Arama sonuçları: *

1. TyShame

KÖFTECİ YUSUFUN SAHİBİ ORTADAN KAYBOLDU!

Sende haklısın da hocam gündelik hayatta ahmet mehmet olarak yediklerimizden ne kadar eminiz allah bilir ne diyim ki ya valla hergün ayrı bi skandal bıktım a w....
  2. TyShame

Yani şimdi bi Nusrete göre ucuz hocam veya steakhouseculara göre. Ben diyim çoğu Kebapçı dönerci vs vs de domuz, tek tırnak eti kullanıyordur beklerim. Kanunu uygulayan olmadıktan sonra adam yapar yani neyden korkacak ?
  3. TyShame

Nabıcaktı teslim mi olcaktı 😂 para yönetimde insan değil ki. Ata sözümüzü unutan Türk kardeşlerim ucuz etin yahnisi yenmez siz mangalını yiyordunuz 😂😂
  4. TyShame

Pc Oyun Önerileri...

Sleeping dogs ve far cry 5 tavsiye ederim.
  5. TyShame

Discord yerine kullanılacak uygulama önerisi

Teamspeak 3
  6. TyShame

TS5 Disconnected sourunu

Ts5 henüz betada hocam. Böyle sorunlar vermesi normal ts3 e yönelin.
  7. TyShame

Yardım İki modem arasından hangisini almam daha iyi olur

İlk resimdeki modem değil access point onu kullanmak için bir modeme ihtiyacın var. Düzgün yönetsin istiyorsan aşağıdaki.
  8. TyShame

durup duruken alanım doldu

Oynadığın oyunlar yüklediğin programlar izlediğin görüntülediğin şeyler önbellek olarak windowsta depolanıyor. Windowsta Yeniden başlattığında temizleniyor diye biliyorum. Ara kısmında %appdata% kladörünü silerek bunu görebilirsin.
  9. TyShame

Antec Formula 5 Termal Macun ?

5 veya 5.3 w/mk olması lazım.
  10. TyShame

İnceleme FIFINE AMPLIGAME H3 İNCELEME

Dts veya dolby access alabilirsin 7.1 ses için microsoft store dan etkisini göreceğine eminim.
  11. TyShame

Eski videolari nasıl kaliteli yapabilirim yardımcı olur musunuz

Bedava programlarla bir sonuç alamazsın hocam. Crack kurmayı dene.
  12. TyShame

Eski videolari nasıl kaliteli yapabilirim yardımcı olur musunuz

https://www.topazlabs.com/topaz-video-ai Önceki sürümlerini kullanıyordum biraz uzun sürüyor ama güzelleştiriyor.
  13. TyShame

kyk'da yemeklere şap katılıyor mu ?

Yok. Ama atılmıyor emin olabilirsin.
  14. TyShame

Windows 11 Aygıt Yöneticisi "Diğer Aygıtlar" Hatası

Modelin oysa hepsini yükle.
  15. TyShame

Çok arada kaldım hangisini seçmeliyim ? Acer-Lenovo-Msi-Asus

Asus güzelmiş, Acer de güzelmiş özendim valla güzel öneriler.
  16. TyShame

1 haftada neler yapılır kardeşim + psikolojik de bir şey hergün erkeklerle yatıp kalkıyosun gününün çoğu erkeklerle geçiyor. Askeriyeye girdiğim 2. Gün banada oldu.
  17. TyShame

Kardeşim evindeki gibi besleyici şeyler meyve sebze vs tüketmiyorsun o yüzden. Git ginseng veya demir dikeni bitkisi al çay yap iç çinko al bak nasıl kalkıyor. Tamamen hurafe bunlar
  18. TyShame

Donanıma Ayrılmış Ram Sorunu

Performans yaz arama çubuğuna gelişmişten sanal ram vardır oradan özel boyut deyip altta önerilen yazar onu yaz maksimum ve minimum a uygula de yeniden başlat sonucu söyle bakalım.
Top Bottom