Arama sonuçları: *

1. MuratBatinGul

ininal kart para yatırma

PTT nin ATM si varsa oradan yükleyebilirsin kolaylıkla.
  2. MuratBatinGul

18 yaş altına şahıs şirketi kurulur mu?

Merhabalar,evimde 3D yazıcım var ve 3D baskı hizmeti vermek istiyorum. Hem sanal pos, hem de ilgili sitelere ilan verebilmek için şahıs şirketi kurmak istiyorum. Bu mümkün mü? Eğer mümkünse ücreti ne kadar olur?
  3. MuratBatinGul

5000 tl bütçe ile oyuncu laptopu öneriniz var mı??

Olası bilgisayarlar bunlar: Benim ilk tavsiyem 1 eğer tercih etmezssen 2 (ya da sahibinden den de bakabilirsiniz) ASUS X509JB-BR099T...
  4. MuratBatinGul

5000 tl bütçe ile oyuncu laptopu öneriniz var mı??

Bütçesi nedir?
  5. MuratBatinGul

Steam neden oyun sayımı profilde az gösteriyor?

Steam hesabımda 86 oyun bulunmakta. Fakat profilime girdiğimde sahip olduğu oyun sayısı 40 gözüküyor. Bunun sebebi nedir?
  6. MuratBatinGul

Kalıcı Ücretsiz EPİC GAMES'in Fake atması

Overcooked ı küçümsemeyin gayet iyi oyun
  7. MuratBatinGul

Steam 20TL altı oyun öneri

911 operator 2 tl oldu bitmediyse alabilirsin.
  8. MuratBatinGul

Kontorland FT-096 Arkadaşlar Yardım Edin

Basitçe şunu yazabilirim. Direksiyonon içini aç neyin yanlış olduğunu görürsün (Sorun direksiyonon dönmesini pcye aktaran parça yerinden çıkmış onu yerine takmalısın)
  9. MuratBatinGul

İnce hesap su koyuverdi

Kargo sebeplerinden dolayı kurumsal kargolarda problem var çok sayıda gönderimleri zor oluyor sebep bu olabilir. Müşteri hizmetlerine benim teslim alabileceğim bir yer varsa teslim alabilir miyim deyip (sen de istersen ve kargo ücreti ödemediysen) daha hızlı olabilir belki
  10. MuratBatinGul

İ9 10900k ya ankart önerisi

ROG STRIX Z490-E GAMING alabilirsin
  11. MuratBatinGul

Birkaç İşlemci Soğutucu vs. Atcak Yardımınızla

Sıvı soğutmanın fiyatı hava soğutmanın 2 katı ama eğer şıklarda 600 liralık hava soğutma seçeneği sunduysan Sıvı Soğutma almanı öneririm
  12. MuratBatinGul

En Pahalıya Aldığınız Oyun

American Truck Simulator (ilk çıktığı zaman kutulu versiyonunu 60₺ ye almıştım) ve Car Mechanic Simulator 2018 Gümüş Paket
  13. MuratBatinGul

bu sistem hakkında bilgi verebilirmisiniz

Burası Donanım Arşivi'nin forumu. Burada amaç insanların birbirine yardıma ihtiyaç olduğu konularda yardım etmek. Reaksiyon puanı ise senin ne kadar yararlı olduğunu gösteriyor bir bakıma. Verdiğin her cevap bir reaksiyon yada cevaplarının beğenilmesi.
  14. MuratBatinGul

Öneri Ekran kartı önerisi

1500 TL - 2000 TL
  15. MuratBatinGul

Oppo Reno2 Z vs Xiaomi Redmi Note 8 Pro Karşılaştırma

Ben de Oppo Reno2Z kullanıyorum gayet memnunum kasma problemi yok , işçiliği kaliteli , eğer kamera istiyorsan çok kaliteli bir yapay zekası var , gece modunu çok beğeniyorum. Oyun olarak özel oyun optimizasyon programı var ,her oyunu en yüksek ayarlarında oynayabilirsin (Sadece Fortnite 'da...
  16. MuratBatinGul

Öneri Ekran kartı önerisi

İntel Core İ5-4460 işlemciye ve asus h110m-k anakarta sahibim 8 gb ddr3 ramim var. Bu sisteme uygun ekran kartı önerir misiniz?
  17. MuratBatinGul

Yok Mu DA-Forum Üyelerine Özel Bir Çekilişimiz?

Forumdaki her hareketin reaksiyon oluyor yorum yazmak beğenmek vs.
Top Bottom