Arama sonuçları: *

1. B

Rampage fury x şarj bitince kabloluya geçilebiliyor mu ?

Selamlar. Rampage fury x almayı düşünüyorum, fakat kafama takılan bir soru var. Kablosuz kullanımda şarjı bittiği zaman kullanmaya devam etmek için şarj olmasını mı beklemem gerek yoksa usb girişini takıp şarj etmeden kullanabilir miyim?
  2. B

Formattan sonra alt tab sürem çok uzun sürmeye başladı!

evet 1649978435 sistem geri yükleme yapmak istiyorum fakat eski bir tarih yok hepsi format sonrasına ait, nasıl yapabilirim ?
  3. B

hala aynı, fakat şu an alt tabı arada hızlı atıyor arada 3 4 saniye sürüyor
  4. B

forumda bilen biri yok mudur acaba kime sorabilirim ki
  5. B

yaptım tekrardan fakat düzelmedi :/
  6. B

Öncelikle merhabalar, bilgisayarıma input lag azaltmak için dün format attım ve normalde 0.1 saniye olan alt tab sürem bugün 3 saniye sürüyor(siyah ekranda kalıyor.) Nasıl düzeltebilirim?
  7. B

Razer Blackwidow v3 mü xpg summoner blue sw mi ?

ikisinin de sesi arasında çok fark olduğunu sanmıyorum sanırım xpg summoner blue olduğu için ufaktan biraz daha fazla sesi var çok fark ediyor mu ki ?
  8. B

Razer Blackwidow v3 mü xpg summoner blue sw mi ?

Arkadaşlar ikisinin de fiyatı aynı olduğu varsayılırsa...
  9. B

2004'lüler En Başarısız Öğrenci Toplumu mu?

hangi şehirdeki fen lisesine gidiyorsunuz acaba ?
  10. B

Aralık Ayında İndirim Görmek İstediğiniz Ürünleri Model Belirterek Yazın🔥

hyperx cloud 2 kırmızı indirime girerse çok hoş olur geçenkini yakalayamadım :(
  11. B

Ana Konu Gaming Gecesi Ortak Yardımlaşma Ve Danışma Konusu

Fotoğrafları var mı peki geçenki gaming gecesinin
  12. B

Ana Konu Gaming Gecesi Ortak Yardımlaşma Ve Danışma Konusu

hangi klavyeyi aldınız ? bir de xpg summoner red sw ne kadara düştü hatırlayan varsa yazabilir mi arkadaşlar ?
  13. B

800 tl bütçe ile klavye tavsiyeleriniz

https://www.amazon.com.tr/XPG-T%C3%BCrk%C3%A7e-Mekanik-RGB-Klavye/dp/B08HWZ7CB3/ref=asc_df_B08HWZ7CB3/?tag=trshpngglede-21&linkCode=df0&hvadid=510086070439&hvpos=&hvnetw=g&hvrand=6998211173373132321&hvpone=&hvptwo=&hvqmt=&hvdev=c&hvdvcmdl=&hvlocint=&hvlocphy=1012782&hvtargid=pla-1368370361499&psc...
  14. B

Valorant son gelen sezon güncellemesinden sonra aşırı fps düşüşü

Arkadaşlar güncelleme öncesi 200 fps alırken şu an 100 90 80 fps arası alıyorum bunu nasıl çözebilirim? pc: rtx 2060 ryzen 5 3600
  15. B

120.000 TL bütçede alınabilecek arabaları önerir misiniz?

Anladım teşekkürler
  16. B

bu fiyata alınabilecek en iyi arabayı arıyorum. Senin başka bir tavsiyen var mı
  17. B

120.000 TL bütçede alınabilecek arabaları önerir misiniz? Aile arabası olarak kullanılacak. Şu anlık aklımızdaki model bu: https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-hatasiz-i20-tam-otomatik-929186477/detay
Top Bottom