Arama sonuçları: *

1. C

İstanbul içi Server Kayıt Yapan Yer Önerisi

orası uzak kalıyor bana
  2. C

s23 ultra hocam one uı 5.1 yüklü hiç güncelleme yapmadım
  3. C

istanbulda uygun fiyatlı kayıt yapan yer önerebılcek var mı bır yer buldum 130 dolar istiyor
  4. C

AMD'den Bıktım Artık...

Rx 6600 var hicbir sıkıbtı yasamadım cok şükür
  5. C

Gaming Gen Kıyağı :)

Bana da mouse yollamislar
  6. C

Ana Konu Yeni DA F/P Sistemi GT2 Çıktı

Vg05f olan kasa geldi arka egzoz fan dönmuyor nedeni ne olabilir
  7. C

Windows 10 pro nasıl aktifleştirebilirim

Burdaki kodlar windows11 icin gecerli mi
  8. C

Da gt2 sistem ekran karti

Sistem geldi calistirdim ama ekran kartinin fan dönmüyor acaba yük halinde mi devreye giriyor yoksa her zaman çalısmasi mi lazim
  9. C

Gaming Gen Tr Rezilliği

Bugun kargolar dagitilmaya baslar daha hangi olaylarla karsilasacagiz bakalim
  10. C

Bios güncel olarak mi yolluyorlar sistemi
  11. C

GamingGenTR DA GT2 Sistemi Halen Kargoya Vermedi Bekliyorum

Şimdi anakartlarda mi farkli gelicek şaka gibi
  12. C

Yardım Gamingentr DA GT2 Sistem Farklı Anakart Ve Kasa İle Geldi.

Yok videoda stokların degiscegine söylemis tamam soyledin de stoklar degisince siteye neden yansitip hangi stok varsa onu göstermediler.Abdullah kardeş sen videoda soyledin mi stoklar degisir siparis verirken anakart 128gb gozukur ama kasaniz 64gb gelir diye ?
  13. C

Sistem geldiginde driverlar yuklu mu geliyor bizim bir sey yapmamiza gerek var mı
  14. C

Da GT 2 gelsin artık

Vermiyorlar ?
  15. C

Gaminggen rezilliği

Olay sabirsizlik degil o kadar resmi takiliyorlar ama her gün bugun vericez diye yalan söylüyorlar. Magazanin oraya dün işim düştü elden alma şansim varsa magazann alayım dedim onu da kabul etmediler sipariş kargo olarak verildigi icin elden veremiyoruz diye bu kadar resmi takıliyorsalar bu...
  16. C

Gaminggen rezilliği

O zaman siparisi alirken belli süre soylemicekler 1-3 gun diye.
  17. C

Gaminggen rezilliği

Olay kargoya verilmemesi degil insani ***** yerine koymaları yogunuz hazir olunca yollucaz desinler neden her seferin de bugun verilcek diye yalan söylüyorlar
  18. C

Gaminggen rezilliği

Da gt2 siparişim hala kargoya verilmedi her gün bugun verilcek diye oyaladılar bugun de yine kargoya verilmedi. Yalan yere oyaliyorlar insani.Siraya gore kargolaniyor diyorlar ama siparisi cuma aksami saat 9.30da vermistim Bazı arkadaşlar adamlar o kadar bilgisayarı toplayıp test edip...
Top Bottom