Arama sonuçları: *

1. A

PC ısınmadığı halde oyunlarda aşırı FPS düşme ve kasma oluyor

yardımlarınız için teşekkür ederim sorunu çözdüm konu kapanabilir aynı sorunu yaşayan arkadaşlar olursa diye bilgi olarak yazayim buraya msi center cpu ya giden gücü kesiyormuş bundan dolayı cpu sürekli düşük mhz de çalışıyormuş msi centeri silince düzeldi her şey..
  2. A

zaten çıkardım onuda ama değişen bir şey olmadı aklınıza bir fikir geliyormu hani sorun hangi parçada onu bilsem bir nebze rahatlıcam şu an param yok ama para bulsamda sorun hangi parçada oldunu bilmeyince muallakta kalıyorum
  3. A

iyi akşamlar hocam benim dün aklıma gelmedi bende çok eski bir sata 3tb lik hdd takılı pc de windows la yada oyunlarla alakası yok sadece film arşivi amaçlı duruyor sizce ondan olabilir mi sorun ona da bir crystaldisk taraması yaptırdım sonuçları şu şekilde
  4. A

bütün ayarları yaptım ama açılmıyor o değerleri gösteren kısım oyun ekranında
  5. A

tamamdır bir kaç dakikaya atıyorum 1710360586 tam olarak afterburneri daha önceden denemedim ama bunları istiyorsun sanırım değer olarak tam oyun kasmaya başladığı anda çektim fotoğrafı birde video çektim oyundaki kasmayla ilgili ama onu buraya atamıyorum sanırım
  6. A

peki sizce ne yapabilirim bunla ilgili 3 gündür kafayı yedim pc de hiç bir şey yapamıyorum
  7. A

buyrun buda jamesdonkey değerleri
  8. A

crystaldisk tesi sonuçları şu şekilde 1710355886 işlemci yi alalı 2 sene falan olmuştur komple pc 4 senelik 1710355919 hayır bir tek dualsense kullandığım için steamda dsx yazılımı betasına geçmiştim onuda iptal ettim ama durum değişmedi
  9. A

Ryzen 5 5600X + Arctic Freezer 34E-sports Duo kule soğutucu /Nvidia Geforce Asus dual rtx3060 mini ti v2 oc edition / MSI B450M Mortar Titanium anakart / James Donkey 512 GB M.2 SSD /team mp33 pro 2tb 2100/1700mb/s nvme pcie m.2 / 620W Seasonic 80+ Bronze yarı modüler PSU / sharkoon rev200...
  10. A

dediklerini yaptım testi de yaptım bu şekilde sonuç çıkardı
  11. A

hayır nvidia rtx3060 ti 8gb model
  12. A

İyi günler arkadaşlar durumu şöyle özetliyim 3 gündür PC imde garip bir kasma FPS düşme sorunları yaşıyorum daha öncesinde Windows 11 Pro kullanıyordum örneğin FC24 oynuyorum bir süre sonra sanki bozulmuş kaset gibi ağırlaşıyor oyun ve sesler robotlaşıyor sıcaklık değerlerimi kontrol ettim...
Top Bottom