Neler Yeni

Poco X6 Pro 5G vs. Redmi Note 13 Pro Plus ?

voinex41

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
engin cemil karakaya
poco f6 ya bakın

SVSLI58

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Gürsel KILAVUZ
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Donanım | Yazılım
Instagram
@kilavuzgursellll
Steam
kilavuzgursel
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Uzun huysuz
O fiyatlara 8 128 bir samsung almak hic cazip değil hocam.
Siz bilirsiniz,Xiaomide 5.seneden sonra kasma donma yaşarsanız çok pişman olursunuz.Genellikle redmi serisini tavsiye etmiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir de ram ve hafıza hiç önemli değil hafızayı sd kartla yükseltebilirsiniz (çok önemli ise honor 90) Amiral gemisi sınıfına girmiş 2022 yılında çıkmış S21 FE tercih ederdim şahsen

SVSLI58

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Gürsel KILAVUZ
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Donanım | Yazılım
Instagram
@kilavuzgursellll
Steam
kilavuzgursel
Siz bilirsiniz,Xiaomide 5.seneden sonra kasma donma yaşarsanız çok pişman olursunuz.Genellikle redmi serisini tavsiye etmiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir de ram ve hafıza hiç önemli değil hafızayı sd kartla yükseltebilirsiniz (çok önemli ise honor 90) Amiral gemisi sınıfına girmiş 2022 yılında çıkmış S21 FE tercih ederdim şahsen
Hocam zaten bundan onceki androıd telefonumu 4 sene once aldım. Mı note 10 lite. Ne kasma var ne donma. 5 sene goturuyorsa daha ne yapayım bi telefonu. Bahsettiğiniz samsung modeli parasını haketmiyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Uzun huysuz
Hocam zaten bundan onceki androıd telefonumu 4 sene once aldım. Mı note 10 lite. Ne kasma var ne donma. 5 sene goturuyorsa daha ne yapayım bi telefonu. Bahsettiğiniz samsung modeli parasını haketmiyor.
Birisi Mİ serisi biri Redmi serisi yani xiaominin Mi serisi iyidir ama redmi note serisini asla tavsiye etmem.Bahsettiğim telefon 16-17K ya alınabilinecek en iyi telefonlardan biri.Belliki xiaomi seviyorsunuz.Bize de güle güle kullanın demek düşer 👍

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,407
Üyeler
149,724
Son üye
berataydın23
Top Bottom