Arama sonuçları: *

1. H

Güncelleştirmeler devam ediyor. Lütfen bilgisayarınızı açık tutun.

Merhabalar birkaç gündür bu mesaji alıyorum. Her defasinda çıkıyor. Windows 11 pro kullaniyorum 23h2 güncellemesi bir türlü olmuyor çözümü bilen var mi arkadaşlar. Güncelleme olmayan ürün bu “2024-x64 tabanlı sistemler için windows 11 version 23h2 02 toplu güncelleştirmesi (kb5034765)”
  2. H

Yardım RTX 3060TI yuksek sicaklik

Selamlar msi afterburner kullanıyor musun oradan ayarlardan fan kısmına gidip kullanıcı ayarlı otomatik fan kontrolünü aktif et msı afterburner açık kalsın o şekilde daha iyi soğutma elde edersin tabi kasa içi hava akışını da unutmamak şartı ile.
  3. H

Ekran Kartım İyi Olmasına Rağmen Neden Böyle Oluyor (1050Ti)

cihaz sanırım laptop güç tasarrufu modunda mı yoksa yüksek performans modunda mı ona baktın mı?
  4. H

rtx 3080 ekran kartı için 2k Monitör tavsiyesi tercihen ips

Merhaba arkadaşlar sistemimde ryzen 9 5900x işlemci ve Msi gaming z trio 10 gb rtx 3080 ekran kartı var fakat monitör oalrak asusun vg248QG modelini kullanmaktayım 165 hz 1080P değiştirmek istiyorum. daha öncesinde rtx 2070 super kullanıyordum ama şimdi 2k ya geçme vakti almışken iyisi olsun...
  5. H

Ryzen 5 3600 Fazla Isınma Sorunu

selamlar 1.25 volt ve 4.0 ghz bandında çalıştır konu ile ilgili bir video vardı atayım sana
  6. H

Çözüldü✓ İyi Bir Sisteme Sahibim Fakat Fps Drop Yiyorum

daha önce yapmadıysan bulaşma ama zor bir yani yok burada sadece mevzu şu işlemciyi gereksiz yüksek voltaj vermesinin önüne geçip sıcaklığı aşağıya çekmek ryzen işlemciler genelde yüksek ısı üretiyor bende daha önce r5 3600 vardı onu kullanırken bu şekilde kullandım şimdi ise r9 5900x var sıvı...
  7. H

Çözüldü✓ İyi Bir Sisteme Sahibim Fakat Fps Drop Yiyorum

msı afterburner ayarlarından fan kısmına gelip kullanıcı ayarlı otomatik fanı aktif edin. artı işlemciye de sabit voltaj verin benim eski ryzen 5 3600 işlemcimi 1.25 volt 4.2 ghz da çalıştırıyordum cpu ratio 42 voltaj değeri ise 1.25 v idi
  8. H

Anakartıma uyumlu ekran kartı

6 pin pcie güç kablosunu takmamış olabilirsin o power dan güç beslemen şart
  9. H

Bilgisayarım Güç Ayarını Otomatik Değiştiriyor

evet orada güç profiline dikkat edin orada değişiyorsa program içindeki önyüklemesini iptal edin düzelir. user scenario yu silin komple düzelir . programi açınca sağ üstte ayarlar dişli çarkın yanında 4 tane kare var ona tıklayın.user scenario yazan yerin altında 3 nokta var. tıklayıp kaldır...
  10. H

Bilgisayarım Güç Ayarını Otomatik Değiştiriyor

merhaba herhangi bir yazılım yüklü mü misal ben msi ekran kartı aldım yeni onun kendi yazılımı vardı msı center orada güç profili vardı onu kaldırdım düzelmişti. senin gibi her başlangıçta değişip duruyordu
  11. H

Yardım 2 adet 8 gb ram ve 1 adet 16 gb DDR 4 3200 mhz ram sorunu

merhaba elimde 8x2 geil marka cl16 3200 ve corsair marka 16 gb DDR 4 3200 cl16 ramler mevcut cpu z den baktığımda 16 gb olan dual görünüyor fakat 8gb ramler single kanal görünüyor. 1 tane daha benzer 16 gb 3200 mhz ram aslam ikisi dual çalşır mı sizce? şimdiden teşekkürler arkadaşlar
Top Bottom