Arama sonuçları: *

1. Patates Köftesi

İphone 15 pro alınır mı

hocam s24 ultra ve iPhone 15 pro Max kullanan biri olarak eğer apple ekosistemi kullanmıyorsanız kesinlikle s24 ultra alınması lazım adamlar cidden yapmış kamera ses vs olsun çok iyi telefon ancak bu Apple'ın ekosisteminden vazgeçemediğimden 15 pro Max ile devam ediyorum sonuç sana kalmış.
  2. Patates Köftesi

Türk telekomun gereksiz yere 1000 tl fatura koyması

kanka müşteri hizmetlerini arıysan konuşacan nasıl atmıyor.
  3. Patates Köftesi

REPLİKA GİYİM Mİ MARKASIZ KALİTE GİYİM Mİ?

Hadi böyle 10k -20k lık giyimlerin çakma alınmasını anlıyorum ama adam air Force bile çakma alıyor tam anlamıyla popüler kültür köleleri orijinal olsun markalı olsun kesinlikle daha iyi.
  4. Patates Köftesi

Galatasaray 3-3 Kasımpaşa

yıl sonu ali koç istifa demeye başlarsın kankam
  5. Patates Köftesi

Suan ki Vodafone tarife fiyatı Uygun mu

yaklaşık 1 ay önce aynı fiyata 20gb paket almıştım (Turkcell) bence pahalı
  6. Patates Köftesi

Hepsiburada iadeyi kabul eder mi??

normal bir şekilde iade et
  7. Patates Köftesi

item satış ve benzeri yerlerden oyun alınır mı

kanka senin hesapların neden çalınsın onu anlamadım hesap olarak verilmiyor mu bunlar.
  8. Patates Köftesi

🔥İndirim Boyner'de 2.500TL ve üzeri alışverişlerde geçerli %50 indirim kodu

olum bunu sonu yok lan 20k şeyi 10k ya veriyor manyak bir şey
  9. Patates Köftesi

Kıza İlk Mesaj Ne Atmalıyım?

sakın bunu yazma malmısın aw ben olsam hikaye yi beğenip 1 hafta sonra selam dan devam ederim.
  10. Patates Köftesi

ps5 pro almayı düşünüyorum sıkıntı olur mu

eğer bir şey olursa türkiye de garantiye sokamazsın ve genellikle ps nin ilk serilerinde sorun yaşanıyor ben de bu sebeple önermem.
  11. Patates Köftesi

🟠 Jahrein tutuklandı!

sen ne anlatıyon ???
  12. Patates Köftesi

999 TL A101 Reebok, New Balance, Adidas, Puma Ayakkabılar

olum acayip iyi fiyatlara vanslar felan var ihtiyacım olsa 2-3 tane alırım şuradan ayakkabı.
  13. Patates Köftesi

Yardım Sahibinden adam beni dolandırmaya çalıştırıyor olabilir mi ? Lütfen Yardım

Son gelişme : Adam satım işlemini onayladı gerçekten karakterli bir adammış aradık konuştuk zaten sorun çözülmese bile onaylıcaktı takas ederim felan dedi sorun ise ps ile alakalı arkadaşda Plus varmış bu da otomatik olarak deneme sürümü olarak gösteriyor yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim.
  14. Patates Köftesi

Yardım Sahibinden adam beni dolandırmaya çalıştırıyor olabilir mi ? Lütfen Yardım

Hocam o zaman ne mantığı var bu sistemin bu arada şimdi fark ettim adamın attığı fotoda cd işareti yok eğer cd ile indirilirse oyunun yanında cd işareti oluyor.
  15. Patates Köftesi

hocam öğrenciyim 1000 tl benim için az para değil
  16. Patates Köftesi

hocam şuan mağazaya bakıyorum sadece ps Plus ile deneme sürümü var ama arkadaşın attığı foto da herhangi bir logo yok 1726164356 e ama ya yalan söylüyorsa yine de iade isteye bilir mi ?
Top Bottom