Arama sonuçları: *

1. DoğuamaBatı

Yardım Rampage drop plus TYPE C Kablo öneri ve Pad önerisi

Kulaklığı alalı 2 yıl falan oldu bi 10 15 kere falan takmışımdır kutuya koydum 1.5 yıl sonra falan çıkardım kutudan padlerindeki deri soyuluyor dökülüyor heryere type c kablosu çalışmıyor birde varsa tavsiye alırım pad için
  2. DoğuamaBatı

Mac ile rufus win11 yazdırma

Hp victus aldım elimde şuan 1 adet mac var vr onun harici bi cihazım yok mac terminalden win11 iso yazdırmaya çalıştım fakat sonuç alamadım halen bilgisayar freedos gelicek nasıl bir yöntem izleyebilriim
  3. DoğuamaBatı

Yardım 35000Tl laptop önerisi

Şuan satın alıcam https://www.hepsiburada.com/hp-victus-gaming-16-s0024nt-161-in-144-hz-fhd-ips-amd-ryzen-5-7640hs-16gb-ram-nvidia-geforce-rtx-4060-dlss-3-512-gb-ssd-freedos-performans-mavi-7z590ea-p-HBCV00004MD6LS?magaza=E-Markt&url_src=ios-product-detail Bütçem 35000 TL ve hepsiburadan olmak...
  4. DoğuamaBatı

Öneri 35.000₺ Bütçeli laptop önerisi

30-35 arası laptop tavsiyesi bekliyorum ekran kartı tercihin 4060 dan yana varsa öneriniz bekliyorum
  5. DoğuamaBatı

Yardım Türk telekom 229tl ye anlaştım fakat faturam 289tl geliyor

20 ekim tarihinde 16mbs adsl(port boşluğu yoktu) 229+modem ücreti ne anlaştım 2 3 hafta sonra port boşluğu yakalayıp vdsl porta geçmek için görüştüm o gece konuştuğum bayan arkadaşl sistemlerde bakım var deneyelim dedi ve faturamın 289 a çıkacağını söyledi bende dedim port değişikliği yapıyorum...
  6. DoğuamaBatı

30-35k arası gaming kasa + monitör + klavye+ mouse

Hepsi dahil 35k klavyesi mouse kasası monitörü oyun ağırlıklı bi sistem tavsiyeniz varsa önerilerinizi bekliyorum
  7. DoğuamaBatı

Öneri 30k TL laptop tavsiyesi alabilirim

30k ya kadar bütçem var en verimli şekilde hangi parçaları tercih etmeliyim tavsiyelerinizi bekliyorum max 1 2k daha aşabilirim bütcemi
  8. DoğuamaBatı

Qcy ht05 blutooth kulaklık nasıl

700tl gibi bir fiyatta olan kulaklığı kuponla 625 TL gibi bi fiyata hepsiburadadan aldım biraz araştırdım sesi vs güzel dendi haylou gt1 kullanmış bir olarak ses yüksekliğinden şikayetçi olduğum için değiştirmeyi düşünüyorum bu kulaklığı sipariş ettim varsa çneriniz bakabilirim onlarada önemli...
  9. DoğuamaBatı

Yardım 500-600tl arası bluetooth kulakiçi kulaklık önerir misiniz??

Haylou gt1 plus kullanmış biri olarak gerek ses kalitesi gerekte ses yüksekliği olarak müzik dinlemek artık zulüm haline gelmeye başladı değiştirmeyi düşünüyorum spordada kullanocam dışardan ses almaması ve yükses ses kalitesi olan bir kulakiçi kulaklık arıyorum 1687787568 700 e kadar önü var...
  10. DoğuamaBatı

Yardım 20k 22k arası laptop önerisi

Laptop almayı düşünüyorum hem oyun hem de yazılımla alakalı işlerim için fakat bu fiyatlara 3050 li laptoplar var genelde varsa sizin güzel laptop tavsiyeleriniz inceleyebilirim fiyat bandımı biraz daha aşabilirim laptopa göre.
  11. DoğuamaBatı

