Arama sonuçları: *

1. ironyexe

CS:GO kapatıp açılınca topluluk kısmına favori sunucular ekleniyor

CS'ye her kapatıp açtığımda buraya oynamadığım favori serverler ekleniyor. Aynı zamanda geçmişte de benim oynamadığım serverler de ekleniyor. Bunu nasıl fixleyebilirim? Görüntüler ektedir. Sildim hepsini ama tekrar ekleniyor. Görüntüler ektedir.
  2. ironyexe

Papara bazı kişilere hediye kartı veriyor şansınızı deneyin.

bende yok her ay en az 8k harcıyorum yok :D
  3. ironyexe

3000 ₺ Kablosuz/Bluetooth Oyuncu kulaklığı önerisi

3000 ₺ Kablosuz/Bluetooth Oyuncu kulaklığı arıyorum 2. el olur sıfır olur bu forumdan satan arkadaşlardan da olur cevaplarınızı bekliyorum
  4. ironyexe

En kaliteli çakma AirPods önerisi

gösteriş değilde şeffaf mod vs. denemek istediğimden dolayı
  5. ironyexe

En kaliteli çakma AirPods önerisi

10 15 gün sonra iPhone 11'im olacak inşallah ve kulaklığım yok en kaliteli şu anda piyasada olan çakma AirPods nedir link atabilirseniz sevinirim bütçem 400-500 arası ama aşırı kaliteli bir şey olursa biraz daha çıkabilirim.
  6. ironyexe

!!!!TELEFONUMA SÜREKLİ TEK KULLANIMLIK ŞİFRE GELİYOR!!!!

2-3 gün daha sürerse son bulcaktır banada yollandı 250+ defa en son dün sadece 1 tane mağazadan baska da gelmedi çünkü başka firima kalmıyor bi süre sonra :D
  7. ironyexe

Fifa 23 ayar sıfırlanıyor

çözebildinizmi hocam
  8. ironyexe

Yardım Fifa 23 ayarlar sıfırlanıyor

FIFA 23'te oyundan çıkınca kariyer modum da ayar kaydım da çevrimiçi olmayan her şey sıfırlanıyor. Bilgisayardan DS4Windows ile oynuyorum oyunu. Bu şikayeti birçok forumda gördüm. Çözümü nedir? Kariyer falan oynayamıyorum. DS4 ile kaynaklı sanırım onu kapatıp oyuna girincede tuşlara basıyorum...
  9. ironyexe

Yardım Pes 2021 Yerel Sunucuları

evet kapandı atamazssınız sadece offline mod açık.
  10. ironyexe

Yardım Rocket League Klavyeyi Kontrolcü Olarak Görüyor

herkeste olan birsey hocam bir sıkıntı olmuyor sadece simge buga girmiş yani
  11. ironyexe

Elden Ring ucuza nerden alınır

10 tl 25 tl gibi fiyatlara almayın derim hocam bu hesapların çoğu crack/çalıntı oluyor bu şekilde milyar tane hesap çalınıyor biraz araştırıp sizde yapabilirsiniz yarın öbürgün hesap giderse sizin ilerlemeleriniz gidicek bence bulaşmayın derim
  12. ironyexe

Fifa 23 Kadro Önerisi

Selamlar Coinim 220.492 bu coin ile nasıl bir kadro dizilir şuanki kadromdaki olan oyuncuları satmak istemiyorum 10 senelik fifacıların yardımına ihtiyacım var :D onerilerinizi bekliyorum (kulübümde adam akıllı bir oyuncu yok)
  13. ironyexe

Yardım En uygun bluetooth wifi adaptör önerisi

cok cok nadir olsada anlık kopma yaşıyorum wifide bir sorun yok
  14. ironyexe

İtopya Ödeme Yapildi Si̇pari̇ş Gözükmüyor

paparadan ödeme yapmış iseniz normal benimde 1-2 gün önce item satıs ta aynısı olmustu
  15. ironyexe

Techstorm Exotic T28 ışık değişmiyor

hayır yok
  16. ironyexe

Techstorm Exotic T28 ışık değişmiyor

Techstorm Exotic T28 joystickini aldım fakat ds4 programında ışık değiştiriyorum fakat hiç bir şey olmuyor
  17. ironyexe

Fifa 23 Ea Play Pro fifa point

şuanda ea play pro üyesiyim fifa 23 ultimate editon alsam indirimde 4600 fifa point gelirmi bana acaba. ? yanıtlarınızı bekliyorum
  18. ironyexe

MediaMarkt Hollanda sipariş takibi

Flemenkçe olduğu için herhangi bir şey yapamıyoruz İngilizce olsa sıkıntı olmayacak.
Top Bottom