Arama sonuçları: *

1. M

CASPER LAPTOPUM SİYAH EKRANDA KALIYOR

Merhaba, bir kaç gün önce laptopun cd rom unu çıkardığımda ekteki parça düşmüştü ne olduğunu hala bilmiyorum. Düştükten sonra da pc’yi yarım saat daha çalıştırdım fakat dün itibariyle pc açıldıktan sonra sadece siyah ekranda kalıyor. Bu düşen parça ile alakalı mı bilmiyorum fakat yardımlarınızı...
  2. M

i3 5.nesil işlemci sürücü sorunu!!

i3 5010u işlemcili laptopum var, sürücüsünü yükledikten sonra pc takılıyor, kapatıp açınca ise sürekli res atıyor. Sizce sorun nedir? Ne olabilir ? (Sürücüyü hem aygıt yöneticisinden hem de driver assistant üzerinden iki kez güncelledim ikisinde de aynı hatayı verdi.)
  3. M

Öneri TÜRK TELEKOM TAAHHÜT ÜCRETİ DOLANDIRICILIĞI!!

yaklaşık 5 sene önce ilk üyeliğimizi aldık. sonrasında tanımlanan tüm tarifeler için hiçbir zaman yazılı bir sözleşme elimize geçmedi. sabah akşam cimerde ve btk dan yazı gönderiyorum, thh ye de giderim peşini bırakmayacağım
  4. M

teşekkür ederim dostum sana da geçmiş olsun
  5. M

12 ay taahhütüm kalan türk telekom internetimden memnun olmadığımı belirterek ayrılmak istedim. Bu isteğimi Tüketiciyi Koruma Hakkında Kanun 52.madde 4.fıkra ya dayanarak belirttim. ( Bu kanun verdiğiniz taahhütten dilediğiniz zaman cayabileceğinizi belirten bir kanun fotoğraf olarak da...
  6. M

INTEL XEON İŞLEMCİLİ SİSTEM TOPLAMA

Solidworks 2018 kullanmak için pc toplamak istiyorum. r5 1600lü bir sistem toplamak istedim 3500 liralara kadar çıktı. ben en fazla 2500 lira civarında toplamak istiyorum bu yüzden intel xeon kullansam nasıl olur? bilgisi olanlar cevap verirse müteşekkir olurum. iyi forumlar.
  7. M

Yardım CS:GO Silip tekrar yükledim fps ciddi şekilde düştü

büyük ihtimal dememişsindir ama fps_max 0 kodu ve ayarların düşüğe çekilmesi işe yarayabilir
  8. M

SNOWMAN M200 MONTAJ SORUNU

ANCAK AKLIMA GELDİ ANCAK YAZIYORUM, ÇÖZÜM TAMAMEN BU CEVAP VE CİDDEN AŞIRI BASİTMİŞ. İYİ FORUMLAR EFENİM
  9. M

hocam kancaların boyu bu çıkıntılara yetmiyor
  10. M

bir kancayı bir tarafa takınca diğer tarafa kanca yetişmiyor, yetişene kadar bastırayım mı 1608659745 fotoda siyah altlıkları doğru şekilde mi takmışım, yoksa tam tersi yönde mi takmam lazım?
  11. M

onu çözdüm, ama siyah ayaklara soğutucunun kancaları takılmıyor onu çözemedim
  12. M

Asus b450m dragon anakarta snowman m200 soğutucuyu takıcam ama soğutucunun kutusundan çıkan halka çerçeve uymuyor. o halka yerine anakartın kutusundan çıkan destekleri taktım ama bu sefer de o desteklere soğutucunun kancalarını takamadım. yardımcı olabilecek olan varsa sevinirim
  13. M

Laptop anakart değişimi

Laptop anakartımı değiştirmek istiyorum ama benzer bir kartı nasıl bulabilirim bilmiyorum. Mevcut anakarta benzer bir anakartı nasıl bulabilirim?
  14. M

1 TB HDD Önerisi (Pc İçin)

seagate barracuda 7200
  15. M

OBS Studio ekran çözünürlüğü ve ses sorunları

Selamlar. Youtube a oyun videoları çekiyorum ve bunu obs studio ile yapıyorum. Monitörüm 1366x768 çözünürlükte. Cs yi 1024x768 de oynuyorum ve Cs kaydı aldığım zaman videoyu izlerken, editlerken videoyu izlerken ekranın yarısının boş olduğunu görüyorum. Ayrıca oyundan gelen sesi ve kendi sesimi...
  16. M

Ttnet internet altyapı iyileştirme

Merhaba, 16mbps internet paketimiz olmasına rağmen 1mbps alabiliyoruz. upload deseniz zaten yerlerde. Bunu iyileştirmek için neler yapılabiliyor bilen yardımcı olursa sevinirim.
  17. M

Format sonrası takılma, açılmama!!!

Lenovo laptop a uefi format attım, ilk 1 2 saat sorun çıkarmadı, sadece eskisine göre biraz daha yavaştı. Daha sonra driver yüklerken ekran takıldı ve siyah ekran geldi, öylece kaldı. Şimdi de pc yi açmaya çalışırken, windows gelecekken takılıyor, pcnin alt kısmındaki açılma ışığı kırmızı ışıkla...
  18. M

Bilgisayar düzgün başlatılamadı hatası

Lenovo b51-35 model laptoptan bir kaç gün önce pes oynarken oyundan attı, hata ayıklanıyor diye bir ekran geldi ve sonra da açılmamaya, otomatik onarım bilgisayar düzgün başlatılamadı diye bir ekran gelmeye başladı. Sunduğu tüm şeyleri denedim ama bir daha pc yi açamadım, güvenli mod bile...
  19. M

PowerBoost kasaya HDD takacak yer bulamadım, nasıl takabilirim?

Power boost vk-p3301b kasa aldım, elimde de seagate barracuda 1tb harddisk var fakat kasanın alt kısmında hdd takmak için bir yer göremedim. Bu hdd yi nereye takabilirim acaba?
Top Bottom