Neler Yeni

AMD'den Bıktım Artık...

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke
o zaman garanti talebıı onaylasınlar sıkıntı yok ben yenı kart alcam thh ile uğraşırız bişey çıkmazsa mahkemeye başvururm 4 k para verdım
Mesaj otomatik birleştirildi:

corsair spec delta rgb ile gelen 550 w psu siyah etıket sorunlu olan cv 550 değil
Cihazı ilk önce servise bir verin eğer sorununuz çözülmez ise THH'ye gidebilirsiniz. Direkt THH'ye gitmek bana saçma geliyor.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,970
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Lanet gelsin artık ya nerden bulastim ben bu amd ye ya bıktım be bu rx 6500xt den dedim arkadaşlar la valorant atalım girdim maçı başlattım spike hücum girdij bozdular diğer maçta bozulmadı giriyodu oyuna bekleme ekranındaydi tak ekran siyah oldu pc yi yeniden başlattım ve ne yazık ki ekran karti driver ı çökmüş ben bıktım bu işten be. Düzeltmem için öneride bulunmayın taktik vermeyin biraz daha beni sinir ederse ekran kartını kırarım sinirden çünkü yazık olur garanti için yazdım dönen olmadı bayada geçti ben bıktım nasıl kurtula bilirm ben bu kartı satamam verdiğim kişiye kusurlu verince içim el. Vermez rahat olamam şu garanti olayını nasıl halledebiliriz
İlk defa sende görüyorum dostum. Normalde RX 6000 serisi sorunsuzdur.

MAH0A

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
481
İsim
Mahmut Taplamacıoğlu
AMD kanadında sorun yaşamayan tek ben miyim ya :) hem de milletin çok şikayetçi olduğu rx 500 serisi kullanan biri olarak..

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke
AMD kanadında sorun yaşamayan tek ben miyim ya :) hem de milletin çok şikayetçi olduğu rx 500 serisi kullanan biri olarak..
Bende RX 570 modelini kullanıyorum sadece 3-4 kez yaşadım.

of Beauty and Rage

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bir soru sorayim, PC'de goruntunun gidip de isiklarin yanmaya devam ettigi veya daha genel tabirle PC'nin "calisiyormus" gibi gorundugu bir durum oluyor mu? Bu duruma daha once sahitlik ettim, Gamebooster PSU idi sebebi. Sende de CV550 sorunun kaynagi olabilir.

MSI aşığıyimm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,071
İsim
Ali Batmaz
arkadaşımla oyun oynuyoruz o amd ekran kartı kullanıyor ben nvidia bu arkadaşın yaşadığı sorunları o da yaşıyor. ben nvidia kullanıyorum hiç sorun yaşamıyorum. yakınlarıma da bu yüzden nvidia tavsiye ediyorum

Can...

80+ Platinum
Bir soru sorayim, PC'de goruntunun gidip de isiklarin yanmaya devam ettigi veya daha genel tabirle PC'nin "calisiyormus" gibi gorundugu bir durum oluyor mu? Bu duruma daha once sahitlik ettim, Gamebooster PSU idi sebebi. Sende de CV550 sorunun kaynagi olabilir.
sanmam hocam ya oyunlardayken sıkıntı olmuyor ama

sanmam hocam ya oyunlardayken sıkıntı olmuyor ama
çok ara ara forzada atıyor

QRuder

80+ Silver
Birisi gelirse ağır hakaret ederim ban yerim diye korkuyorum varya inşallah gelmez
Sorun yaşayan olan birçok kişi gibi sorun yaşamayan da birçok kişi var güzel kardeşim ,bir sorun yaşayan sen değilsin ,ama sorun yaşamayan da bir benim arkadaşıma da rx6600 sistem topladık fıstık gibi hiçbir problem yok ,bu olmayacak anlamına mı geliyor ,tabii ki hayır ,olabilir de ,olmaya da bilir. Birde şöyle bir şey var zaten ucuz olmasa alınmayacağını herkes biliyor bende dahil

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
7-8 aydır sıfır sorun 6500 xt kullanıyom :D

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
Olay ısınma değil zaten, bende de 60 dereceyi geçmiyor. Dakika başı çöken görüntüsü kötü olan bir kartın sorunlarını derece için görmezden mi geleceğim?
yok monitör bile değiştirdim görüntü kalitesi ilk çıkan gpular kadar

Top Bottom