Arama sonuçları: *

1. R

Telefon Simgeleri Değişmiyor

Merhaba, xiaomi telefon kullanıyorum sürümüm 12.5.3 . Örnek vermem gerekirse twitterın X olmasını söyleyebilirim . Mesela play storeda simgesi X ama benim telefonda eski simgesi var . JEFIT uygulamasınında simgesi değişti o da hâlâ aynı bunu nasıl düzeltebilirim ?
  2. R

Laptopta kırmızı noktalar çıkıp bir süre sonra kapanıyor

hızlı olabilirsem eğer almaya çalışcam minidump u 1675707527 maalesef açılmadı kafasına göre açılıyor kafasına göre açılmıyor 1675707579 fakat açılırsa da onarma sayfası açılıyor
  3. R

yok ama şu şekilde anlatıyım yüklenme işareti dönüyor ya o dönerken onun etrafında noktalar oluşuyor sonrası mavi ekran ve bilgisayar kapanıyor ama anlayamadıysan istersen video çekmeye çalışabilirim
  4. R

Kullanmış olduğum lenovo marka laptop 1 hafta önce arızalandı ve kapandı. Bilgisayar çalışıyor fakat ekran gelmiyordu ben de HDMI ile TV ye bağlayarak problem ekranda mı diye test ettim ve yine ekran gelmedi. Sonra bilgisayar tamircisine verdim ve 1 hafta sonra çipi değiştirdim gibi bir şey...
  5. R

görev çubuğum buga girdi

OLDU BEEE ÇOK SAĞOL ADAMSIN <3
  6. R

görev çubuğum buga girdi

Görev cubuğum bu şekilde buga girdi aşağıya koyuncu alt tarafında ince bir çizgi oluşuyor sağa yada sola taşıyınca komple mahvoluyor nasıl çözebilirim ? lütfen yardımcı olun .
  7. R

Windows 11 PC Sistem Durumu Denetimi

hadi ya teşekkür ederim cevabın için
  8. R

sistemim yettiği halde kaldırmayacağını söylüyor sebebi nedir ? sistemim şu şekilde :
  9. R

denetim masası program kaldır uygulamayı seçip sağ üstten onar diyorsun açılıyor
  10. R

uygulamayı açtığım zaman bu çıkıyor ama uygulama açılmıyor problemi nasıl çözerim ?
  11. R

ps4 kolunu bilgisayarda xbox gibi gözüküyor ne yapmam lazım

biliyorum desteklemediğini ama bir şekilde ps4 iconlarını göstermek mümkün değil mi ? 1612274570 o ps4 kolunu xbox gibi gösteriyor benim isediğim oyunda xbox iconları değilde ps4 iconları çıkması çok kafamı karıştırıyor çünkü mesela X e bas diyor ama ps4 de kare ye basmam gerekiyor
  12. R

ps4 kolunu bilgisayarda xbox gibi gözüküyor ne yapmam lazım

ps4 kolunu pc me bağladım ama oyunlarda xbox gibi gözüküyor . Ek bir yazılım falan var mı bu soru için . Bilgisayarımda DS4Windows diye bir program var oradan yapılıyor mu bu ayarlar ?
  13. R

işlemcim kuvvetli olduğu halde dar boğaz oluyor sebebi nedir ?

dediğim gibi ayarları msi kendisi pc yi taraması sonucunda yapıyor
  14. R

msi ın benim pc mi taraması sonucu önerdiği ayarları kullanıyorum
  15. R

takılı 1611439596 hocam msi in OC programını kullanıyorum acaba OC dan dolayı mı bu şekilde bir düşüş oldu ?
  16. R

çok yüksek 1611439530 nvidianın panelinden bakıyorum alt + R ye basınca çıkıyor ondan takip ediyorum
  17. R

fps m düşüyor kullanımım yüzde 50-60 lara düşüyor yüzde yüz olması gerekmiyor mu
  18. R

Sistemin aşağıdaki gibidir oyunlarda %95-98 arası alırken ara ara %50-65 lere düşüyor oynadığım oyunda 80-85 fps lerden 50-60 fps lere düşüyor gerçekten çok sinir bozucu nasıl bu problemi çözebilirim . ekran kartımın driveri son sürüm .
  19. R

windows defender

hocam 1-2 kez tam tarama yaptım 2 adet virüs buldu bunları temizledim umarım bir sorun kalmamıştır. bu virüs programını mı kullanmalıyım ve sürümü yükseltmeme gerek var mı sizce ?
Top Bottom