Neler Yeni

AMD'den Bıktım Artık...

MAH0A

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
481
İsim
Mahmut Taplamacıoğlu
Bende 550128bit vardı 5 sene 1 kez bile hata almadım simdi rx6600 kullanıyorum ekranda yatay siyah çiZgiler var arada nokta oluyor nedenini biliyormusun gt2intel sistemi aldım.
Bilemem, herhangi bir şey olabilir. Seçenekleri daraltmak lazım.

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,889
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games

Can...

80+ Platinum
@Can...
Bu sorunları sadece valoda mı yaşıyorsun?
Her oyunda durduk yere başladı yine dün oynadım sürücüsünü kaldırdım reset attım kendi kurdu oynadım sorunsuzca ekran kartının her yeri sorun 65 dereceye çıkıyor fanı köklüyor bir titreşim oluyor bi ses oluyor çok fena occt tewt ile yüke soktum kartı test bitince tak diye ekran dondu pc yeniden başladı az bi forumda takıldım sonra valoya girdim tam maça girerken siyah ekranda kaldı karakter seçim ekranından sonraki ekran da ve yeniden başladı sonra driver gg olmuştu occt testi de fan sesini denemek için yaptım afterburner göstermiyor hiç birşeyi çünkü

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Her oyunda durduk yere başladı yine dün oynadım sürücüsünü kaldırdım reset attım kendi kurdu oynadım sorunsuzca ekran kartının her yeri sorun 65 dereceye çıkıyor fanı köklüyor bir titreşim oluyor bi ses oluyor çok fena occt tewt ile yüke soktum kartı test bitince tak diye ekran dondu pc yeniden başladı az bi forumda takıldım sonra valoya girdim tam maça girerken siyah ekranda kaldı karakter seçim ekranından sonraki ekran da ve yeniden başladı sonra driver gg olmuştu occt testi de fan sesini denemek için yaptım afterburner göstermiyor hiç birşeyi çünkü
kendisi hangi sürümü kurdu?

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,170
İsim
uwu

Can...

80+ Platinum

yufuscuk

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,323
İsim
YUSUF BAĞRIYANIK
Hadi amd fanlar bunuda cevaplasın
Cevapladım bak
Mesaj otomatik birleştirildi:

Lanet gelsin artık ya nerden bulastim ben bu amd ye ya bıktım be bu rx 6500xt den dedim arkadaşlar la valorant atalım girdim maçı başlattım spike hücum girdij bozdular diğer maçta bozulmadı giriyodu oyuna bekleme ekranındaydi tak ekran siyah oldu pc yi yeniden başlattım ve ne yazık ki ekran karti driver ı çökmüş ben bıktım bu işten be. Düzeltmem için öneride bulunmayın taktik vermeyin biraz daha beni sinir ederse ekran kartını kırarım sinirden çünkü yazık olur garanti için yazdım dönen olmadı bayada geçti ben bıktım nasıl kurtula bilirm ben bu kartı satamam verdiğim kişiye kusurlu verince içim el. Vermez rahat olamam şu garanti olayını nasıl halledebiliriz
Arkadaşım kaç yıldır amd ekran kartı kullanıyor bi sıkıntısını görmedi ne hemen markaya sallıyorsun

Can...

80+ Platinum
Cevapladım bak

Arkadaşım kaç yıldır amd ekran kartı kullanıyor bi sıkıntısını görmedi ne hemen markaya sallıyorsun
bak bakayım foruma adam rx 6600 le aynı sorunu yaşıyor git bak

yufuscuk

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,323
İsim
YUSUF BAĞRIYANIK
bak bakayım foruma adam rx 6600 le aynı sorunu yaşıyor git bak
Benim arkadaşım rx570 kullanıyor bir sıkıntısını görmedi şuana kadar başka birçok tanidigim var amd kullanan belki sen birşeylerde yanliş yapmissindir genelleme yapman yanlış

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke
Hiç bir şeyin fanı olmayın. AMD'de bilinen bir sorun var oda Driver hataları ve WattMan hataları siz yaşamıyorsanız insanlar yaşamayacak diye bir kural yok maalesef. Ucuz ve Performans istiyorsanız AMD'den başka bir alternatifiniz yok.

Can...

80+ Platinum
Benim arkadaşım rx570 kullanıyor bir sıkıntısını görmedi şuana kadar başka birçok tanidigim var amd kullanan belki sen birşeylerde yanliş yapmissindir genelleme yapman yanlış
tabi ya bi siz herşeyde doğrusunuz ne hikmetse yıllardır bu işin içinde olan ben yanlışım demi veya her hangi amd de sorun yaşayan birisi kusurlu demi şu boşu bir bırakın bi fanboyluk yapmayın malum partiye oy veren dayılardan farkınız kalmıyor diyim ha

Hiç bir şeyin fanı olmayın. AMD'de bilinen bir sorun var oda Driver hataları ve WattMan hataları siz yaşamıyorsanız insanlar yaşamayacak diye bir kural yok maalesef. Ucuz ve Performans istiyorsanız AMD'den başka bir alternatifiniz yok.
hah yaşa mantıklı öneri sunan bir kişi yok gelen yok biz kullanıyoz sorun yok beni bağlamıyor ben yaşadığım soruna bakarım

Top Bottom