Neler Yeni

AMD'den Bıktım Artık...

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,541
İsim
Kadir
pc nin parçalarında olmasına ımkan yok sistemı kasa psu dısında herşeyını upgrade ettım hepsı sıfır parçalar kasa psu da sıfır sayılır 6a ylık ama max 3 ay kullandım belkı 4
bilgisayarı değil ekran kartının yazılımsal değil donanımsal probleminden bahsettim. Bir de ramlerden birini söküp dener misin bu sorunun benzerini yaşadım ram kaynaklı problem olabiliyor hatta bir hazır sistemde de olmuştu sırayla dene derim

Can...

80+ Platinum
Iade talebinizi hemen kabul etmeyebilirler servis raporu isteyebilirler bu durumla ilgili haberiniz olsun.
o zaman garanti talebıı onaylasınlar sıkıntı yok ben yenı kart alcam thh ile uğraşırız bişey çıkmazsa mahkemeye başvururm 4 k para verdım
Mesaj otomatik birleştirildi:

1 aydir cekecegine direkt iade etseydin veya birkac test yapsaydin (yapmadiysan), PSU'n nedir?
corsair spec delta rgb ile gelen 550 w psu siyah etıket sorunlu olan cv 550 değil

panizher

80+ Silver
İşte nvidia candir

Can...

80+ Platinum
ramlerden kaynaklı da değil denedim onlarda sıfır onceden tek kanal crucıal bx vardı 8 gb ondada yasadım sorun yenı remler 3.5 saat memtese 86 yaptım sıkıntısızlar

Bende de şu an açılmıyor pc siyah ekran bruhhh
bende valoya girince siyah ekran verdı sonra pc reset attı tekrar girim dedim driver gg

panizher

80+ Silver
Gtx1650super kullanıyorum 1 yıl oldu bu ay bir kere bile hata çıkmatı nede bir şey amde guvenmeyip almadim nvidia ve intel cok guveniyorum

ORNN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
abdulkadir öz
pc de korsan hiç bişey yok hocam yüklemem de pc ztn yenı kuruldu fh4 ve valorant var

inşallah iade olur 4k bayıldım 3 ay once indiridme diye
dediğim gibi hocam çürük elma denk gelmiştir

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,499
İsim
Emre Zengin
ramlerden kaynaklı da değil denedim onlarda sıfır onceden tek kanal crucıal bx vardı 8 gb ondada yasadım sorun yenı remler 3.5 saat memtese 86 yaptım sıkıntısızlar

bende valoya girince siyah ekran verdı sonra pc reset attı tekrar girim dedim driver gg
Siyah ekran verdikten 2-3 saniye sonra mı reset attı pc?

Can...

80+ Platinum
Siyah ekran verdikten 2-3 saniye sonra mı reset attı pc?
biraz sürdü 5 10 sn arası
şuan sürücüyü elle kaldırdım yerel disk c den birde aygıt yonetıcısıdnen pc ye reset attım kendı sürücü kurdu devam etcem yarıan kadar oyle

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,499
İsim
Emre Zengin
biraz sürdü 5 10 sn arası
şuan sürücüyü elle kaldırdım yerel disk c den birde aygıt yonetıcısıdnen pc ye reset attım kendı sürücü kurdu devam etcem yarıan kadar oyle
RAM'lerinin yerini değiştir.

Can...

80+ Platinum
Top Bottom