Neler Yeni

WhatsApp ile ilgili bir sorunum var

GlaypHH

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Mahmut Önen
Arkadaşlar şimdi benim Turkcell sim kartım kayboldu Whatsappa girebiliyordum normalde ama silip yüklediğim için hesap gitti. Ben şimdi Almanya'da yaşıyorum burda alman hattı alsam eski mesajları geri getirebilme şansım varmı gmail yedeklemesi açıktı bu arada

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emre Turan YILDIZ
Merhaba, İyi günler

Eğer mesajlar gitmeden önce Hesabınızın yedekleme ayarı açık ise mesajları tekrar getirebilmeniz mümkündür

GlaypHH

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Mahmut Önen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhaba, İyi günler

Eğer mesajlar gitmeden önce Hesabınızın yedekleme ayarı açık ise mesajları tekrar getirebilmeniz mümkündür
İyi günler, açıktı yedekleme ayarı gmaile yedekliyordu sanırım her gün yedeklemesi için bir ayar yapmıştım internet olduğu sürece. En son yedekledigi zamana kadar gerri gelir ozaman mesajlar. Teşekkür ederim cevap için

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emre Turan YILDIZ
Rica ederim :)

Mesajları geri getirebileceğinize sevindim, Kolay gelsin♥

GlaypHH

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Mahmut Önen

Exanimu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
367
İsim
Comol Ogga
Eski numaranızın yedeğini yeni numaraniza yukleyemezsiniz, güvenlik diye bir şey kalmazdi o zaman, yedekleri istiyorsanız mecbur diğer telefon numarasıyla sms dogrulamasi ile giriş yaparak, ayarlar kismindan numaranizi yenisi ile değiştirmelisiniz.

GlaypHH

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Mahmut Önen
Doğru e postayı girdiğinden eminmisin
Evet ama sanırım diğer arkadaşın dediği doğru
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eski numaranızın yedeğini yeni numaraniza yukleyemezsiniz, güvenlik diye bir şey kalmazdi o zaman, yedekleri istiyorsanız mecbur diğer telefon numarasıyla sms dogrulamasi ile giriş yaparak, ayarlar kismindan numaranizi yenisi ile değiştirmelisiniz.
Ama gmaile yedekliyor ordan yüklenmesi lazım değil mi

Exanimu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
367
İsim
Comol Ogga
Evet ama sanırım diğer arkadaşın dediği doğru
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama gmaile yedekliyor ordan yüklenmesi lazım değil mi
Hayır, aynı gmail adresini kullanmasının bir önemi yok, gmail hesabı sadece google drive bağlantısı için kullanılıyor, google drive hesabınızda her numara için farklı olarak şifrelenmiş bir yedek vardır, o telefon numarasını doğrulayarak girmeden yedeklerin yapıldığı e-posta adresi telefonunuzda açık olsa bile hesaba erişemezsiniz.

Top Bottom