Neler Yeni

Razer blackwidow v3 klavyenin ederi nedir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,200
İsim
Murat Orhan
Düşün yani ismini bile unutmuşum. Birkaç sene önce hatırladığım kadarıyla Cooler Masterin bir klavyesinde kullanılıyordu bu switch. Yorumları olumsuz olunca vazgeçmiştim zamanında.

Mambasnake fena değil gibi duruyor. Bir bakayım. RGB ve tamboy modeli varsa alabilirim fiyat uygun olursa.
Logitechin hiçbir klavyesinde ttc yok diye biliyorum dediğin klavyede kailh kullanılıyordur. TTC switchleri Royal kludge'da kullanıyor elimde brownu var cherrye bin basar her konuda.

RGB ve full modelleri var en fazla Delete tuşları vs olmayan numpadi olanlar var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Düşün yani ismini bile unutmuşum. Birkaç sene önce hatırladığım kadarıyla Cooler Masterin bir klavyesinde kullanılıyordu bu switch. Yorumları olumsuz olunca vazgeçmiştim zamanında.

Mambasnake fena değil gibi duruyor. Bir bakayım. RGB ve tamboy modeli varsa alabilirim fiyat uygun olursa.
Ayrıca ismini unutmuş olman normal bu switchleri TRde hiçbir klavye kullanmıyor. Huano ve gateronda dahil huanoyu kullanan 1 2 tane klavye var trde.

cengizovic

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Cengiz Han
Logitechin hiçbir klavyesinde ttc yok diye biliyorum dediğin klavyede kailh kullanılıyordur. TTC switchleri Royal kludge'da kullanıyor elimde brownu var cherrye bin basar her konuda.

RGB ve full modelleri var en fazla Delete tuşları vs olmayan numpadi olanlar var.

Ayrıca ismini unutmuş olman normal bu switchleri TRde hiçbir klavye kullanmıyor. Huano ve gateronda dahil huanoyu kullanan 1 2 tane klavye var trde.
Var mı hocam RGB tamboy swtich kalitesi iyi olan klavye. Amazon üzerinden bulamadım. Diğer siteleri bilmiyorum pek. 1800-2000 civarı parasını hak eden varsa atabilir misiniz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,200
İsim
Murat Orhan

cengizovic

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Cengiz Han

cengizovic

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Cengiz Han
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,200
İsim
Murat Orhan

cengizovic

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Cengiz Han
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Orkun
Aylardır blackwidow v3 kullanıyorum gayet memnunum kesinlikle güzel bir klavye

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,820
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
asla alınmaz

Tkl bunlar num pad yok V3 de var.

1 senedir almak istiyorum bu klavyeyi. 2300TL ye bu Razer Blackwidow V3 almanca dizilim klavye alınır mı? Kasım indirimleri beklenir mi aizce bir an önce almaya çalışıyorum arkadaşlar. Bu fiyatı hak ediyor mu sizce? Yoksa XPG summoner gibi klavyeye de yönelebilirim.
2300 lira bence verilmez. Kötü klavye değil ama önceki nesile göre segment düştü. Xpg summoner alabilirsin fiyatı uçmadıysa

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
935,832
Üyeler
147,021
Son üye
Armentrout
Top Bottom