Arama sonuçları: *

1. B

Son zamanlarda yaşanan olaylar

Kulağa sana acımasız gelebilir dostum ama çözümü şiddet hakikaten şiddet uygulandığı anda suçluya zanlılara o zaman işte önüne geçeriz böyle durumların misal birini kasten öldürdünmü ceza olarak öldürüleceksin birini yaraladınmı ağır cezaya tabi tutulacaksın pislik herifler 30 tane 20 tane ayrı...
  2. B

Bu konu hakkında sana katılıyorum aile terbiyesi tam olmasada bu olaylarda payı var maalesef
  3. B

Arkadaşlar son zamanda bir çok hadise yaşandı maalesef istanbul ümraniyede kadın polisimiz şehid olmasından istanbulda boynundan bıçaklanan polis kardeşimizden konyada büyük bıçakla resmen öldürmeye teşebbüs saldırıya maruz kalan polis kardeşimizden istanbul fatihde 2 genç kızın vahşice...
  4. B

Darboğaz konusunda bir soru

Ya 1080p olduğu için bende yeteceğini düşünüyorum düşük psu ile sistem kullanan varsa bi yorum atın
  5. B

Gençlerde birde güç kaynağım 600w bi sorun çıkarmaz dimi ?
  6. B

Hocam imkanı yok Mönitör yeni daha çok hikaye odaklı oyun oynuyorum çok darboğaz yaparmı ki 1728244911 Mönitör yeni değişmem ki
  7. B

Umarım dediğiniz gibi olur sistemde yeni olduğu için değişme şansım yok
  8. B

Arkadaşlar bende ryzen 5 7600 işlemcili sistem var kendime rx 6900 xt ekran kartı alacağım darboğaz olurmu Bu arada Mönitörüm 1080p ona göre cevaplarsanız Mönitör yeni alındığı için değişemem
  9. B

Kilo alma için öneri yaparmısınız

Kadir hocayı takip et etkili yöntemleri mevcut
  10. B

1080P VE 2K ARASINDAKİ FARK

Kardeşim grafik takıntın yoksa alma şahsen çok bi farkı yok şöyle arkadaşın dediği gibi 27 inç üzeri gözle görülür şekilde fark var eğer alacaksanda 27 inç in üzerinde Mönitör alki fark olsun yoksa 27 inç altı alırsan fark olmaz
  11. B

Bu sistem mantıklımı

Ben kendi adıma söylüyorum bende ryzen 5 7600 işlemcim var Rampage OCTAGON C50 Beyaz 120mm ARGB Kule Tipi İşlemci Soğutucu Model soğutucu aldım inan stok fandan farkı yok sonra biraz araştırma yaptım bu ayarları yaptım ve gerçekten 80 90 derece çalışan işlemcim 70 dereceyi geçmiyor genelde 50 60...
  12. B

Bu sistem mantıklımı

Kusura bakma attığın sistem linki bende renkli gözükmüyor dikkat etmedim bu arada attığın sistem evet iyi
  13. B

Bu sistem mantıklımı

bu programı indirip ayar yapınca işlemci gözle görülür şekilde ısısı düşüyor
  14. B

Bu sistem mantıklımı

Kardeşim şöyle iza edim bende bire bir topladığın sistem aynı tek farkı anakart b650 msi benim ki gayet mükemmel çalışıyor ha ekran kartıda aynı değil ama seçtiğin işlemci bi hayli güçlü darboğaz olmaz Mönitör alacaksan da 2k çok iyi gider 1727725572 Bütçeye göre konuşuyorum anlaşılan senin...
  15. B

Bu sistem mantıklımı

Aslında arkadaşın önerdiği sistem fiyatı çok iyi bizimkilere kıyasla
  16. B

MSI, Hepsiburada monitör değişimi rezaleti

Kardeşim tüketici hakem heyetine şikayete bulunduğun gibi cimer e de şikayet de bulun sonuçta mağdur durumdasın hakkını ara hatta ve hatta gerekirse gerekli makamlarca yasal işlem başlat
  17. B

Bu sistem mantıklımı

Dar boğaz olmaz kardeşim mükemmel bir sistem bir kaç fikir beyanında bulunucam sıvı soğutma önermem bence hava soğutmalı almalısın
  18. B

Itopya üzerinden hazır bilgisayar alıcam tavsiyeleriniz nelerdir?

Kardeşim bende rtx 4060 var ve sanıldığı kadar dlss o kadar iyi değil steam hesabım da red dead redemption crypunk assasins creed valhala gibi bir çok oyunlar var oyunlarda inanılmaz bir fps artışı olmuyor onu öncelikle söyleyim birde yanılmıyorsam 2000 ve 3000 serilerinde dlss 3 desteği var...
  19. B

Toplama sistem mi hazır sistem mi

Eğer toplama düşünüyorsan uzun sürer tek tek parçaların indirimini bekleyeceğine hazır kampanyalı sistem al kısa vadede
  20. B

Hangi soğutmayı almalıyım

kardeşim bu programı indirip ayarı yap soğutucu bile almana gerek kalmaz
Top Bottom