Neler Yeni

!!!!TELEFONUMA SÜREKLİ TEK KULLANIMLIK ŞİFRE GELİYOR!!!!

Kenza

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Tunahan
Belli aralıklarla mesela dün 22 ve 23 te bugün 23 te telefonuma tek kullanımlık smsler geliyor biraz araştırdım sms bomb dendi şifreyi kimse ile paylaşmadığın sürece sorun olmaz dendi. bilgisi olan paylaşabilir mi ne kadar sürede geçer bu olay ?

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,341
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
SMS bombası zaten. Karşıdaki kişinin keyfine bağlı sona erip ermeyeceği.

Davy_Jones1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
386
İsim
Berken
n 22 ve 23 te bugün 23 te telefonuma tek kullanımlık smsler geliyor biraz araştırdım sms bomb dendi şifreyi kimse ile paylaşmadığın sürece sorun olmaz dendi. bilgisi olan paylaşabilir mi ne kadar sürede
biri panel üzerinden sms bomber yollamış attığı panele bağlı bildirimleri sesizze alıp beklemekten başka yapacak bir şey yok kavgalı olduğun birileri varsa o atmış veya attırmış olabilir

dextermr

80+
bildiğim kadarıyla sahte sms gibi bir şey bu tek zararı size verdigi rahatsızlık olur ne zaman geçer sorusu ise belirsiz çünkü yapanların yapmayı birakması lazım ben de metin 2 server açılış mesajlarından muzdaribim :/

Kenza

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Tunahan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
rahatsızlık sorun değil umrumda değil pek kenarda duruyor tel , bir zararı faydalanması yoksa sorun yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

faydalanmasın yeter yaptığı panelden yada belli şeyden sonra duracak olay

ironyexe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Kıvanç Ağaoğlu
2-3 gün daha sürerse son bulcaktır banada yollandı 250+ defa en son dün sadece 1 tane mağazadan baska da gelmedi çünkü başka firima kalmıyor bi süre sonra :D

Kenza

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Tunahan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2-3 gün daha sürerse son bulcaktır banada yollandı 250+ defa en son dün sadece 1 tane mağazadan baska da gelmedi çünkü başka firima kalmıyor bi süre sonra :D
teşekkür ederim sonlanmasını bekliyoru :)

Top Bottom