Arama sonuçları: *

1. Darthml

Araba ehliyeti olan birisi A2 ehliyetini kaça alır?

24 yaşında olsam alırdım zaten
  2. Darthml

Araba ehliyeti olan birisi A2 ehliyetini kaça alır?

21 yaşındayım 18 yaşından beri araba ehliyetim var şimdide motor ehliyeti almak istiyorum a1 almak mantıksız geldiği için A2 istiyorum bildiğim kadarıyla araba ehliyetine sahip insanlar motor ehliyetini daha ucuza alıyor
  3. Darthml

Temu'dan tek seferde kaç ürün alabilirim?

Sorun olmaz yani
  4. Darthml

Temu'dan tek seferde kaç ürün alabilirim?

Millet diyor ki 1 ay içerisinde max 5 defa alışveriş yapabilirsin bunu temu ya sordum oda doğruladı bunda tamamız, sadece anlamadığım tek şey sipariş verirken max ne kadar ürün verebiliriz ben bu hafta 3k lık bir alışveriş yapıcam 15 tane birbirinden farklı ürün ve 150 euroyu geçmiyor ya da...
  5. Darthml

Yeni evimde Fiber Yok, Fiber başvurusu nasıl yapabilirim

2024 yılında yaşıyorum 35 mbs kullanmak yada 50mbs tamamen saçmalık benim için, bunlara verdiğim aynı fiyata ben 100mbs kullanıyordum 4k şeyleri rahat izleyebiliyordum 50-60gb lık bir oyunu kısa bir süre içinde indirebiliyordum şimdi işkence çekicem 2010 lu yıllara geri döndüm 1722160053 Anladım
  6. Darthml

Niye vermesin knk dilekçeyi göstericem yazanları karşı tarafta okuyacak üç kağıtçılık yapsam anlar zaten
  7. Darthml

Gelde bunla uğraş şimdi ya yeni evde vdsl var max 50mbs çekiyorlar
  8. Darthml

Kocaeli/İzmitte oturuyorum biraz eski yerde oturuyorum evim 80lerden kalma
  9. Darthml

50cc motor bu yokuşu çıkabilir mi?

80 kiloyum 1721599824 80cc çevirsem 1721599867 kuba brilliant 50 almayı düşünüyorum
  10. Darthml

50cc motor bu yokuşu çıkabilir mi?

11. Darthml

Hangi kanalı seçmeliyim?

bilgisayar Microsoft stor'u açmıyor
  12. Darthml

Hangi kanalı seçmeliyim?

bu grafikten hiçbirşey anlamadım yeşilnolan mı iyi kırmızı mı iyi birisi açıklasın şunu internetim fiber olmasına rağmen WiFi analiz uygulamasını bir kaç snde indirdi normalde bastığım gibi direk inmesi lazım internetten frgman izliyorum 144p de bile kasıyor anlamadım türktelekom kadar berbat...
  13. Darthml

Yeni Modem Arıyorum 360 değilde sadece bağlanan kişiye sinyal yollayan modem

evde şuan bu modem var beyaz olan ile işimiz yok evde 5Ghz destekleyen bir şey olmadığı için kullanmıyoruz neyse arkadaşlar bana bu türktelekomun verdiği modemden daha iyi bir modem önerebilecek olan varmı bu modem interneti 360 yayıyor internette sadece bağlanan ayıta sinyal yollayan modemler...
Top Bottom