Arama sonuçları: *

1. Y

Valorantta Windowsu etkinlestir kısmında bug

Benim bu konuda bilgim yoktu böyle diyecegine düzgün anlatabilirdin yine de teşekkür ederim
  2. Y

Ücretsiz yapılan Windows etkinleştirmenin bir guvencesi yok
  3. Y

Evet daha önce araştırmadım etkinleştirmeyi
  4. Y

Knk etkinleştirmeden bir çözüm gerek param yok şuan 😐😓
  5. Y

Merhaba valorant oynarken Windowsu etkinlestir kısmında bir bug oluyor Windows ana ekraninda yok ama ne zama valoranta girsem windowsu etkinlestir kısmı bır anda eski görüntünün renklerine takılı kalıyor nasıl cozebilirim?
  6. Y

ASUS DUAL RTX 3070 600 WATT GÜÇ KAYNAĞI

Eyvallah iyi geceler 🙋‍♂️🙋‍♂️
  7. Y

Teşekkür ederim inşallah ilerde sıkıntı çıkarmaz
  8. Y

Psu da şu
  9. Y

Merhabalar gaming genden hazır sistem aldım daha önce alışveriş yapanlar bilir sitede tüm parçaların birbiriyle uyumlu, darboğaz yapmayacak parçalardan seçildiği vb. belirtiliyor . Aldığım sistemde RTX 3070 ve R5 5600 var kasam XPG VALOR AİR RAİNBOW kasanın kendi PSU'su var ve 600 watt...
  10. Y

Yardım Fiber İnternet Servis Sağlayıcı Önerisi

Ben bayadir kullanıyorum TV+ ve 100mbps 150 TL ödüyorum altyapin varsa ve biraz daha para veririm diyorsan 1000 Mbps de alabilirsin
  11. Y

Steam paralı veya parasız online oyun önerisi

Ekran kartı: ASUS DUAL RTX 3070 V2 OC İşlemci: RYZEN 5 5600 Steam daki güzel online oyunlar paralı veya parasız ne oynanır ?
  12. Y

Çözüldü✓ İd cooling se 214 XT R5 5600

Merhaba R5 5600 için id cooling se 214xt nasıldır güzel soğutur mu ?
  13. Y

Asus Dual RTX 3070 soğutma performasını bilen varmı ?

Çok teşekkür ederim
  14. Y

Sıvı soğutma veya hava soğutucu önerisi

Merhaba ryzen 5 5600 islemcime soğutucu almak istiyorum oyunlarda 65- 77 arası seyrediyor ve bu benim sinirimi bozuyor bayram harcliklarimla alayım diyorum . En fazla 1900- 2000tl bandında onereceginiz şeyler var mı?
  15. Y

Asus Dual RTX 3070 soğutma performasını bilen varmı ?

Ben kullanıyorum 15 dakika test yaptım furmark 75 derece normal mi ?
  16. Y

Furmark ile ekran kartını zorlamak

1688036449 Asus dual rtx 3070 V2 OC var bende 15 dakika test yaptım 74-75 dereceleri gördüm
  17. Y

Furmark ile ekran kartını zorlamak

Merhaba birşeyi merak ettim sormak istedim soracak tek bir yer var o da donanım arsivi Furmark ekran kartını ne kadar zorlar? Yani 100de 100 unu kullandigini biliyorum ama oyun açısından bakarsak bu zorlama hangi oyunla eşdeğerdir ya da böyle eşdeğerlik var midir teşekkürler
  18. Y

RTX 3070 DUAL V2 OC 8GB

Merhaba yeni hazır sistem aldım rtx 3070 ekran kartı var 2 fanlı dual serisi 16-17 dakika furmark testi yaptım sonucta ekran kartım en fazla 75-76 dereceleri gördü bu ısı değerleri normal mi rtx 3070 için TEŞEKKÜRLER
Top Bottom