Neler Yeni

Razer Blackwidow v3 mü xpg summoner blue sw mi ?

BetterThanOld

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
Kaan Şahin

OnTheRoonKilled

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,851
İsim
Paylaşmak İstemiyorum
İsteklerinden bahset biraz da. Seslimi istyiyon sessiz mi.

Çat çat diye click sesimi yoksa sadece keycaplerin sesimi.

BetterThanOld

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
Kaan Şahin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İsteklerinden bahset biraz da. Seslimi istyiyon sessiz mi.

Çat çat diye click sesimi yoksa sadece keycaplerin sesimi.
ikisinin de sesi arasında çok fark olduğunu sanmıyorum sanırım xpg summoner blue olduğu için ufaktan biraz daha fazla sesi var çok fark ediyor mu ki ?

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Ben green switch black widow V3 kullanıyorum memnunum, sesi yüksek ama çok ince değil biraz tok bi click sesi var blue ya göre.

NanyaRevB

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
526
İsim
TAHA KOÇAK
XPG Summoner kullanıyorum, tavsiye ederim. Şu zamana kadar hiç üzmedi.

OnTheRoonKilled

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,851
İsim
Paylaşmak İstemiyorum
ikisinin de sesi arasında çok fark olduğunu sanmıyorum sanırım xpg summoner blue olduğu için ufaktan biraz daha fazla sesi var çok fark ediyor mu ki ?
Attıklarının biri red diğeri green switch.

Noren

80+ Silver
En İyi Cevap
2

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,819
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Razer v3 güzel ürün değil 750 liradan fazla verilmez, diğerini bilmiyorum ama o ürüne 1.8K aşırı çok o fiyata Razer Huntsman felan alınmalı.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Razer v3 güzel ürün değil 750 liradan fazla verilmez, diğerini bilmiyorum ama o ürüne 1.8K aşırı çok o fiyata Razer Huntsman felan alınmalı.

900 TL sayın demiş, bide Black Widows V3 de gözükmüyor ama bilek desteği var normalinde, TKL olunca bilek desteği olmuyor.

DA-MD2

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Eğer basış hissini alayım diyorsanız Razer, eğer daha yumuşak basımlı tuşlar olsun diyorsanız XPG alın.

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,819
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
900 TL sayın demiş, bide Black Widows V3 de gözükmüyor ama bilek desteği var normalinde, TKL olunca bilek desteği olmuyor.
900 TL yazdığını görmemişim sağol.
Ben v3 kullandım, beğenmedim;iade ettim.
Razer'in diğer klavyelerini de kullandım, v3 kaliteden yoksun, razer markasına yakışmayan ucuz bir model. 900TL bence etmez.
Benim kullandığım da bilek desteği vardı plastikten yapılmış, çok rahat değildi ama rahatsız da etmiyordu ama kumaş bilek desteğini ercih ederim. Konfor farkı var, tabi zamanla deforme oluyor, bu daha sağlam ama konforsuz.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
900 TL yazdığını görmemişim sağol.
Ben v3 kullandım, beğenmedim;iade ettim.
Razer'in diğer klavyelerini de kullandım, v3 kaliteden yoksun, razer markasına yakışmayan ucuz bir model. 900TL bence etmez.
Benim kullandığım da bilek desteği vardı plastikten yapılmış, çok rahat değildi ama rahatsız da etmiyordu ama kumaş bilek desteğini ercih ederim. Konfor farkı var, tabi zamanla deforme oluyor, bu daha sağlam ama konforsuz.

Yani kalite konusunda ne bekliyordun ? bende BlackWidow V3 TKL var metal kasası var tuşlar double shot PBT gayet iyi switch hissiyatı kişisel tabii ama green switch in basımı tokluğu kaliteli hissiyat sağlıyor ben genel olarak kalite konusunda bir sorun görmedimki Razerda pek kalite sorunu görülceğinide düşünmen daha çok fiyatları biraz yüksektir rakiplerinden.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
934,272
Üyeler
146,677
Son üye
EndLead