Arama sonuçları: *

1. Emre Turan

DJI Osmo Mobile SE mi Osmo Mobile 6 mı?

DJI Osmo Mobile Se 3.089 TL DJI Osmo Mobile 6 4.6989 TL Profesyonel içerik üreticisi değilim kendi halimde gezdiğim gördüğüm yerleri video kaydına alıp vlog tarzı videolar çekiyorum. Aralarındaki fiyat farkından dolayı kararsız kaldım OM 6 almalımıyım yoksa SE almak daha mı mantıklı...
  2. Emre Turan

max 7k ya tv önerisi

Merhaba iyi bayramlar Toshiba 43UA3D63DT 7.200 civarı 4.5 Yıldız puanı var Regal 50R755UA11 yine 7 k ya bulunuyor ama fiyat yakalarsan daha uyguna bulabilirsin 4K ve Orjinal Android tv olmasına dikkat ettim Olmazsa sen yaz daha uygunlarının linkini atarım Tekrardan iyi bayramlar ♥
  3. Emre Turan

bahsettiğim programın adı nedir?

Benimle Oynama Galiba emin değilim
  4. Emre Turan

WhatsApp ile ilgili bir sorunum var

Doğru e postayı girdiğinden eminmisin
  5. Emre Turan

1000TL Kulaklık Önerisi

Kulaklığın fiyatı 1050 Tl Belirttiğin bütçeye uyuyor
  6. Emre Turan

Yardım MAX 1000 TL YE KABLOSUZ KULAKLIK ÖNERİSİ

Merhaba İyi günler @Farex Yurt dışı Fiyatı dolar üzerinden hesaplandığı vakit yaklaşık 1900 TL ye gelen Samsung Galaxy Buds 2 Alabilirsin
  7. Emre Turan

Müzik için kablosuz kulaklık önerisi

Merhaba İyi günler @cicikujj Yurt dışı Fiyatı dolar üzerinden hesaplandığı vakit yaklaşık 1900 TL ye gelen Samsung Galaxy Buds 2 Alabilirsin. Önerim kulak içi biliyorum ancak Kulak üstü bilgim pek yok.
  8. Emre Turan

1000tl civarına Bluetooth kulaklık önerisi

Merhaba, İyi günler İnanç Yurt dışı Fiyatı dolar üzerinden hesaplandığı vakit yaklaşık 1900 TL ye gelen Samsung Galaxy Buds 2 Alabilirsin
  9. Emre Turan

1000TL Kulaklık Önerisi

Merhaba, iyi günler Bende yaklaşık aynı bütçe ile arıyorum ancak bütçedenmi kaynaklıdır bilmem ama çoğu açılan konu cevapsız bırakılmış Yurt dışı Fiyatı dolar üzerinden hesaplandığı vakit yaklaşık 1900 TL ye gelen Samsung Galaxy Buds 2 Alabilirsin
  10. Emre Turan

Rica ederim :) Mesajları geri getirebileceğinize sevindim, Kolay gelsin♥
  11. Emre Turan

Merhaba, İyi günler Eğer mesajlar gitmeden önce Hesabınızın yedekleme ayarı açık ise mesajları tekrar getirebilmeniz mümkündür
  12. Emre Turan

kulak içi kablosuz kulaklık önerisi

merhabalar, kulak içi kablosuz kulaklık öneriniz var mıdır? Bütçe 1500TL
  13. Emre Turan

kulak içi bluetooth kulaklık önerisi

Kulaklığı aldınmı aldıysan hangisini aldın bende aynı bütçede arıyorum
  14. Emre Turan

1500 ₺ Kulak içi kablosuz kulaklık Önerisi

Merhaba Hayırlı Günler, Uzun süredir araştırıyorum 1500 TL bütçem var bir kaç kulaklık arasında kaldım 1) JBL TUNE 230NC (1.318 TL) 2) Samsung Galaxy Buds 2 (1.245 TL) -İki Kulaklığın Karşılaştırma Linki - Kullanım alanım Müzk dinlemek içindir Telefon görüşmeleri ve oyun performansı önemsiz...
  15. Emre Turan

Programsız İnstagram Hesabı nasıl calınır

Aynı sorunu yakın arkadaşlarımdan biriside yaşamıştı [email protected] A mail attık ama dönüt alamadık Facebook Destek kısmı daha fazla yardımcı olabileceğini düşünüyorum Eğer ciddi anlamda sıkıntı belirtiyorsa özelden yazabilirsin bana birlikte uğraşırız
  16. Emre Turan

HP Omen 15-EN1014NT laptopa 165 Hz 2. monitör takılırsa sorun olur mu?

HP Destek Kısmından müşteri hizmetlerine sormanı önerebilirim
  17. Emre Turan

Yurt dışı android telefon önerisi

12 T Pro öneririm Ve bildiğim kadarıyla Başka bir Mi telefonun IMEI sini aktarabiliyordun, IMEI sorunun yaşayacağını düşünmüyorum
  18. Emre Turan

Telegramda Bir Kişi Para Kazandırıyor Dolandırıcımıdır?

Kanki pekte hayırlı bir şeymiş gibi durmuyor Hiç bir şey yapmadan elini ayağını çekmeni öneririm
  19. Emre Turan

Programsız İnstagram Hesabı nasıl calınır

Programsız İnstagram Hesabı nasıl calınır - İlk olarak bir insanın İster gerçek hayat ister sanalda olsun, asla girilmemeli ve onun rızası olmadanda bırak bunu yapmayı Fotoğraflarını ekran görüntüsü alman bile legal değildir -ikinci olarak soruyu daha da açık sormalısın, Çok önceden şifresini...
  20. Emre Turan

İnstagram Gizli Hessaba bakmak mümkün müdür ?

önceden mümkündü
Top Bottom