Arama sonuçları: *

1. C

Çözüldü. YENİ ALDIĞIM MODEM İNTERNETE BAĞLANMIYOR

Laptop dışındaki cihazlarla internet erişiminiz varmı
  2. C

Hikvision SSD E3000 1024 GB 1780₺

Taksitle almak istediğinde de aynısını yapabiliyor muyuz dicem de parayı yüklüyon dediğine göre peşin olayı var işin içinde anladım çok teşekkür ederim
  3. C

Hikvision SSD E3000 1024 GB 1780₺

Nays nasıl kullanılıyor hiç kullanmadım ama çok duyuyorum nasıl yapıyoruz acaba
  4. C

MF Product Strike 0566 RGB Kablolu Mekanik Oyuncu Klavye 579 ₺

Turuncu switch olunca artısı eksisi Nedir bilen varmı ona göre bende sipariş geçicem çerezlik fiyat bence dursun evde
  5. C

❌İndirim Bitti! Kingston XS1000 Red 1TB Taşınabilir SSD + Rubber Sleeve 3 Pack

Aynı bu kafadayım erken görsem çekmiştim bile bitane 1726748623 Sınırı geçmiyor kardeşim amazon fiyatı yazarken vergiler dahil yazıyor zaten
  6. C

🔥İndirim 1370 TL Realx Tam Otomatik Kurulum 8 Kişilik Kamp Çadırı 250 X 250 X 160 Cm

Güzel geri dönüşün için teşekkür ederim kardeşim kafamda şekillendirdin en azından bu çok işime yaramaz o zaman saolasın
  7. C

🔥İndirim 1370 TL Realx Tam Otomatik Kurulum 8 Kişilik Kamp Çadırı 250 X 250 X 160 Cm

gece geçirmelik yağmurlu hava için sanmıyorum çok nadir genelde güneş vs yaz ilk baha aylarında olabilir
  8. C

Alınır mı alınmaz mı bari onu cevaplasın biride 😂
  9. C

🔥İndirim 🔥 HepsiBurada - 5.000₺ İndirim - Eskiyi Kapında Yenile

Bende de 46.5 veriyor 13 pro max 256 gb lığa
  10. C

RDR2 ye 24 dolar verilir mi?

Rdr2 mükkemel bir oyun fakat o fiyata almamalısın bence epic te daha uyguna geliyor oraya bak indirim yoksada beklemeni tavsiye ederim ben 120 tl almıştım steamden 😂
  11. C

🔥İndirim Yumoş Extra Çamaşır Yumuşatıcısı Lilyum 1440 ml 82₺

10 tane çektim teşekkür ederim 660 tl ye geldi
  12. C

35 K bütçe her şey Dahil toplama sistem önerisi

amd ekran kartını hiç denemedim çevremde deneyen de yok ama yinede önerilere açığım teşekkür ederim bunuda aklıma yazdım önerilere göre iyice oturup düşünüp karar veririm 1725902293 eğer denk gelirseniz bana yollar mısınız bu civarlarda parçalarda dahil cevabınız için çok teşekkür ederim
  13. C

ne almalıyım öneriniz nedir acaba bütçe tüm ekipmanlar dahil olarak ama
  14. C

monitör baya güzel yenileme hızları vs teşekkür ederim bande bi bakayım o zaman 4060 lı sistemlere ekipmanlarla beraber ne kadar fark ettirecek
  15. C

Çözüldü✓ 6000 TL Oyuncu Koltuğu Önerisi

öneri değilde Rebelx önermiyorum sert bayağı oturak bölgesi eğer görürseniz bunuda göz önünde bulundurun
  16. C

monitördü klavyesiydi vs ile 35 k ya toplayabilir miyim güzel
  17. C

Tüm ekipmanlar dahil max bütçe 35 k olacak şekilde toplama bilgisayar önerir misiniz
  18. C

Bu Sistemler uygun mu Hangisi Alınır

evet dahil olmasa bile bu 35 k bandında tüm ekipmanların içinde olduğu bir sistem bakıyoruz
  19. C

Bu Sistemler uygun mu Hangisi Alınır

arkadaşım pc almayı düşünüyor ama hiç uğraşmamak için ve toplu olarak uygun olduğunu düşündüğü için toplamakla uğraşmak istemiyor ayrı ayrı o yüzden bu aşşağıda ki sistemleri attı sizce hangisini almalı ve bu sistemler bu fiyata göre uygun mudur varsa başka öneriniz onlarada açığız Max bütçe 35...
  20. C

Çözüldü. YENİ ALDIĞIM MODEM İNTERNETE BAĞLANMIYOR

Bu adam bir kral çözdü saolsun çok teşekkür ederim
Top Bottom