Neler Yeni

STEAM pazarda eşyalarım durduk yere satılmış ?

Metehan09

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
MetehanBolat
1685046899511.png

görmüş olduğunuz bu işlemleri ben yapmadım steam guad var telefonda nasıl olabiliyor bu ? telefona herhangi bir crackli uygulama felanda yüklü deyil birisi girmiş hesabıma bütün öğelerimi 0.05 kr şa satmış sonrada 5 tl lik dota şeyine değişmiş ?

Can...

80+ Platinum
Alıntıyı görüntüle
görmüş olduğunuz bu işlemleri ben yapmadım steam guad var telefonda nasıl olabiliyor bu ? telefona herhangi bir crackli uygulama felanda yüklü deyil birisi girmiş hesabıma bütün öğelerimi 0.05 kr şa satmış sonrada 5 TL lik dota şeyine değişmiş ?
şifre değiş steam desteğe yaz hocam

Metehan09

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
MetehanBolat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hacam yardım edin daha yeni ayıktım olaya eşyalarım gitti 6 tane çıkartma vardı kuzenle biriktiriyorduk napmam lazım guadra güvenemiyeceksek neden guard var allah aşkıan ya
Mesaj otomatik birleştirildi:

Güvenli olmayan bir siteye steamini girdiysen veya pcde virüs varsa olabiliyor g.o
herhangi bir günensiz siteye girmedim.

Ekran görüntüsü 2023-05-25 234156.png

böyle bişe diyor yeni gördüm bumu acaba driver pack diyor
windows defender kaldıramadı yardım

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,976
İsim
HBE
hacam yardım edin daha yeni ayıktım olaya eşyalarım gitti 6 tane çıkartma vardı kuzenle biriktiriyorduk napmam lazım guadra güvenemiyeceksek neden guard var allah aşkıan ya

herhangi bir günensiz siteye girmedim.

Alıntıyı görüntüle
böyle bişe diyor yeni gördüm bumu acaba driver pack diyor
windows defender kaldıramadı yardım
Puabundler bir trojendir. Gizlice arkada çalışır ve veri kopyalar. Büyük ihtimalle bundan dolayı sorun yaşadın. Kısa sürede bir antivirüs programı ile kaldır direkt.

İstersen dosya konumunu açarak hangi programda bulunuyor ona bak. Benim anladığım driver yüklemek için kullandığın bir third party uygulamadan gelen bir virüs. E:\DriverPack* dizinini yok et.

Metehan09

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
MetehanBolat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Puabundler bir trojendir. Gizlice arkada çalışır ve veri kopyalar. Büyük ihtimalle bundan dolayı sorun yaşadın. Kısa sürede bir antivirüs programı ile kaldır direkt.

İstersen dosya konumunu açarak hangi programda bulunuyor ona bak. Benim anladığım driver yüklemek için kullandığın bir third party uygulamadan gelen bir virüs. E:\DriverPack* dizinini yok et.
hocam malbrabytes yükledim taradı bişeyler sildi dediğin dizinin nasıl yok ederim

XLostR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
268
İsim
Lost Cuk
bende bi tane driver pack 17 diye dosya inirmiştim bi kontrol edeyim.

hocam bendede var bu nasıl yok edecem

hocam nasıl yaptınız yardım edin

driver pack yüklemişsiniz. Ondada eksik veya yanılş sürücü olunca windows puabundler grubuna almış. Silin gönül rahatlığıyla bir şey olmaz. 3. Parti yazılımlarda kullanmayın.

Son düzenleme:
Top Bottom