Arama sonuçları: *

1. Qadroon

NİKON D7100 HK YARDIM

Dostlar selamlar fotoğrafçılığa merak saldım ve bir anda fotoğraf makınası aldım fakat fotoğraf çektiğimde ekran beyaz oluyor ve çektiğim fotoğrafta beyaz oluyor haliyle örnek olarak ekte resmi gösteriyorum böyle beyaz oluyor ve makına hk pek bilgim yok bana yardımcı olabilcecek arkadaşları...
  2. Qadroon

Öneri REDMİ NOT 12 PRO 5G NEREDEN ALINIR ?

Teşekkürler 🥰
  3. Qadroon

hocam sen nereden almıştın sorması ayıp 1699390018 aynı şekilde telefoncudanmı
  4. Qadroon

ben manisadayım :( burdada bulurum umarım 1699389429 ahahahaah halime güldüm vallaha bi an ben cıhazı burdan aldım https://www.trendyol.com/xiaomi/redmi-note-12-pro-5g-256-gb-8-gb-ram-beyaz-cep-telefonu-ithalatci-garantili-p-699456672?boutiqueId=61&merchantId=778138 ve fiyat 10.350 TL...
  5. Qadroon

peki dostum değerli vaktini ayırdığın için teşekkürler yarın telefonculara bir bakayım duruma göre forum a dönüş yapıcam 1699389271 büyük ihtimalla öyle itaalatçı garantili adı altında satılıyor
  6. Qadroon

daha önce kaçak bir cihaz kullanmadım ve pek bir bilgim yok açıkcası fakat bana gelen cihaz benim aklımı bi haylı bulandırdı şimdi ben kaçak aldığımda herşeyi orjinal oluyor ve sadece imei attırıyorum değilmi ? 1699389094...
  7. Qadroon

dostum sorun imei de değil adamlar garanti vs veriyor alınca grey teknik servisti hatta aldığımda cihazı benim sorunum şu cihaz bana geldiğinde kutusu A4 den çıktı alınmışda yapılmış bir iznelim verdi telefonda bir sorun yok gibiydi ama köşelerinde arka cam kısımlarında çok ufak leke gibi bişi...
  8. Qadroon

120W MI :oops: 67w değilmiydi hocam nabtınız
  9. Qadroon

PRO modeli ile 5G modeli arasında çok uçurum bir fark varmış yani araştırmam o yönde oldu onun için bende 5g modeline yöneldim fakat durum ortada
  10. Qadroon

dostum cihaz sadece itaalatçı garantili şeklinde satılıyor fakat ben güvenilir bir satıcı bulamadım o konuda yardım istedim
  11. Qadroon

dostum benim dediğim cihaz 5G modeli ve sanırım Türkiyede satışı yok onun için itaalatçı garantili satılıyor ve şuan nereden alacağımı bilmiyorum güvenilir bir satıcı arıyorum 1699387493 attığınız ürüne baktım fakat bu cihaz PRO modeli benim bahsettiğim cihaz REDMİ NOT 12 PRO 5G modeli...
  12. Qadroon

Bu parçalar nasıldır daha iyisi var mıdır

donanım arşivi instagram hesabını takip etmeni şiddetle öneriyorum ordanda indirimde parçalar yakalaman muhtemel
  13. Qadroon

Dostlar selamlar yakın zamanda trendyol üzerinden bir REDMİ NOT 12 PRO 5G cihaz satın aldım fakat cihazda şarj aleti ve telefon orjinal hissi vermedi sarj aletini elimdeki orjinali ile karşılaştırdığımda ağırlık farkı kesim farkı vb. farklılıklar göze çarpıyordu telefonun seri numarasını...
  14. Qadroon

Öneri Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 8GB / 128GB Alınır mı?

Arkadaşlar selam ben trend yol üzerinden sipariş verdim redmi not 12 pro 5G yi telefon ve sarj aleti çakma çıktı alabileceğim önerdiğiniz bir yer varmıdır ?
  15. Qadroon

Yardım TELEFONUM VE ŞARJ ALETİM ORJİNALMİ ?

Dostum yani nasıl anlayabilirim telefonu şarj cihazı kesinlikle yan sanayi orası kesin fakat telefonun kutusu bile çakma hiç içime sinmedi
  16. Qadroon

Yorumunuz için teşekkürler sanırım A34 e yöneleceğim
  17. Qadroon

Değerli yorumun için çok teşekkür ederim dostum S20FE cihazına tekrardan bir göz atıcam Peki Xiaomi tarafından hangi cihazı önerirsin çok abartı olmuyacak şekilde
  18. Qadroon

hocam S20FE lere baktım fakat pek olumlu dönüş göremedim 1699217283 hocam baktım fakat olumlu dönüş alamadım fakat alasımda vardı çok
  19. Qadroon

bende ondan şüphe ettim ve şuan 10 11k bandında max telefon bakıyorum önerdiğin bir marma model varmıdır
  20. Qadroon

dostum evet doğru söylüyorsun ben şarj aleti alıp geçicem fakat kafamı kurcalıyan şu var benim telefon beyaz ve resimdede gözüktüğü üzere yıldız mavisi gibi bir renk çıkıyor
Top Bottom