Arama sonuçları: *

1. SadeceBirisi.

❌İndirim Bitti! Dell Vostro Laptop 13.325 TL 🔥🔥

Bilgilendirme Leptop almak isteyip masaüstü kullanabilecek alanı olan arkadaşlara hitaben yazılmıştır Arkadaşlar lütfen çok zorda kalmadıkça leptop almayın indirimleri kovalayarak parça parça denk düşürün baya farkediyor fiyat ve performans açısından bu paraya(12k ya) bi hocamız 2. El r5...
  2. SadeceBirisi.

Asus Garanti Süresi Hakkında (VATAN BİLGİSAYAR)

herkesi garantisi 2 yıl asusun 3 yıl
  3. SadeceBirisi.

s22 vs poco x6 12 gb ram hangisi daha iyi sizce

x6 pro eğer bütçe 24k ya zorlanırsa samsung öğrenci indirimi ile s24fe 128 gb alabiliyorsun dengi s23
  4. SadeceBirisi.

Öneri en uygun internet paketleri

sanırım kuzenimin de kullanması gerekiyormuş o pakette
  5. SadeceBirisi.

Yeni amd sistemler problemli !!!

keşke öyle yapmasa sırf kullanıcıları düşündüğü için sorun gibi gözüküyor aynı watman gibi sana ne adamın psu sundan ramından sen ekran kartına bak nvidia gibi sonra adamlar amd ekran kartları sorunlu diyor
  6. SadeceBirisi.

babama dedim bunu alır büyük ihtimal
  7. SadeceBirisi.

anladım o kullanmıyordur onu https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/yeni-musteri-tarife-ve-paketleri/faturali-tarifeler/hep-hit-5-5gb-tarifesi 15 yaşındayım 16 ya girmedim acaba kabul ederler mi ki tanıdık tt bayisinde
  8. SadeceBirisi.

hocalarım 106 TL'ye 16gb vadofon kullanıyordum eğer devam etmek istersem 310 tl olacakmış. en ucuz paket ne kadar 5gb fln bana fazlasıyla yeterli https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/yeni-musteri-tarife-ve-paketleri/faturali-tarifeler/emniyet-yeni-10-tarifesi kuzenim polis ondan...
  9. SadeceBirisi.

Sizce israil Türkiye savaşı cıkarmı?

Nükleer bomba neredeyse tüm ülkelerde var o bombayı en son kullanırlar oda biz gidiyorsak sizde bizimle geleceksiniz mantığıyla olur yoksa kimse istediği toprağa nükleer bomba yağdırmaz
  10. SadeceBirisi.

Ana Konu Gaming Gecesi Ortak Yardımlaşma Ve Danışma Konusu

bi tek bu alınabilir gibi https://www.incehesap.com/msi-b550m-pro-vdh-gaming-anakart-fiyati-48233/
  11. SadeceBirisi.

İphone 15 256 Gb aldım. Hata mı yaptım?

+5k ya değerdi 16 hem o tuş için (gereği yok ama var mı var ) ip15 te a16 bionic var ip16 te a18 bionic var ama normal kullanıcı için pek önemli şeyler değil
  12. SadeceBirisi.

intel stock fanı ters dönüyor

Hocam öndeki 2/3 fandan soğuk havayı kasanın içerisine alıyor işlemci eğer stok ise o havayı kendine çekip bakır/aliminyum alaşımlı yapıyı soğutuyor oda işlemciye temas ettiği için işlemci soğuyor Hocam adlında herkes aynı şeyi diyor ama farklı şekilde kısa cevap herkesin anlayacağı şekil...
  13. SadeceBirisi.

🔥İndirim Flormar'da 3 saatlik dev indirim! Üç tane indirim birleşiyor!!! 🔥🔥

Beyler rujumla kalemim bitmiş öneri pls gotik kızlar dm (!)
  14. SadeceBirisi.

Yavru kedi ısırmasından ölermiyim

beni defalarca kedi ıstırdı tırmaladı bişey olmadı ama sana olmaz diyemeyiz sen bi aşı yaptır
  15. SadeceBirisi.

🔥İndirim 20.000Mah Anker Powerbank 996₺🔥🔥

https://forum.donanimarsivi.com/konu/mcdodo-mc-4351-dijital-ekranli-20-000-mah-powerbank-349tl.1005323/ konusuda açıldı bu güzelde işte bedava parasına alasım var bi hesap daha bulup 250 tlciğe fln
  16. SadeceBirisi.

Vatanda i3 14100f rx 6700 kasa 17.999tl alınır mı

bütçen varsa değiştir
  17. SadeceBirisi.

Vatanda i3 14100f rx 6700 kasa 17.999tl alınır mı

Steam mı yoksa mobil mi mobil ise gamelooptan telefonu Samsung girmen gerekiyor 1727872926 YT de sezer 120 fps nasıl açılır diye yaz adımları uygula akıcı da açılıyor
  18. SadeceBirisi.

30k-35k telefon önerisi

60 hz rahatsızlık vermeyecek ise 13 tercih etmeni öneririm 2.el satarken yada takas kampanyalarında aralarında fiyat farkı oluyor yada yd s24u alıp server kayıtlarının açılmasını bekleyebilirsin
  19. SadeceBirisi.

30k-35k telefon önerisi

ip13 yada s24
  20. SadeceBirisi.

🔥İndirim Acer Aspire 5 12.999 TL 🔥🔥

instada hep önüme çıkan(keşfete) sen misinn
Top Bottom