Arama sonuçları: *

1. M

DİSCORD HESABIMDAN DURDUK YERE 749,99 TL ÇEKTİ!

benimkini 749 tl yi direkt karttan çekmişler şimdi farkkettim google pay ile alakası yok
  2. M

Defne (Discord) 10 Eki 2023 01:19 GMT-7 Merhaba Metehan, Bunu duyduğuma gerçekten üzüldüm! Ayrıca ekran görüntüleri için teşekkür ederim. Hesabını kontrol ettiğimde yapılan alımların bize ulaştığın hesaptan yapılmadığını görüntülüyorum. Bu konuda yapabileceğin şey...
  3. M

Normalde her ayın 19 unda eski abone olduğum için 26 TL ödüyordum ne hikmetse dün hesabımdan 749tl çekilmiş ? bu neden olur bilen varmı? Nitro planım hayla aylık gözüküyor. Bide 749 tl ayın 9 unda çekilmiş .
  4. M

Yardım MAX 500 TL Kulaklık önerisi

PC için
  5. M

Yardım MAX 500 TL Kulaklık önerisi

500 tl bütçem var kafam çok karıştı biraz yardımcı olurmusunuz.
  6. M

Çözüldü✓ HAWK oyuncu koltuğu baş yastığının yukarıda kalması çozüm!

Aşağıda gösterdiğim gibi yaparsanız tam boynunuza denk gelir çok faydası var tavsiye ederim.
  7. M

Çözüldü✓ XDRİVE 15'Lİ (kumaş) MI YOKSA HAWK FAB V4 MÜ?

çıkmaz heralde
  8. M

boyuna denk gelen yastık üstte kalıyor biraz ama genel olarak malzeme kalitesi güzel alınır. Yastık sorunununda görseldeki gibi yaparak çözebilirsin.
  9. M

HAwk aldım zaten :d
  10. M

Hacam biz o sorunu çözdük şu şekilde o sorunu dışında bence koltuk muhteşem şoyle oturuyorum hicbir bel agrisi cekmiyorum.tek eksileri 9 günde gelmesi oldu benim için. Öyle toparlamasındada çok fazla zorlanmadık 3 kişi girişince 20 dk da bitirdik valla :d havkın bu boyuna yastığı denk...
  11. M

Asetto Corsa Arabanın Direksiyonu Gözükmüyor

content manageri aç sağ tık yap soldan açılan yerden show arm ve whell aç
  12. M

Vds Aldım Sunucu nasıl açarım (Asetto Corsa)

bu video biraz yardımcı olabilir. sunucu açma rehberi
  13. M

Assetto Corsa Android Auto'da YouTube video açmıyor çözümü.

youtube açılıp resimlerfelan çıktıktan sonra video siyah ekranda kalıyorsa Bu videoyu izleyerek çözebilirsiniz. not: bazı araç modlarında çalışmıyor.
  14. M

Assetto Corsa Android Auto'da YouTube video açmıyor

bu videoyu izleyerek çözebilirsin. youtube
  15. M

STEAM pazarda eşyalarım durduk yere satılmış ?

Agalar steam desteğe yazdım hiçbirşey yapmadılar. Ben kendimce aldığım önlemleri söylim -malbarebytes indirdim pcyi tarattım bulunan şeyleri kaldırdım aynı şeyi telefon içinde yaptım bişey bulunmadı -steam şifremi değiştim -steam guardı deaktif edip geri açtim -indirilenlerdeki herdosyayı...
  16. M

defender malbrabytes aktif olunca bu ekranı verdi
  17. M

hocam malbrabytes yükledim taradı bişeyler sildi dediğin dizinin nasıl yok ederim
Top Bottom