Neler Yeni

Oppo Reno2 Z vs Xiaomi Redmi Note 8 Pro Karşılaştırma

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Burhan Tayır
Bu iki telefonu işlem gücü ( ileri ki zamanlarda veya telefona yüklenme durumunda kasma-donma-yavaşlama bakımından ) ve kamera bakımından değerlendirebilir misiniz? Bu iki özelliği önemseyen bi tanıdığım almayı düşünüyor.

ventioNN

80+ Platinum
Redmi Note 8 Pro öneririm bu fiyat aralığında alınacak en iyisi ve daha stabil.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,166
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Oppo güzel bir marka fakat henüz ülkemizde sunacağı hizmeti tam olarak kestiremiyoruz. Fakat Xiaomi'nin güncellemelerini, servisini vsvs biliyoruz. Seçiminde bunlar daha etkili bir rol oynasın yoksa iki telefon da gayet yeterli gündelik kullanım için.

Death Mark

80+ Bronze
Bu iki telefonu işlem gücü ( ileri ki zamanlarda veya telefona yüklenme durumunda kasma-donma-yavaşlama bakımından ) ve kamera bakımından değerlendirebilir misiniz? Bu iki özelliği önemseyen bi tanıdığım almayı düşünüyor.
Ağır grafikli oyunlarda oynayacaksanız kullancısı olarak en iyi tercih Meizu 16th'dir.

Waxen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Hüseyin Levent
Facebook
None
Twitter
None
Kankam redmi nedenini söyliyim bende note 5 pro vardı 2 ay önce gittim sattım 200 tl ekleyip note 8 pro aldım :D

akpolatmy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mehmet Yasin Akpolat
Ben de aynı ikilemdeydim şu an elimde Oppo reno 2z var ve iyiki almışım diyorum redmi biraz daha ucuz maldan yapılmış gibi bir hissiyat veriyor ayrıca.

afducy

80+
RN8Pro al geç bro. Yorumsuz tartışmasız :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Murat Batın Gül
Ben de Oppo Reno2Z kullanıyorum gayet memnunum kasma problemi yok , işçiliği kaliteli , eğer kamera istiyorsan çok kaliteli bir yapay zekası var , gece modunu çok beğeniyorum. Oyun olarak özel oyun optimizasyon programı var ,her oyunu en yüksek ayarlarında oynayabilirsin (Sadece Fortnite 'da düşükte oynuyorum o kadar) . Ekranı çok kaliteli , ekranın üstünde seni bekleyen bir çentik yok .
Gorilla Glass 5 koruması ve 19,5:9 en/boy oranıyla birlikte 6,53 inç, FullHD+ (1080x2340 piksel) bir ekran var. 8 GB RAM ve 128 GB dâhili depolaması bulunan telefonun VOOC 3.0 hızlı şarjı destekleyen 4.000 mAh’lik bir bataryaya sahip
Kamera bölümünde Oppo Reno 2Z’de, geniş açılı 8 MP bir sensör ile desteklenen 48 MP IMX586 bir ana kamera var. Ayrıca cihazın portre modu için bir çift 2 MP sensöre de sahip . Telefon; 2x optik zoom'u, 60 FPS kare hızına kadar ultra sabit video modunu, sabitleme için EIS'i, düşük ışıkta çekim için “Ultra Gece Modu”nu da destekliyor.(Webtekno)

Top Bottom