ayakkabınızı alırsınız.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emre ACAR
Her zaman olduğu gibi stok fazlası alanların ürünleri iptal edip stok dahilinde olanların yani konuyu ilk açtığım anda alanların ürünlerini yollayacaklar.
20:19 da konuyu açmışsınız 20:26 da sipariş vermişim. şimdi kontrol ettim ama yine de iptale düştü.

Top Bottom