Garsonluk için ayakkabı tabanı

Merhabalar garsonluk yapıyorum günde 8 saat ayakta kalmak standart ayakkabı keçeleri için çekilmez oluyor ve çabuk eskiyor. Bende ayağımı rahat ettirecek ayakkabı içi tabanı arıyorum varmı öneriniz.
  12. DoğuamaBatı

17.000 TL Laptop tavsiyesi

Max 17.000 TL ye laptop lazım kullanım amacı hem gaming hem de yazılım tarafında olucak
  13. DoğuamaBatı

Etrafımdaki herkes derdini anlatıyor sıkıldım

Bundan 1 ay önce olmaya başladı. Önce yakın arkadaşım sevgilisinden ayrıldı tamam dedim gel anlat yakın arkadaşım sonuçta, sevgilimin yakın arkadaşı aldatıldı o da derdini bize anlatı okey diğer yakın arkadaşım bi kızı sevmiş kız başkasını seviyor olmadı oda geldi derdini bize anlattı lan yeter...
  14. DoğuamaBatı

Fitness a Yeni başlayacaklara tavsiyeler.

Öncelikle bilmeniz gereken şey ben 3 ay gidiyim bırakırım vücudum güzel dursun falan diye başlayacaksınız başlamayın. Bu spora yıllarınızı vermeniz gerekecek. İlk olarak gittiniz bir salona yazıldınız ve başlamaya karar verdiniz haftada 3-4 gün gitmeniz sizler için ideal ilk 2 3 hafta full body...
  15. DoğuamaBatı

💥 50 Gram Proteinli Sporcu Shake(protein tozsuz)💥

Malzemeler: 200gr lor peyniri (az tuzlu ve az yağlı bimde 8.95 500 gr olanı) 400ml süt 50gr yulaf 1 muz Hazırlanışı: Yulaflı rondodan un haline gelene kadar çekin üstüne muz larida çekin blender yardımı ile yulaf muz lor ve biraz süt ekleyip karışımı homojen haline gelene kadar çekin ardından...
  16. DoğuamaBatı

Spor sırasında dinlenecek müzik önerisi

Fitness sırasında gaza getirecek şarkılar arıyorum ghostname tarzi hoşuma gidiyor önerilerinizi bekliyorum
  17. DoğuamaBatı

💥 33 Gram Proteinli Sporcu Pankek Tarifi 💥

Malzemeler: 70gr yulaf 4 yumurta(ihtiyacınıza göre yumurta sayısı artabilir 3 veya 4. Yumurtadan sonra sarısını ayırın tabi yumurta sayısına göre yulafın grami da artacak) 20ml süt 1 adet muz Kabartma tozu ve vanilin( 1 çay kaşığı) Hazırlanışı: Yulafi un haline gelecek şekilde robota...
  18. DoğuamaBatı

Frene basınca öten disk

Frene basınca ıslık gibi frenler ötüyor benim tahminim balatalarda toz olabilir veya yamulma evde balata temizleme spreyi var temizlesem mi yoksa yarın sanayiyemi götürsem? @Denizgezen
  19. DoğuamaBatı

Hayattan zevk almıyorum

1 aydır böyleyim hicbirsey yapasim yok uyku uyuyamıyorum sinir krizleri geçirmeye başladım 3 günde bir neredeyse oluyor iştahsızlık var yemek yemiyorum doğru düzgün sürekli dalgın bir haldeyim ufak bir ışık parçasına bile saatlerce durmadan baka kalıyorum acaba psikolaga gitmem gerekmi?
  20. DoğuamaBatı

Peugot 301 yakıt tüketimi sorunu

Peugot 301 arabam var yakıt tüketimi ortalama 16.9 12.8 arasında geziyor internette araştırma yaptım şehir içi normal 5.5 uzun yol 4.5 3.5 civarları acaba bi arıza falanmi var çünkü 1.5 100hp motorun bu kadar yakması imkansız gibi geliyor(dizel).
Top Bottom