Arama sonuçları: *

1. S

M2 SSD Geç Açılma Sorunu

Fakat bu olayda bir saçmalık yok mu 12-18 saniyesi arası belki normal kabul edilebilir ancak 25-30 saniye arası bana bu okuma ve yazma değerlerine sahip ssd için çok mantıklı gelmiyor.
  2. S

M2 SSD Geç Açılma Sorunu

Zarar geleceğinden değil, sistem ve sisteme bağlı tüm uygulamalar SSD'ye kurulu. Geniş bir zamanda bunu detaylı bir şekilde denerim. Aynısını bende düşündüm ama kaynaklarda etki etmeyeceği ısrarla belirtilmekte.
  3. S

M2 SSD Geç Açılma Sorunu

Sistemde 1TB 7200Rpm HDD ve 1TB Samsung 860 Evo SSD var. Araştırdığım kadarıyla SSD takılı sistemlerde HDD açılışa etki etmiyor.
  4. S

M2 SSD Geç Açılma Sorunu

Hayır, sadece render alıyorum bu bilgisayarda Premiere çalışmaları için kullanıyorum daha çok.
  5. S

M2 SSD Geç Açılma Sorunu

Onuda yaptım hocam:
  6. S

M2 SSD Geç Açılma Sorunu

Her iki testi de uyguladım sonuçlar bu şekilde: CrystalDiskMark 8: HdTune: 1627934550 Yapıldı testler hocam.
  7. S

M2 SSD Geç Açılma Sorunu

Hocam temiz kurulumlar sonrasında da sonuç aynı ortalama olarak 25-30 saniye arasında gidip geliyor açılma süresi.
  8. S

M2 SSD Geç Açılma Sorunu

Bu test için CrystalDiskMark 8 yeterli olur mu? Olursa yapıp sonuçları tekrar yollayayım.
  9. S

M2 SSD Geç Açılma Sorunu

%28 oranında bir doluluk var.
  10. S

M2 SSD Geç Açılma Sorunu

Sistemimde kullandığım Adata Swordfish Aswordfish-500g-c 500gb ssd Yaklaşık olarak 25-30 saniye arasında bir açılma hızına sahip bu açılma hızı normal değil gibi geldi bunun herhangi bir çözümü var mıdır?
  11. S

Anakartimi satsam kaça gider

5600x alacaksanız yükseltmeniz çok daha iyi olacaktır. B450 yongasını ile o işlemciyi kullanmanızı önermem. Bütçe dahilinde eğer yetiyorsa ben bunu öneririm: https://www.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/msi-mag-b550-tomahawk-amd-b550-soket-am4-ddr4-5100mhz-oc-m-2-anakart_pdp_681957684 Tabi...
  12. S

ryzen 5 3600 sıcaklık sorunu

Voltaj düşürme işlemini yaparak denemenizi öneririm. Kaynaklar oldukça fazla o anakart için voltaj düşürme için. Bilginiz varsa kendiniz yapabilirsiniz. Ancak yoksa tecrübeli birinden yardım almanızı tavsiye ederim.
  13. S

Kullanmış olduğunuz işlemci nedir? Üstelik alacağınız b550 de giriş seviyesi ise bence değmez. Ben onun yerine b450 tomahawk max almıştım. Burda karar vermeniz gereke konu şu an ihtiyacınız var mı? Veya ileri de sistem yükseltirken işlemciyi de yükseltecekmisiniz? Şu an ki sistemi örneğin 4 5...
  14. S

Evet açıkken sıcaklık normal değil. Peki cpb açıp. Bütün ayarlar otomatikte olacak şekilde sadece voltaj düşürmeyi denediniz mi? Kullandığınız anakart modeli nedir? Ben Msi b450m a pro max kullanırken sadece voltajı düşürüp diğer tüm ayarları otomatikte bırakıp cpb açıp o şekilde çözmüştüm.
  15. S

Msi b450M-A Pro Max anakartı 450₺ ye satmıştım. Hemen hemen aynı segment anakartlar. Ortalama olarak 350-450₺ arasında yapar diye düşünüyorum.
  16. S

Değerler normal gibi bir sorun yok. Açtığınızda ki fark nedir? 1618516906 AIDA64 Extreme. Kullanabilirsiniz ben bunu kullanıyorum. 1618517136 Cpb açarak testi gerçekleştirir misiniz? Bütün ayarlarım otomatikte. Cpb açık ve sıcaklık konusunda sorun yaşamıyorum. Stock soğutucu ile 100 110...
  17. S

Öneri max 400tl kulaklık önerirmisniz

https://www.incehesap.com/cougar-phontum-essential-cgr-p40nb-150-kablolu-gaming-kulaklik-fiyati-46007/?ref=akakce&v=1.14.2 Çok fazla bilinmese de güzel kulaklıktır. Pişman etmez.
  18. S

Sıcaklık değelerlerinizi paylaşır mısınız? R5 3600 kullanıcısıyım. Kule tipi bir soğutucu ile kullanıyorum. Boşta iken 40-45 arası tam yükte 70 dereceleri görüyorum.
  19. S

Asus Tuf H3 alınır mı?

Drop Plus, aliexpress üzerinde çok daha uyguna denk gelmekte burdan anlamış olduğum kadarıyla rampage çinden getirtip üzerine logosunu basıyor satıyor, aynı kulaklık yarı fiyatına denk geliyor.
  20. S

Asus Tuf H3 alınır mı?

380 civarı
Top Bottom